درست به موقع برای NeoCon 2023، MIO مجموعه ای از محصولات طراحی آکوستیک پایدار ساخته شده از فناوری مواد آکوستیک جدید خود را راه اندازی کرده است. QuiltForms شامل حفاظ های سقفی، پانل های دیواری مدولار و پرده ها برای اضافه کردن به کاتالوگ راه حل های آکوستیک برنده جایزه است.

نمای نزدیک از پانل های آکوستیک آویزان در رنگ ها و اشکال مختلف

محصولات QuiltForms عرضه‌های برند را به دسته‌های جدید، از جمله بافل‌ها و پرده‌ها، که با مواد پلی‌استر لحافی درجه آکوستیک ساخته شده‌اند، گسترش می‌دهند. محصولات جدید و با طراحی رو به جلو انعطاف پذیری بیشتر و عملکرد بهتری را به آنها اضافه می کند و آنها را برای معماران و طراحانی که از آنها استفاده می کنند جذاب تر می کند. مجموعه افتتاحیه شامل اجزای مدولار است که به راحتی به هم متصل می شوند تا راه حل های صوتی قابل تنظیم با رویکردی هنرمندانه را ایجاد کنند. سپس اجزاء یا مجموعه ای از اجزاء را می توان در مسیرهای سقفی، شبکه های استاندارد سقفی یا مستقیماً روی دیوار قرار داد.

پانل های آکوستیک هندسی در رنگ های مختلف دیوار و کف

طرح‌های QuiltForm MIO در 11 رنگ نمدی پلی استر بازیافتی استاندارد (سفید، خاکستری، خردلی، کدو تنبل، قرمز، سرخ‌رنگ، پسته‌ای، خزه، مریم گلی، موج گرمسیری و جین)، شش الگوی دوخت استاندارد (Pin Stripe، Grid، Zig-) موجود است. زاگ، همپوشانی، برگ، و امواج)، 12 شکل مدولار آماده سفارش (مربع بزرگ 54 اینچ، ربع بزرگ 54 اینچ، ربع کوچک 27 اینچ، نیم دایره بزرگ 54 اینچ، نیم دایره کوچک 27 اینچ سه‌گانه، Large4 اینچ مثلث کوچک 27 اینچی، بافل مستقیم کوچک 13.5 اینچ، بافل مستقیم بزرگ 18 اینچ، بافل قرص کوچک 13.5 اینچ، بافل قرص بزرگ 18 اینچ، و بافل نوک 54 اینچ، و گزینه‌های بدون اتصال دهنده، ترکیبی بدون اتصال دهنده از تک رنگ و یک شکل گرفته تا رنگین کمان با استفاده از ده ها شکل با دوخت های مختلف. شرکت‌ها می‌توانند به رنگ‌های برند خود برای طراحی دفتر کار جدید پایبند باشند یا تمام راه را برای ایجاد یک طرح منحصر به فرد و رنگ‌های روشن برای یک محیط اداری پر جنب و جوش دنبال کنند. فراتر از زیبایی شناسی، افراد حاضر در این فضاها متوجه می شوند که چگونه صدا را در مناطق پرترافیک مدیریت می کنند.

READ  هشت فضای داخلی آرام که در آن پنجره‌های بزرگ مناظر سرسبز را قاب می‌کنند

صفحات آکوستیک روی دیوار و به عنوان جداکننده اتاق در رنگ های زرد، نارنجی و قرمز آویزان شده است

صفحات آکوستیک روی دیوار و به عنوان جداکننده اتاق در رنگ های زرد، نارنجی و قرمز آویزان شده است

«با این راه‌اندازی، ما به‌طور چشمگیری در حال گسترش سبد خود هستیم و نام تجاری خود را به‌عنوان دسته‌بندی تعیین‌کننده در دنیای آکوستیک پایدار قرار می‌دهیم. با فناوری و محصولات QuiltForms، معماران و طراحان می‌توانند با ما طراحی کنند و محصولات MIO را به طور کلی مشخص کنند.»

-ایزاک سالم، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران MIO

پانل های آکوستیک هندسی در رنگ های آبی و خاکستری که بالای میزها آویزان شده اند

پانل دیواری آکوستیک s شکل در سایه های سبز

پانل دیواری آکوستیک s شکل در سایه های سبز

پانل دیواری آکوستیک s شکل در سایه های سبز

پانل دیواری آکوستیک s شکل در سایه های سبز

پانل دیواری آکوستیک به شکل قرص به رنگ سبز

گوشه پانل دیوار آکوستیک به رنگ سبز

پانل دیواری آکوستیک زاویه دار به رنگ سبز

گوشه مثلثی پانل دیوار آکوستیک به رنگ سبز

پانل دیواری آکوستیک به رنگ صورتی

علاوه بر گزینه‌های استاندارد برای راه‌اندازی مجموعه QuiltForms، اشکال سفارشی، رنگ‌ها، پارچه‌ها، دوخت‌ها و گزینه‌های نتایج ضریب کاهش نویز با سفارش ویژه در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد QuiltForms، که در 30 ژوئن 2023 به فروش می رسد، مراجعه کنید mioculture.com.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید