به اشتراک گذاشتیم میل، سازنده جالب ترین استخرهای بادی تا کنون، زمانی که این برند برای اولین بار با مجموعه لوازم جانبی استخر وینیل سنگین وزن با طرح و رنگ مدرن به صحنه آمد. ما اکنون مستعد هستیم که به آنها عنوان برند را نیز اعطا کنیم جالب ترین تشک های کف داخلی/خارج برای سه بالشتک محافظ خود طراحی شده است تا در کنار هم قرار بگیرند تا سالن بدنسازی خانه، دفتر، اتاق بازی، یا منطقه مهمانی استخر بادی ایمن و راحت در زیر پا حفظ شود.

رنگ خاکی نه تکه 72" x 72" تشک کف فوم به هم پیوسته پازلی که به صورت عمودی در یک محیط خشک در فضای باز مونتاژ و نمایش داده می شود.

در طول اوج همه‌گیری، بسیاری از خانواده‌ها یک اتاق یا گاراژ خود را به باشگاه‌های ورزشی خانگی تبدیل کردند. اتاق‌های بازی اختصاصی در کنار دفاتر خانگی مجهز به میزهای ایستاده نیز رایج شدند. چنین چیدمانی‌ها به بهترین وجه با کف‌پوش‌های پشتیبان و نرم در زیر پا جفت می‌شوند، اما تشک‌ها معمولاً روی کارت یکنوع بازی شبیه لوتو قرار می‌گیرند و نه مد روز.

تشک‌های کف پازلی بهم پیوسته مشکی و خرمایی با وزنه و یک بطری آب پلاستیکی قابل استفاده مجدد که روی آن قرار گرفته است.

مشکی مواج و برنزه طرح نه تکه خاکی 72" x 72" تشک کف فوم به هم پیوسته پازلی که به صورت عمودی در یک محیط حیاط خلوت در فضای باز مونتاژ و نمایش داده می شود.

موسس Mylle، کریس میلنبک، می‌گوید که خط تشک‌های برند او از این واقعیت زاده شده است. پس از تلاش برای تهیه یک محلول پد برای خط استخرهای بادی خود، او به سرعت متوجه شد که تشک‌های کف موجود، چیدن‌های باریکی را برای شیک پوشان ارائه می‌دهند. میلنبک می‌گوید: «بازار تحت سلطه موارد افراطی بود: تشک برای تمرینات کراس فیت یا تشک برای نوزادان و کودکان نوپا. “این مشکل اساساً از من التماس می کرد که آن را حل کنم، بدون جناس.”

رنگ خاکی نه تکه 72" x 72" تشک کف کف فوم به هم پیوسته پازل جدا شد و یک سطح پوشیده از سنگفرش را در فضای باز به نمایش گذاشت.

این کهنه‌کار صنعت مد با توجه به تشک‌های پازلی کاربردی و کاربردی، اما به دلیل گزینه‌ها و الگوهای رنگی موجود در گاراژ سالن بدنسازی که به بهترین وجه برای جمعیت پستانک مناسب است، به تعویق افتاده است، این کهنه‌کار صنعت مد به طراحی مجدد تشک کف فروتن با همان نگاه برای زیبایی‌شناسی، متریال و فرمی پرداخت. جایگاه این برند را در تجهیزات استخر ایجاد کرد.

READ  در نزدیکی خانه در این فضای کاری گرافیکی در لهستان کار کنید

این استایلیست ساکن سیاتل توضیح می دهد: «هدف این بود که چیزی بسازم که می خواهم، بله، زیر استخرم بگذارم، اما از آن برای فضای داخلی باشگاه/دفتر سرپوشیده شخصی خودم نیز استفاده کنم، بدون اینکه زیبایی طراحی خود را قربانی کنم. من چیزی را که در زندگی خودم به آن نیاز داشتم خلق کردم… برای زیر استخر، یوگا، کشتی گرفتن با کودکان نوپا ایده آل است، اما به اندازه کافی زیبا است که در خانه شما استفاده شود.

رنگ خاکی 72" x 72" تشک کف فوم به هم پیوسته پازلی که در کنار استخر بادی مایل صورتی در بالا مونتاژ و نمایش داده شده است.

در حالی که ما این کفپوش ها را برای افرادی که بیش از 25 پوند کتل بل را بلند می کنند توصیه نمی کنیم، فوم غیر سمی EVA که با فیلم چاپ شده تزئین شده است، نیم اینچ بالشتک را بدون نگرانی از فتالات، سرب، فرمالدئید یا لاتکس اضافه می کند – که برای جلسات بسیار مناسب است. سگ رو به پایین، بورپی یا بازی با کودک نوپا.

نمای پرسپکتیو کف یک تشک کف فوم Mylle سبز رنگ که ضخامت 0.5 اینچی آن را نشان می دهد.

در 100 تا 125 دلار برای مجموعه‌ای از 9 کاشی، که وقتی به‌طور کامل کنار هم قرار می‌گیرند، 72 اینچ در 72 اینچ را پوشش می‌دهند، تشک‌های Mylle ما را مجبور می‌کند فضای تمرینی خود را به چیزی فراتر از اصول اولیه برادر و با هزینه معقول تصور کنیم.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید