بلندگوهای کروی از دهه 60 در حال چرخش بوده اند، که شاید با خط بلندگوهای Grundig Audiorama که هنوز هم قیمت مناسبی برای طراحی عصر فضایی خود دارند، قابل توجه ترین بلندگوها هستند. امروز، بلندگوهای هوم پاد اپل برجسته ترین نمونه صوتی کروی شکل (Beoplay A9 از Bang & Olufsen گرد است، اما دو بعدی است)، اما به طور کلی، صدا عمدتاً در محدوده جعبه محبوس می شود. را OEPLAY، یک بلندگوی بی‌سیم بلوتوث 5.0 آینده، بلندگوی کروی دیگری را با طراحی پایه سه‌پایه به‌راحتی قابل تنظیم به مدار صدای خانه بازمی‌گرداند.

را

OEPLAY در مقایسه با سایر اسپیکرها «10 برابر محدوده فرکانس وسیع‌تر و 13 برابر فضای صوتی بیشتر» ارائه می‌کند، که ما حدس می‌زنیم که در مقایسه با سایر بلندگوهای بلوتوث بی‌سیم به اندازه قفسه کتاب، به ویژه از یک پلیسه‌دار استفاده می‌کند. توییتر Air Motion Transformer در بلندگوهای رده بالا MartinLogan برای عملکرد آکوستیک بالاتر یافت می شود.

جزئیات جزء توییتر AMT.

به گفته بنیانگذار OEPLAY، Ansion Wong، ادغام توییتر پنوماتیک AMT یک چالش بزرگ برای تناسب با طراحی کروی آلومینیومی بود.

بلندگوهای OEPLAY سفید، قرمز، نارنجی و مشکی.

اسپیکر کروی تمام آلومینیومی در رنگ های نارنجی، قرمز، سفید یا مشکی لاک پیانو ارائه می شود (در رنگ سفید، دستگاه صوتی ظاهری تقریباً شبیه کره چشم پیدا می کند). و برخلاف طرح‌های پایه تک قطبی دهه 1960 تا 1970، OEPLAY روی یک سه پایه از پایه‌های چوبی قرار گرفته است، به اندازه‌ای قوی است که بلندگوی 14.3 پوندی را ثابت نگه دارد، و در عین حال به اندازه کافی سبک باشد تا در صورت تمایل به اطراف حرکت کند.

READ  پیراجن لیز ژاپن دهه 1920 را در فضای داخلی تزئین شده رستوران دبی هدایت می کند

جفت نارنجی OEPLAY در هر طرف تخت با زن و مرد در حال لذت بردن از صدا.

علاوه بر این، در حالی که بلندگوها را می توان به صورت مجزا استفاده کرد، می توان آنها را برای صدایی فراگیرتر جفت کرد.

OEPLAY در حال حاضر به دنبال تأمین مالی جمعی است Indiegogo، از 449 دلار با قیمت نهایی 899 دلار در دسترس است.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید