موتو طرح های اسکاندیناوی به دلیل زیبایی شناسی، عملکرد، مهارت و بیان خود شناخته می شوند. این برند که ریشه در سنت دارد، همچنان که به جلو می روند، به گسترش پیشنهادات خود با جاه طلبی و چشم اندازهای تازه ادامه می دهد. تازه واردان بهار 2023 که به زودی منتشر می شوند شامل همکاری محصول متفکرانه با نرمال استودیو، سیلوین ویلنز، و یوهان ون هنگل. این صندلی سالن را بپیچید، میز قهوه زن و شوهر، و لامپ قابل حمل آسان خطوط تمیز و جزئیات کوچک را با خود بیاورید که برای مدت طولانی مورد قدردانی قرار خواهند گرفت.

سه صندلی نشیمن پف دار بزرگ در فضای داخلی شیک

صندلی سالن را بپیچید

استودیوی Normal مستقر در پاریس گفت: «در طراحی صندلی استراحت Wrap، ما تصویر یک صندلی استراحت با یک پتوی نرم را داشتیم که به سادگی در اطراف شبح گسترده آن پوشیده شده بود و با مدل‌ها و نمونه‌های اولیه بازی می‌کردیم تا راهی روان برای تجسم این ایده پیدا کنیم.» از طراحی ما با ایده ایجاد یک صندلی واقعاً راحت با احساسی فراگیر و نسبت‌های سخاوتمندانه که درشت به نظر نمی‌رسد هدایت شدیم. یک صندلی راحتی بسیار راحت با شخصیت زیاد.”

صندلی استراحت سبز پف دار بزرگ در فضای داخلی شیک

صندلی سالن را بپیچید

با پوششی لحاف مانند که دور پوسته می پیچد، هیچ کلمه دیگری به ذهن نمی رسد به غیر از راحتی. اثاثه یا لوازم داخلی شل نیاز به تحقیق و توسعه گسترده ای داشت که توسط Muuto و Normal Studio برای حل آن انجام شد. یک قاب فولادی سبک با افزودن تکیه‌گاهی که از نظر بصری سبک است برای زیبایی‌شناسی مجسمه‌ای که قصد و اتفاق را متعادل می‌کند، این حجم قابل درک را از بین می‌برد. هیچ قانونی در مورد نحوه استفاده از صندلی استراحت Wrap، نشستن یا دراز کشیدن بر روی شکل سخاوتمندانه آن وجود ندارد، هر طور که بخواهید مطالعه کنید، استراحت کنید و موارد دیگر.

صندلی استراحت خاکستری تیره پف دار بزرگ در فضای داخلی شیک

صندلی سالن را بپیچید

صندلی نشیمن سفید پف دار بزرگ در فضای داخلی شیک

صندلی سالن را بپیچید

صندلی استراحت سبز پف دار بزرگ در فضای داخلی شیک

صندلی سالن را بپیچید

جزئیات صندلی بزرگ پف کرده سبز تیره

صندلی سالن را بپیچید

میز قهوه مربع شکل با سطح مخطط

میز قهوه زن و شوهر

طراح Sylvain Willenz گفت: با الهام از میز کاشی سنتی، میز قهوه زن و شوهر از تحقیقات من در مورد این مبلمان سنتی و ضروری به وجود آمد. “من می خواستم با یک برداشت جدید و در عین حال ظریف در مورد مواد و نوع شناسی آن بیایم. من از مادی بودن آجرهای خاکی و سفالی الهام گرفتم و متوجه شدم که وقتی با چوب ترکیب می شود یک هم افزایی زیبا ایجاد می شود.

میز قهوه مربع شکل با سطح مخطط

میز قهوه زن و شوهر

گردآوری چوب دارای گواهی FSC و سنگ سرامیک لمسی، خاک رس سخت و متراکم که می تواند با Bone China مقایسه شود. شما می توانید دو کاشی روی میز را انتخاب کنید: یک سطح ساده و یک موج مجسمه. یکی یا دیگری را انتخاب کنید، یا آنها را برای یک قطعه واقعا لمسی مخلوط کنید. میز قهوه کوپل در سه سایز از یک کاشی کوچک تا میز قهوه خوری بزرگ موجود است.

READ  مداد رنگی + چوب خمیده، ستاره های الماس و بورلی فیشمن

این طراح مبلمان، نورپردازی و محصول مستقر در بروکسل ادامه داد: “به لطف این مواد، تکمیل آنها و جزئیات طراحی ظریف، میز قهوه زن و شوهر به طرز ماهرانه ای یک مبلمان آشنا را با ویژگی های آینده نگر ادغام می کند.”

میز قهوه مربع شکل با سطح مخطط

میز قهوه زن و شوهر

جزئیات میزهای مخطط

میز قهوه زن و شوهر

چراغ رومیزی مدرن سفید روشن روی میز گرد مشکی

لامپ قابل حمل آسان

لامپ قابل حمل Ease که با همکاری طراح هلندی Johan van Hengel ساخته شده است، چراغ رومیزی سنتی را به چراغی تبدیل می کند که به اندازه ای باشد که به هر کجا که می خواهید بروید. ردپای کوچکی دارد، اما با استفاده از یک نور با کیفیت بالا، کم نور و بدون تابش نور که دارای سه سطح است، نور زیادی می‌تابد.

چراغ رومیزی مدرن سفید روشن روی یک کریدنزای چوبی

لامپ قابل حمل آسان

به اشتراک گذاشته شده است: “من می خواستم لامپ قابل حمل Ease کیفیت نور قابل توجهی داشته باشد، تعادلی همه کاره بین نور اتمسفر و نور عملکردی ایجاد کند – به هر حال، این چیز شگفت انگیز در مورد یک لامپ قابل حمل است – شما می توانید یک محیط متمایز را به معنای واقعی کلمه در هر جایی ایجاد کنید.” ون هنگل “من به این ایده رسیدم که بالا و پایین به آرامی با هم تماس داشته باشند، به آرامی یکدیگر را ملاقات کنند … این ویژگی به یک سطح بزرگ اجازه می دهد تا نور ساطع کند، در حالی که پایین گشاد شده به طور محکم آن را تثبیت می کند.” پایین لامپ که به سختی باز شده است، گرفتن پایه را آسان‌تر می‌کند و در عین حال شخصیت بیشتری را به آن اضافه می‌کند.

READ  در راهنمای دیجیتال Dezeen برای NYCxDesign 2024 فهرست شوید

لامپ قابل حمل Ease را می توان در بسیاری از فضاها، به طرق مختلف مورد استفاده قرار داد: کنار تخت، گوشه مطالعه، دفتر خانه، روی میز رستوران، در یک فضای کار مشترک یا داخل یک کتابخانه.

چراغ رومیزی مدرن روشن روی یک کریدنزا از چوب سبک

لامپ قابل حمل آسان

سه چراغ رومیزی مدرن روشن روی میزهای جداگانه

لامپ قابل حمل آسان

چراغ های رومیزی مدرن خاکستری تیره، خاکستری روشن، سفید و مشکی در زمینه سفید

لامپ قابل حمل آسان

چراغ رومیزی مشکی مدرن در زمینه سفید

لامپ قابل حمل آسان

چراغ رومیزی مدرن سفید با سوئیچ مشکی در پس زمینه سفید

لامپ قابل حمل آسان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه های جدید Muuto در بهار 2023، به این سایت مراجعه کنید muuto.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید