همه ما از اثرات مخربی که رسانه‌های اجتماعی می‌توانند داشته باشند آگاه هستیم و گاهی اوقات حضور در این فضا ممکن است احساس طاقت‌فرسا کنیم. گاهی اوقات، گوشه‌های کوچکی از اینترنت را می‌بینید که پر از امید و خوش‌بینی است و همه چیزهای خوبی که رسانه‌های اجتماعی می‌توانند به ارمغان بیاورند، یادآوری می‌شوند. شاد جدید یکی از آنهاست. تأسیس شده توسط استفانی هریسون، The New Happy یک پلتفرم با پشتوانه علمی و طراحی رو به جلو است که به افراد کمک می کند شادی پایدار را پیدا کنند. هریسون با انجام مطالعات آکادمیک و تحقیقات اصلی و ترجمه آن‌ها به گرافیک‌های رنگارنگ و کوچک که به راحتی قابل درک است اما به تفکر درونی کمک می‌کند، می‌تواند به گروهی از افرادی دست یابد که برای کارهای درونی به کمک می‌خواهند/نیاز دارند، اما شاید این کار را ندارند. به آن دسترسی داشته باشند. او در حال ایجاد جامعه، جرقه گفتگو و تشویق فالوورهایش به جستجوی شادی و تندرستی واقعی است، یک پست معنی دار در اینستاگرام هر بار.

ما می خواستیم در مورد فرآیند خلاقیت و الهام هریسون بیشتر بدانیم، بنابراین از او چند سوال پرسیدیم:

اصول کلیدی طراحی که سازمان شما را راهنمایی می کند چیست؟

New Happy دارای پنج اصل اصلی طراحی است که هر کاری را که انجام می دهیم هدایت می کند.
اول انجام کار خوب است. فلسفه شادی ما بر یک ایده کلیدی مبتنی است – ما اینجا هستیم تا به یکدیگر کمک کنیم. هر چیزی که می سازیم باید به شادی جمعی ما کمک کند.

دوم علم است. تک تک محتوایی که به اشتراک می گذاریم توسط تحقیقات پشتیبانی می شود. ما همه تحقیقات را انجام می دهیم تا شما مجبور نباشید.

سوم شفافیت است. ما از طراحی برای شفاف‌سازی و رفع ابهام این تحقیق در پیام‌هایی که هم قابل درک و هم مفید هستند، استفاده می‌کنیم.

چهارم سادگی است. ما این پیام‌ها را به ساده‌ترین روش ممکن، در طرح‌بندی، شکل، رنگ و کپی ارسال می‌کنیم.

فینال جامعه است. هدف ما ساختن جهانی است که در آن ارتباط بیشتری با یکدیگر داشته باشیم و این با ادغام جامعه ما در هر پلتفرم و ارائه پیام هایی آغاز می شود که ارتباط را تشویق می کند.

یک نمونه از نحوه ادغام این اصول از طریق خبرنامه هفتگی ما است، که 1) یک نکته علمی ساده و واضح را ارائه می دهد تا شما را شادتر کند، 2) به شما فرصت هایی می دهد که با آنها ارتباط برقرار کنید، با آنها به اشتراک بگذارید و به آنها کمک کنید. اعضای جامعه، و 3) افرادی را که از هدایای خود برای خدمت به جهان استفاده می کنند، که ما آنها را قهرمانان شاد جدید می نامیم، برجسته می کند.

READ  لوک مک کللند آپارتمان گرجستانی در لیث را به روز می کند

اینفوگرافیک در مورد پذیرش

از کجا برای محتوای خود الهام می گیرید؟

ماموریت نیو هپی ساختن دنیایی شادتر است و ما این کار را با به اشتراک گذاشتن روشی جدید و مبتنی بر علم برای تفکر درباره شادی انجام می دهیم. در بالاترین سطح، الهام ما همیشه از فلسفه خوشبختی می آید که من پانزده سال گذشته را صرف توسعه آن کرده ام. این پایه ای است که همه چیز بر آن استوار است.

هر یک از پلتفرم‌های ما مکانی برای کمک به مردم است که هم برای رسانه و هم برای پیام‌هایی که برای آن مناسب‌تر هستند تنظیم شده است. به عنوان مثال، پادکست ما به یک عنصر از فلسفه می پردازد و شامل اعضای واقعی جامعه می شود که داستان های شخصی خود را به اشتراک می گذارند. خبرنامه ما این فرصت را به ما می دهد تا در محتوای طولانی تر، کاوش در ایده های ظریف تر را بررسی کنیم. آثار هنری ما ابزارهای روزانه با اندازه لقمه را به شما ارائه می دهد. انیمیشن‌های ما این مفاهیم را از طریق داستان‌گویی زنده می‌کنند، و همچنین یک دقیقه به شما فرصت می‌دهند تا مکث کنید و دوباره به خودتان متصل شوید.

هر رسانه الهام متفاوتی دارد. به عنوان مثال، اینستاگرام یک پلتفرم بصری است که ما می‌خواستیم از آن استفاده کنیم. من از هنر مدرن و باهاوس الهام گرفتم و آن را با حس شهودی خودم در مورد روشی که اشکال و رنگ می توانند احساسات، دگرگونی ها و شادی را نشان دهند، ادغام کردم. این به زیبایی شناسی کنونی ما تبدیل شد که سعی می کند نه تنها پیامی را از طریق طراحی منتقل کند، بلکه آن را به روشی ساده و زیبا انجام دهد.

اینفوگرافیک در مورد تعریف جدید و قدیمی شاد

اینفوگرافیک درباره داستان هایی که برای خودمان تعریف می کنیم

روند شما برای تبدیل این تحقیق به طرح چیست؟

هر قطعه از محتوا یک ایده یا بینش کلیدی از فلسفه New Happy را منتقل می کند. اما معمولاً با گوش دادن به آنچه افراد جامعه ما به کمک نیاز دارند ایجاد می شود. هر هفته از اعضای جامعه خود می‌پرسیم که با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند یا می‌خواهند در مورد چه چیزی بیاموزند. پاسخ های آنها مستقیماً الهام بخش محتوای روزها و هفته های آینده است.

هنگامی که ما یک احساس کلی از نیازهای جامعه داشته باشیم، فرآیند طراحی عمیق را آغاز می کنیم. من اغلب یک روز کامل را صرف خواندن مقالات آکادمیک می کنم تا یک بینش اصلی را به دست بیاورم – ما معمولاً چندین مطالعه را گرد هم می آوریم تا راه حلی پیدا کنیم. بسیار مهم است که ابزارهایی را در اختیار مردم قرار دهیم که در واقع در زندگی پرمشغله آنها قرار می گیرد. باید مفید باشد.

READ  معرفی CURATOR توسط Mercato Place: ابزار طراحی جدید

بعد از اینکه تحقیق را تجزیه و تحلیل کردم و بینش اصلی را شناسایی کردم، آن وقت است که به طراحی بصری روی می آوریم. ما معمولا ابتدا با ترسیم چند راه برای تجسم بینش شروع می کنیم، سپس یک مورد دلخواه را برای شروع کار با وفاداری بالا انتخاب می کنیم. سپس چندین رنگ، چیدمان و کپی را از طریق لنز اصول طراحی انجام می‌دهد و سؤالاتی از این قبیل می‌پرسد: «چگونه می‌توانیم این را ساده‌تر کنیم؟ چگونه می توانیم این را مفیدتر کنیم؟ آیا این پیام واضح است؟»

در نهایت، این فرآیند با نوشتن مقاله کوتاه همراه با پست، که یافته‌های تحقیق را خلاصه می‌کند، به پایان می‌رسد. سپس به جامعه می رود، درست همان جایی که شروع شد!

این فرآیند با پلتفرم های مختلفی که استفاده می کنیم متفاوت است. به عنوان مثال، ما اخیرا اولین مجموعه انیمیشن خود را راه اندازی کردیم که این تصاویر را زنده می کند. هدف ما ایجاد این لحظات آرام، مراقبه و الهام بخش در فید شما بود. این اثر هنری فقط یک نقطه شروع برای انیمیشن ها است – از آنجا، ما سعی می کنیم راه منحصر به فردی برای انیمیشن سازی آن پیدا کنیم و داستانی عمیق تر را بیان کنیم. این با مفاهیم اولیه شروع می‌شود، سپس به استوری‌برد، کاوش‌ها و تکرارها می‌رود. واقعاً همه چیز به اصول طراحی برمی گردد، که همه چیز را راهنمایی می کند، حتی به موسیقی که ما برای همراهی انیمیشن ها انتخاب می کنیم.

همه ما از مشکلات شبکه های اجتماعی می دانیم. آیا فکر می کنید وقتی صحبت از رسانه های اجتماعی به میان می آید، چیزهای خوب بیشتر از بد وجود دارد؟ آیا مردم می توانند از رسانه های اجتماعی برای افزایش معنادار شادی خود استفاده کنند؟ اگر چنین است، چرا؟

این امکان وجود دارد که از رسانه های اجتماعی به گونه ای استفاده کنید که از رفاه شما حمایت کند. با این حال، ما نمی توانیم این مسئولیت را فقط به عهده کاربر بگذاریم. ما در این محیط‌های دیجیتالی غوطه‌ور هستیم که برای اهداف خاصی طراحی شده‌اند، و به ناچار بر هر کاری که در آن انجام می‌دهیم تأثیر می‌گذارد. پلتفرم ها برای طراحی فضاهایی که رفاه را ارتقا می دهند، یک مسئولیت اجتماعی دارند (یکی که من استدلال می کنم یک الزام است). به‌عنوان کسب‌وکار و خالق، باید در مورد نوع فضایی که ایجاد می‌کنیم نیز آگاه باشیم. برای من، یک سوال اساسی وجود دارد که باید از خود بپرسیم: “آیا چیزی که من خلق می کنم به رفاه جمعی کمک می کند یا از آن می کاهد؟”

همیشه هدف ما مشارکت بوده است و ما چندین رویکرد مختلف را برای ارائه آن امتحان کرده‌ایم. به عنوان مثال، ما برنامه‌های ماهانه‌ای را ارائه می‌دهیم که برای همه افراد جامعه کاملاً رایگان است و در زمینه اجتماعی ارائه می‌شود و علم شادی را به مردم آموزش می‌دهد.

READ  ده فضای داخلی توسط دانش آموزان هنر و طراحی Corcoran دانشجویان کارشناسی ارشد

یکی از برنامه هایی که ما انجام دادیم در واقع همین موضوع بود: برای افزایش شادی خود از رسانه های اجتماعی چه کنیم؟ نکته کلیدی این است که به فید رسانه های اجتماعی خود فکر کنید که مانند خانه دیجیتال شماست. درست مانند محیط فیزیکی خود، داشتن اهداف، روال ها و مرزها به شما کمک می کند. اگر صریح باشید و بگویید: «خانه دیجیتال من جایی است که من را خوشحال‌تر می‌کند»، مجموعه‌ای از رفتارهای جدید از آن پیروی می‌کنند. ممکن است تصمیم بگیرید که استفاده از آن برای یادگیری از افرادی که در موقعیت‌های زندگی مشابهی هستند، یا به شما در ایجاد یک سرگرمی جدید، یا تلاش برای هدفی که برای شما مهم است، یا حفظ ارتباط با عزیزان دور، باعث خوشحالی شما خواهد شد. اگر متوجه شدید که محتوای خاص به شما برای رسیدن به آن هدف کمک نمی کند، قدرت بیشتری برای تصمیم گیری در مورد آن دارید.

یک بینش واقعا جالب از این تحقیق این است که استفاده منفعلانه از رسانه های اجتماعی یکی از بدترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. این اسکرول بی‌پایانی است که همه ما به خوبی می‌دانیم، از مصرف محتوای دیگران و عدم تعامل، اشتراک‌گذاری یا اتصال. برای شادتر شدن، باید بیشتر به جنبه اجتماعی متمایل شویم، زیرا روابط، ارتباطات و جوامع بسیار مهم و معناداری را می توان به صورت آنلاین ایجاد کرد. یکی از مؤثرترین راه‌هایی که انجام داده‌ایم، اشتراک‌گذاری داستان‌ها، چالش‌ها و احساسات اعضای جامعه است. به مردم یادآوری می کند که تنها نیستند. ما می‌توانیم این حس ارتباط را در رسانه‌های اجتماعی پیدا کنیم، اگر از آن به روش‌های معتبر و خود بیانگر استفاده کنیم، و این ارتباطات هستند که می‌توانند تأثیر عمیقی بر شادی ما داشته باشند.

اینفوگرافیک در مورد قدرت اقدامات کوچک

اینفوگرافیک درباره شکست ها

برای کسب اطلاعات بیشتر، The New Happy را از طریق دنبال کنید اینستاگرام، خبرنامه هفتگی، و پادکست.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید