پس از یک سفر دو دهه ای در قلمرو آسیا و اقیانوسیه، مشتری ثبت نام کرد NOA برای طراحی مجدد آپارتمانی در اتاق زیر شیروانی در اینسبروک، اتریش که روح سفرهای دور او را به تصویر می کشد. آنها با داشتن تجربه قبلی در ترکیب جذابیت آلپ با جذابیت سرزمین های دور، این آپارتمان طبقه بالا را تغییر دادند – به نام اومارما – در مرکز شهر اینسبروک به خلوتگاهی پر از نور با کوه های آلپ در نمای واضح.

داخلی آپارتمان مدرن با دیوارهای شیشه ای مورب و بخش بزرگ خاکستری

تیم NOA با تجزیه و تحلیل کامل پلان فضای 135 متر مربعی این پروژه را آغاز کرد. طرح چهار گوش، با یک منطقه خدمات مرکزی و یک راه پله منتهی به یک تراس پشت بام، امکانات بسیار زیادی را ارائه می دهد. آنها با استفاده از قرار گرفتن سه طرفه آپارتمان در برابر نور طبیعی، مناطق مختلف زندگی را با دقت سازماندهی کردند تا مسیر خورشید را دنبال کنند.

فضای داخلی آپارتمان مدرن با دیوارهای شیشه ای مورب و مبل خاکستری مقطعی

هر یک از طراحی های ما داستانی را باز می کند. در این اثر، یک جنبه شخصی اضافی، یعنی خاطرات زندگی ای که مشتری با خود حمل می کرد، وارد بازی شد. لوکاس رانگر، بنیانگذار NOA، توضیح می‌دهد که نقاشی‌ها، مجسمه‌ها و اشیای دست‌ساز که باید در محیطی بهتر نمایش داده شوند.

با حرکت در مسیر نور خورشید، یک مبل سکشنال مدرن – Tufty-Time by B&B Italia – در مرکز نشیمن قرار می گیرد. ادغام یکپارچه عناصر طراحی از فرهنگ های مختلف، برای همیشه خاطرات را تداعی می کند، در حالی که پناهگاهی دنج برای آرامش ایجاد می کند.

داخلی آپارتمان مدرن با دیوارهای شیشه ای مورب و آشپزخانه مشکی

طراحی دراماتیک، با پالت رنگی مینیمالیستی سیاه و سفید، که با لمس زرد زعفرانی برجسته شده است، به ذات نور ادای احترام می کند. نام آپارتمان، Omarama، که در زبان مائوری به معنای “فضای نور” است، از ارتباط مشتری با جمعیت بومی نیوزلند الهام گرفته شده است. استفاده از رنگ‌های تیره، از جمله کوارتزیت سیاه، بلوط رنگ‌آمیزی و فلز، فضاها را به پس‌زمینه تبدیل می‌کند و اطمینان می‌دهد که چشم‌ها به سمت کوه‌های آلپ نفس‌گیر و گنجینه‌های انتخاب شده توسط مالک هدایت می‌شوند.

READ  AvroKO گذشته را با حال در مرکز سامویی Centara Reserve ترکیب می کند

آپارتمان مدرن داخلی آشپزخانه سیاه و سفید با پله های چوبی به سمت

نمای زاویه دار داخلی آپارتمان مدرن با انباری مشکی مورب همراه با راه پله

در شرق، ورودی و دفتر خانه از نور قوی صبح بهره می برند. بین راه پله و دفتر، طراحان استفاده هوشمندانه از فضا را با یک قفسه کتاب مثلثی و یک قفسه راه پله برای نگهداری گیاهان گلدانی انتخاب می کنند.

داخلی آپارتمان مدرن با دیوارهای شیشه ای شیب دار با آشپزخانه مشکی در وسط

در زیر دیوارها و پنجره‌های به‌شدت شیب‌دار، دو جزیره سیاه فضای آشپزخانه را ترسیم می‌کنند و به صاحب خانه اجازه می‌دهند در حالی که از مهمانان هر دو طرف لذت می‌برند، غذا بپزند و آماده کنند.

داخلی آپارتمان مدرن با دیوارهای شیشه ای شیب دار با جزایر آشپزخانه سیاه در وسط

بر روی دو تا از دیوارهای شیبدار و یک دیوار در فضای ناهارخوری، لت‌های مشکی که به‌صورت عمودی قرار گرفته‌اند، یک الگوی خطی را به دیوارهایی که زمانی خالی بودند اضافه می‌کنند.

دیوارهای شیشه ای شیب دار را از آپارتمان مدرن مشاهده کنید

در بالای هر جزیره، لامپ های کاغذ برنج آویز کاغذی سفید از Vipp در بالا بر خلاف رنگ مشکی اطراف آویزان است.

داخلی آپارتمان مدرن با دیوارهای شیشه ای مورب با جزایر آشپزخانه سیاه

نمای زاویه دار آشپزخانه مدرن با کابینت های مشکی

نمای نزدیک از کابینت های مشکی در آشپزخانه مدرن

داخلی آپارتمان مدرن با دیوارهای شیشه ای کج

نمای زاویه‌دار در آپارتمان مدرن با دیوار ویژه با شلوارهای متناوب مشکی

نمای ناهار خوری در آپارتمان مدرن

نمای زاویه‌دار آپارتمان مدرن با دیوار مشخصی که از لت‌های مشکی متناوب برای الگوی خطی تشکیل شده است

نمایی از آپارتمان مدرن با دیوار مشخصی که از نوارهای مشکی متناوب برای الگوی خطی تشکیل شده است

نمای نزدیک از آپارتمان مدرن با دیوار مشخصی که از نوارهای مشکی متناوب برای الگوی خطی تشکیل شده است

نمای زاویه‌دار اتاق خواب مدرن با دیوار سر تخت مشکی با تخت به نظر شناور با نورهایی که از زیر تابش می‌کنند

نمای زاویه‌دار اتاق خواب مدرن با دیوار سر تخت مشکی با تخت به نظر شناور با نورهایی که از زیر تابش می‌کنند

نمای اتاق خواب مدرن با دیوار سر تخت مشکی با تخت به نظر می رسد شناور با نورهایی که از زیر شکاف تابیده می شود با نمای جزئی از حمام مدرن

نمای اتاق خواب مدرن با دیوار سر تخت مشکی با تخت به نظر می رسد شناور با نورهایی که از زیر شکاف تابیده می شود با نمای جزئی از حمام مدرن

نمای حمام مدرن

عکاسی توسط الکس فیلز.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید