فکر می‌کنم ممکن است به بچه‌های بیشتری نیاز داشته باشم تا در دیگر سبک‌های طراحی فانتزی‌ام کار کنم. فکر می‌کنم به همین دلیل است که من یک استایلیست شدم و نه یک طراح و به همین دلیل بود که من خیلی دوست داشتم نمایش خود را انجام دهم (13 سال پیش!!). به عنوان یک آرایشگر، هر روز متفاوت است، هر شغلی به سبک متفاوتی نیاز دارد، بیشتر به زیبایی شناسی مربوط می شود تا عملکرد و به طرز باورنکردنی خلاقانه ای تحریک کننده است. بچه ها به ذخیره سازی یا کاربردی بودن اهمیتی نمی دهند، بنابراین بله، فوق العاده سرگرم کننده است. نمی‌توان گفت که بچه‌ها نمی‌توانند مشتریان واقعاً چالش‌برانگیزی باشند، اما همانطور که قبلاً گفته‌ام و تا زمانی که من بمیرم خواهند بود – یک راه خوب برای انجام هر سبکی وجود دارد. یک سبک نام ببرید و من یک نسخه خوب را به شما نشان خواهم داد. شما فقط باید به «چرا» برسید. مثلاً چرا آنها به هر چیز زباله عجیب و غریبی که در آمازون یا تبلیغات تلویزیونی دیدند جذب می شوند؟ سپس باید در مورد نحوه آوردن این احساس به اتاق خلاق و عمدی تر باشید. کودک تقریباً 9 ساله من واقعاً علاقه ای به صحبت در مورد “تزیین” نداشت تا زمانی که “از اتاق من برو بیرونیک نمایش زیبای زیبا که در آن خواهران و برادران اتاق‌های یکدیگر را (با کمک‌های حرفه‌ای زیاد) از نو طراحی می‌کنند، که کاملاً اجرا شده است. در واقع، طراح تولید در مورد یک پست اخیر نظر داد، بنابراین من سایت او را بررسی کردم و واقعاً باورنکردنی است. چارلی بلافاصله همه چیزهای «پسر» را می‌خواست، حتی با وجود اینکه بیسبال را دوست نداشت، به تخت زیر شیروانی نیاز نداشت و اهل Minecraft نیست (چون هنوز آن را بازی نکرده است). من فکر می کنم که آن نمایش چشمان او را به این واقعیت باز کرد که تزئینات فقط برای “دختران” نیست و شما واقعاً می توانید این کار را انجام دهید. هر چیزی. او به من گفت که نمی‌خواهد آن را «تزیین» کند، او می‌خواهد آن را «باحال» کند و از آنجایی که من به وضوح یک مادر «باحال» هستم (همانطور که در مورد هفته گذشته نوشته شد – حرف‌های من، نه او). ما تلاش کردیم تا بفهمیم که نسخه او از “باحال” چیست. بنابراین، مانند هفته گذشته، به سراغ نمونه کارها EHD رفتم تا پروژه‌های دیگری را که انجام داده‌ایم به او نشان دهم که فکر می‌کردم او دوست دارد و چشمانش بزرگ‌تر و بزرگ‌تر و بزرگ‌تر شدند.

READ  پائولو سارا و Punto Arquitectónico خانه مکزیکی را به هتل تبدیل می کنند
طراحی شده توسط فراست پریسیلاوامیلی هندرسون| استایل شده توسطامیلی هندرسون| عکس توسطsara ligorria-tramp| از: یک اتاق خواب نوجوان آشکار! + 7 ایده مقرون به صرفه که gen-z دوست دارد

این اتاق جیمسون 14 ساله است، اساساً پسر عموی او، که چارلی از کودکی به او نگاه می کرد. او عاشق بود بالش صورت خندان (با بلوتوث در داخل) و لام حواس پرتپ. او هم دوست داشت هنر و پرچم زیرا آنها “باحال” بودند.

طراحی شده توسط فراست پریسیلاوامیلی هندرسون| استایل شده توسطامیلی هندرسون| عکس توسطsara ligorria-tramp| از: یک اتاق خواب نوجوان آشکار! + 7 ایده مقرون به صرفه که gen-z دوست دارد

البته، او عاشق لگوهای نمایش داده شده و گاوصندوق آبی بود، و من خوشحال بودم که به او یادآوری کنم که صندلی حلقه قرمز در واقع مال ماست اگر بخواهد (او می خواهد). جی چیزی راحت‌تر برای نواختن گیتار می‌خواست، بنابراین ما این صندلی را بعد از فیلمبرداری عوض کردیم. چارلی گفت قالیچه “باحال” هم بود

اما بعد… به یاد پروژه ای افتادم که من و بردی با هنرمند تیموتی گودمن برای آن کمپین تلویزیونی بزرگ فریم انجام دادیم. او هول شد.

او بیشتر عاشق هنر تیموتی بود، و سپس رنگ‌ها، و میز هاکی روی هوا. اما صادقانه بگویم، این فقط بازیگوشی بود و در حالی که او این را نگفته بود، من این حس را پیدا کردم که برای او بی احترامی است، مثل اینکه طراحی قرار نیست اینطور به نظر برسد؟ و من به یاد دارم که چنین احساسی داشتم. به همین دلیل است که صندلی دستی چوبی خود را خریدم و هنوز هم دوست دارم. به خصوص وقتی جوان هستید، طراحی باید شما را بسازد لبخند و بخش هایی از مغزتان را قلقلک دهید که اتاق سفید روی سفید هرگز نمی تواند. اگر تعجب می‌کنید که چرا افراد (مثل من) با افزایش سن تغییر می‌کنند و خنثی‌تر و کسل‌کننده‌تر می‌شوند، می‌توانم بگویم که این به این معنی نیست که ما اساساً تغییر می‌کنیم، فقط بسیاری از چیزهای دیگر مغز ما را تحریک می‌کنند یا باعث می‌شوند ما به آن وجود لبخند بزنیم. راحت و آسوده در خانه گاهی اوقات بر ایجاد خلاقیت سرکش برتری دارد. بنابراین من بسیار خوش شانس هستم که می توانم این عضله غیرعملی را با بچه هایم خم کنم و طرح هایی را انجام دهم که اول از همه خلاقانه هستند.

READ  ده فضای داخلی سینمایی که می تواند در یک فیلم وس اندرسون باشد

چیزی که ما از قبل باید با آن کار کنیم…

خوب، این اتاق خواب قدیمی آنهاست و او هنوز هم خیلی از اینها را دوست دارد. او هنر می خواهد، اون قفسه کتاب، سیار کشتی، و چراغ قرمز که او می خواهد در اتاقش استفاده کند (من تقریباً مطمئن هستم که او به عکس قاب شده من و برایان از دعوت عروسی مان در 15 سال پیش اهمیتی نمی دهد). من در کمد دیبز را صدا می زنم و قالیچه در حال حاضر او هنوز همه رنگ های قرمز و آبی را دوست دارد. اون پسر خیلی رنگ های روشن دوست داره و میدونی چی رو دوست نداره؟ بلوک های چوب طبیعی 🙂 هیچ بچه ای این کار را نمی کند. ما طراحان و ویراستاران مجلات را در طول سالیان متمادی به دلیل زیبا بودن آنها را به فروش رسانده‌ایم، اما Birdie همیشه اینطور بوده است: “رنگ کجاست…؟”

فراتر از آن در اینجا دو تصویر وجود دارد که هر دوی ما آنها را دوست داشتیم. البته، مطمئن نیستم که هر یک از اینها چگونه اجرا می شود یا حتی ممکن است، اما آنها جالب هستند و حتی اگر این ایده به جایی نرسد، ما را هیجان زده کرد.

بنابراین پس از انجام آن تمرین، دوباره به Etsy بازگشتیم و من به “پاپ آرت قدیمی” وصل شدم و چیزهای زیادی پیدا کردیم که او دوست داشت. از نظر او، این حس حیرت انگیز و بد بو و فقط بی احترامی بود، دوباره انگار قوانین طراحی را زیر پا می گذاشت. من شروع به جمع کردن یک تخته کردم و اکنون در اینجا هستیم:

READ  نه خانه با ویرانه هایی که لایه هایی از گذشته را نشان می دهند

یک تخته تخت چهارخانه قدیمی با صندلی بسکتبال که هر دو عاشق آن شدیم. من همیشه مخفیانه لامپ توکان و لامپ بزرگ لامپ (هر دو پلاستیکی از دهه 80 اما نمادهای طراحی) را می خواستم.

این فقط یک نقطه پرش است اما می توانم ببینم به کجا می رود و بسیار هیجان زده هستم. این پر از چیزهای عجیب و غریب سرگرم کننده خواهد بود، عمدتاً قدیمی یا کارهای DIY’d (یا آنچه قبلاً داریم)، ​​با پس زمینه ای خنثی و رنگ های خشخاش زیادی. تنها چیزی که او برای آن التماس می کند یک چراغ نئون است، بنابراین من می خواهم بفهمم که چگونه یکی از نقاشی های او را به یکی تبدیل کنم زیرا به این ترتیب حداقل به شخصیت او مرتبط است. بیشتر در راه است، اما من و مشتری من بسیار هیجان زده هستیم. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط Genevieve Garruppo | از: دیوار حماسی گالری با “قاب”

The post Moodboard ‘Pop Art and Funky’ Charlie + First Raund of Vintage Finds او اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید