تبلیغ Dezeen: عنوان معتبر هتل سال در AHEAD Americas 2021 به One & Only Mandarina، استراحتگاه مجلل در مکزیک که در یک ساحل شنی و جنگل انبوه قرار دارد، اعطا شد.


نسخه امسال از جوایز AHEAD Americas پروژه های مهمان نوازی استثنایی را که بین نوامبر 2019 و فوریه 2021 در سراسر قاره راه اندازی، افتتاح یا بازگشایی شده اند جشن می گیرد.

با توجه به ادامه پاندمی ویروس کرونا، برندگان از طریق یک مراسم مجازی که در 12 نوامبر در AHEAD برگزار شد، معرفی شدند. سایت اینترنتی.

برندگان AHEAD Americas 2021
جنگل انبوه به عنوان پس‌زمینه هتل One & Only Mandarina مکزیک عمل می‌کند

One & Only Mandarina پیروزمندانه ترین پروژه بود که برنده رده هتل توچال و محوطه سازی و فضاهای بیرونی و همچنین جایزه هتل سال شد.

این هتل که در میان صخره‌های انبوه جنگلی رشته کوه سیرا دل والخو مکزیک پنهان شده است، از مجموعه‌ای از ویلاهای مجلل و سوئیت‌هایی به سبک درختی تشکیل شده است که به شن‌های طلایی خط ساحلی ریویرا نایاریت چشم‌انداز دارند.

برندگان AHEAD Americas 2021
آبگرم هتل Paradero Todos Santos بر درمان‌های شفابخش باستانی مکزیکی تمرکز دارد

هر یک از اتاق‌های آن با مواد طبیعی محلی تزئین شده است و دارای یک تراس منزوی است که با فضای سبز سرسبز احاطه شده است.

داوران AHEAD از موقعیت مکانی آن شگفت زده شدند و اظهار داشتند که با رسیدن به هتل “احساس می کند که به مکان دیگری منتقل شده اید که می توانید جوان شوید”.

اتاق خواب های هتل Circulo Mexicano در مکزیکو سیتی توسط Ambrosi Etchegaray
Círculo Mexicano به خاطر اتاق های مینیمال به سبک شاکر مورد ستایش قرار گرفت

مکزیک میزبان پروژه‌های برنده دیگری مانند هتل Paradero Todos Santos است که به دلیل ارائه درمان‌های شفابخش مکزیکی باستانی و درمان‌های مبتنی بر آب در رتبه اول در رده اسپا و سلامتی قرار گرفت.

READ  Conran and Partners دفتری با پلان باز برای دفتر مرکزی خود طراحی می کند

جوایز Guestrooms و Visual Identity نیز به Círculo Mexicano تعلق گرفت، که 25 اتاق مینیمالیستی آن توسط هیئت داوران به دلیل نشان دادن “ظرافت و سادگی” در عین حال گرم و دعوت کننده مورد تحسین قرار گرفتند.

هتل میکر در هادسون، نیویورک جایزه لابی و فضاهای عمومی را به دلیل مجموعه‌ای از آثار هنری و زیور آلات «به زیبایی» که توسط صنعتگران محلی ساخته شده است، دریافت کرد.

برندگان AHEAD Americas 2021
Camp Sarika by Amangiri در صحرای یوتا تجربه ای لوکس در فضای باز را ارائه می دهد

برندگان دیگر عبارتند از Camp Sarika by Amangiri که جایزه Lodges, Cabins and Tented Camps را از آن خود کرد.

این سایت که در میان صخره‌های سنگ‌آلود و زنگ‌آلود صحرای یوتا واقع شده است، دارای 10 غرفه مهمان – هر کدام با استخر مخصوص به خود – است که داوران AHEAD آن‌ها را «ارزش کمپ ناب» توصیف کردند.

برندگان AHEAD Americas 2021
هتل لایل در یک ساختمان آرت دکو واقع شده است که قبلا آپارتمان بوده است

رتبه اول در رده تبدیل هتل لایل بود که یک بلوک آپارتمانی آرت دکو در واشنگتن دی سی را اشغال می کند، در حالی که جایزه هتل نیو بیلد به هتل GoodTime در میامی، که حاصل همکاری بین موسیقیدان محترم فارل ویلیامز و کارآفرین دیوید گراتمن است، تعلق گرفت. .

برای مشاهده لیست کامل برندگان از AHEAD Americas 2021 و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح جوایز، به وب سایت AHEAD مراجعه کنید.


محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای جوایز AHEAD به عنوان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید