اعتراف می‌کنم، من هنوز هم به آرامی انگشت پام را در متاورس فرو می‌برم، بیشتر به این دلیل که زبان جدید زیادی برای فهمیدن است. اما این من را از تحسین و دوست داشتن هنرمندان NFT (توکن‌های غیرقابل تعویض) و NFT که با آنها برخورد کرده‌ام – Jeres که یکی از آنهاست، باز نداشته است. هر مجموعه متفاوت است، اما به همان اندازه از نظر بصری جذاب است. من می‌بینم که بی‌پایان در هر تکرار از هر مجموعه، بیشتر از آن‌چه بخواهم اعتراف کنم در مأموریت‌هایی برای یافتن موارد دلخواهم اعتراف می‌کنم. من متوجه شده ام که این کار غیرممکن است، بنابراین از همه آنها لذت می برم. آنها انتزاعی، رنگارنگ، منحصر به فرد و هندسی هستند و قطعاً مسحورکننده هستند.

سه کاشی سرامیکی کوچک با حیوانات چارلی هارپر

من همیشه کارهای چارلی هارپر را دوست داشتم، مخصوصاً روشی که او حیوانات را به شیوه‌ای خاص خود زنده کرد. من کارهای او را بر روی انواع مختلف محصولات، مانند چاپ، پازل، و پارچه دیده‌ام، اما هرگز آن را روی کاشی ندیده‌ام تا اینکه مجموعه کاشی‌کاری متاوی را دیدم. این برند مستقر در میشیگان در هنر نو، هنر و صنایع دستی، و طراحی‌های مدرن اواسط قرن تخصص دارد و کار هارپر را به یک تناسب طبیعی تبدیل می‌کند. آنها فقط سه کاشی مینی 3×3 اینچی را به مجموعه گسترده خود اضافه کردند و من عاشق آنها شدم! موش، گروسبیک و سنجاب به تعدادی کاشی کوچک دیگر می‌پیوندند که حیوانات هارپر را نشان می‌دهند، که هر کدام از دیگری شایان ستایش‌تر هستند. می‌توانید کاشی‌ها را به دیوار آویزان کنید یا مانند هر کاشی دیگری نصب کنید. در هر صورت، این یک راه عالی برای ادامه میراث هارپر تا مدت ها پس از مرگ او در سال 2007 است.

تصاویر کنار هم از دو میز رزین رنگارنگ اثر الیزه گراهام

سمت چپ: میز کناری لوسنت \ راست: میز کالیفرنیا

من همیشه از علاقه مندان به کارهای الیزه گراهام بودم، بنابراین از دیدن میزهای رزین جدید او هیجان زده بودم. Elyse همچنان مرزهای کاری را که رزین می تواند انجام دهد پیش می برد و هر بار واقعاً هیجان انگیز است. ساختن میز رزینی یک چیز است، اما ایجاد پانل های رزین رنگارنگ و انتزاعی برای تبدیل شدن به میزهای مجسمه ای چیز دیگری است. تماشای نور به آرامی از مناطق شفاف تر عبور می کند واقعاً چیزی برای دیدن است. در حالی که آنها به وضوح عملکرد میز را ارائه می دهند، مجسمه های زیبایی هستند که می توانند هر فضایی را متحول کنند.

READ  مجموعه تابستانی Mizetto مرزهای طراحی را آزمایش می کند

کیت مدل چوبی خانه که در گلدان گیر کرده است

کیت مدل چوبی DIY از هاوس

آنها مانند ترکیبی از یک پازل و یک مجموعه لگو هستند و به نظر من بسیار سرگرم کننده به نظر می رسند. همه چیزهایی را که برای ساختن یک خانه درختی مینی مدرن نیاز دارید که بتوانید روی قفسه یا پایه یک گیاه بنشینید (شامل چوب اکریلیک) ارائه می شود. حتی دارای چراغ های LED است تا خانه درختی شما را روشن کند که وقتی در یک گیاه قرار دارد بسیار خنک به نظر می رسد. به طور کلی، اندازه آن فقط 3.7 اینچ در 4 اینچ در 6.1 اینچ است، از این رو نام آن کوچک است و ساخت آن حدود 2 تا 3 ساعت طول می کشد. برای یک روز بارانی و کم صدای خوب به نظر می رسد. به علاوه، مدل های دیگری نیز برای انتخاب وجود دارد!

جلد کتاب جلوی رنگارنگ پاپ میلتون گلیزر

باز کردن کتاب پاپ میلتون گلسر

باز کردن کتاب پاپ میلتون گلسر

اگر اصلاً اهل هنر یا تصویرسازی هستید، یا تا به حال تی شرت یا کیف “I Heart New York” را دیده اید، احتمالاً با کار میلتون گلیزر آشنا هستید. هنوز یکی از مشهورترین طراحان گرافیک تمام دوران، گلیزر، در حالی که بیشتر به خاطر قصیده های ذکر شده در نیویورک شناخته می شود، کاتالوگ آثار او بسیار عمیق تر است. او فونت‌هایی را طراحی کرده است و از بنیانگذاران آن است نیویورک مجله، پوسترها و جلدهای آلبوم بی‌شماری را به تصویر کشید و حتی تبلیغات تبلیغاتی تریپی را برای فصل آخر ساخت. مردان دیوانه. من همیشه مجذوب زندگی و آثار نمادین او بوده‌ام، بنابراین کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن در این کتاب فوق‌العاده که آثار او در دهه‌های 1960 و 1970 را نشان می‌دهد، از نظر من یک بله است.

READ  ده اتاق نشیمن مدرنیستی که فضای داخلی مینیمالیستی با پلان باز را جشن می گیرند

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید