تبلیغ Dezeen: AHEAD از برندگان نسخه اروپا 2021 خود، از جمله جایزه هتل سال، که توسط هتل مجلل NoMad لندن به خانه برده شد، رونمایی کرد.


جوایز برای تجربه و طراحی مهمان نوازی (AHEAD) پروژه های مهمان نوازی قانع کننده از سراسر جهان را جشن می گیرد و به چهار منطقه مختلف تقسیم می شود: اروپا، خاورمیانه و آفریقا (MEA)، آسیا و آمریکا.

جوایز امسال در اروپا پروژه‌هایی را که بین ژوئن 2020 تا مه 2021 در این قاره افتتاح، بازگشایی یا راه‌اندازی شده‌اند مورد بررسی قرار داد.

عکسی از The NoMad London
NoMad London برنده پنج جایزه از جمله هتل سال شد

برندگان اروپایی طی مراسمی زنده که در 19 نوامبر در سالن Evolution لندن برگزار شد، معرفی شدند. این دومین رویداد حضوری سازمان‌دهنده از زمان همه‌گیری کووید-۱۹ بود که به عنوان «تجمع مجدد صنعت» توصیف شد.

NoMad London ستاره شب بود و برنده پنج جایزه از جمله فضاهای رویداد، تبدیل هتل، لابی و فضاهای عمومی، رستوران و جایزه معتبر هتل سال شد.

NoMad Londonسالن رویداد داوران را با «حمل‌آور و دراماتیک» تحت تأثیر قرار داد [and] جو جسورانه، برنده جایزه Event Spaces.

عکسی از فضای داخلی چوبی NoMad
NoMad London نیز برنده جایزه تبدیل هتل شد

در همین حال، خود ساختمان جایزه تبدیل هتل را برای تزریق مجدد زندگی به ساختمانی که در فهرست درجه II قرار داشت، دریافت کرد که قبلا به عنوان دادگاه قضایی و ایستگاه پلیس عمل می کرد.

این هتل در میان داوران مورد علاقه بود و قبل از اعطای جایزه به عنوان هتل سال، آن را به عنوان “تبدیل مسحور کننده ای که معماری باورنکردنی را در کنار هم قرار داده است” توصیف کردند.

READ  پیش‌بینی‌های دنیای طراحی ۲۰۲۴ من (و امیدها؟)
عکسی از رستوران هتل نومد با فانوس و گیاهان
NoMad London به عنوان “تبدیل مسحور کننده ای که معماری باورنکردنی را در کنار هم قرار می دهد” توصیف شد.

هنگام طراحی فضاهای هتل، شرکت طراحی داخلی نیویورک، رومن و ویلیامز، عناصر تزئینی ویکتوریایی را با قطعاتی که از نیویورک در دهه 1920 تقلید می کنند، گرد هم آوردند.

این ساختمان تاریخی دارای 91 اتاق هتل، یک رستوران به سبک آتریوم با گنبد شیشه‌ای، یک بار که شبیه یک میخانه معمولی بریتانیایی است، و یک سالن رقص بزرگ در محوطه اصلی است.

عکسی از هتل The Fife Arms که دارای یک
هتل فایف آرمز دارای طراحی سنتی “اصیل” است

ساختمان دیگری که به دلیل استفاده از تاریخ مورد ستایش قرار گرفته است هتل فایف اسلحهکه هر دو جایزه Bar، Club یا Lounge و Visual Identity را به دلیل “حس خیره کننده مکان از طریق رنگ و شمایل نگاری که به طور یکپارچه با رویکرد طراحی جامع مرتبط است” دریافت کرد.

جایزه سوئیت به ویلای دو خوابه هربز در استراحتگاه اکیس همه حواس در یونان که ترکیبی از طراحی و عناصر معماری محلی و معاصر بود.

عکسی از یک حمام پوشیده از چوب در هتل CERVO Mountain Resort
استراحتگاه کوهستانی CERVO در کوه های آلپ سوئیس قرار دارد

در آب و هوای سردتر، جایزه توچال به برفی ها داده شد استراحتگاه کوهستانی CERVO، در میان رشته کوه های آلپ سوئیس قرار دارد که با تمرکز بر پایداری و حفظ ارتباط با طبیعت طراحی شده است.

اقامتگاه های استراحتگاه دارای طراحی مدرن آلپی هستند که با استفاده از مواد طبیعی مانند چوب، گرما را ارائه می دهد.

عکسی از کاسا اوجالا
کابین کاسا اوجالا “تجربه 360 مهمان در گلمپینگ” را ارائه می دهد.

برندگان دیگر عبارتند از فانوس دریایی پدر ما در سوئد که برنده جایزه New Concept شد. واقع در جزیره Hamneskär، آژانس طراحی رکاب فانوس دریایی قدیمی در جزیره پرتگاه را به هتلی تبدیل کرد که از محیط طبیعی آن بهره می برد.

همچنین در یک مکان منحصر به فرد واقع شده است خانه اوجالا کابین لوکس، در میان تپه‌های روستایی ایتالیا که برنده جایزه لژ، کابین و کمپ‌های چادری شد.

READ  Bureau از سایه های پاستلی برای ایجاد فضای رویایی برای آبگرم شناور ژنو استفاده می کند

کابین “تجربه 360 مهمان در گلمپینگ” را ارائه می دهد زیرا بازدیدکنندگان می توانند از مکانیزم دستی متشکل از طناب، دستگیره، قرقره و میل لنگ برای باز کردن فضا یا حفظ حریم خصوصی کامل استفاده کنند.

برای مشاهده لیست کامل برندگان از AHEAD Americas 2021 و کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح جوایز، از وب سایت AHEAD.


محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای جوایز AHEAD به عنوان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید