هر هفته یکی از تیم دیزاین میلک را دعوت می‌کنیم تا پنج مورد دلخواه شخصی را به اشتراک بگذارد – فرصتی برای هر یک از ما تا نوع طرح‌هایی را که در زندگی خود استفاده می‌کنیم و از آنها قدردانی می‌کنیم، از دیدگاه شخصی‌تر آشکار کنیم. سردبیر کارولین ویلیامسون این هفته برای ما بازمی گردد 5 را بگیرید سلسله.

مینی ساندویچ مترو با کیف

اعتراف می کنم، مدت هاست که در قطار عشق مینیاتوری بوده ام. چگونه می توانید به اشیاء کوچک و کوچک ساخته شده با چنین جزئیاتی دل نبندید؟ بنابراین وقتی این در صندوق ورودی من قرار گرفت، مجبور شدم به اشتراک بگذارم! هنرمند مینیاتور بریتانیایی Nadia Michaux کوچکترین زیربنایی جهان را – 12 برابر کوچکتر از Subway® Footlong معمولی – با تنها 2.2 سانتی متر (کمتر از 1 اینچ) ساخت. این طرح کپی سفالی از Footlong Teriyaki Steak Sub جدید است که به منوی جدید الهام گرفته از ژاپنی ساندویچ های زنجیره ای اضافه شده است. او حتی رنگ‌های دقیق را با مخلوط کردن رنگ‌های سفالی، شلیک آن‌ها، و سپس انجام تنظیمات لازم برای درست کردن آن میخکوب کرد – کاری پر زحمت. خلاصه اینکه من را مجذوب خود می کند.

پاپ آپ نمایشگاه Yayoi Kusama در توکیو

Louis Vuitton® اخیرا دومین همکاری خود را با هنرمند ژاپنی Yayoi Kusama منتشر کرد و برای جشن گرفتن چندین نمایشگاه برای ادای احترام به او و نقاط نمادین او راه اندازی کردند. هر نمایشگاه غوطه ور و قطعا قابل نمایش در اینستاگرام ظاهر متفاوتی داشت، از جمله نمایشگاه هارود در لندن که نقاط رنگارنگی را در داخل و خارج و با ربات کوساما با ظاهری انسانی کامل کرده بود، در حالی که پاپ آپ توکیو رویایی با نقطه زرد با یک رؤیای بزرگتر بود. مجسمه کوساما از زندگی در وسط. کاش می توانستم شخصاً به آنها سر بزنم!

READ  ده شومینه چشمگیر در قلب خانه

به میزهای یاسی و قرمز روشن نگاه می کند

3. اسطوخودوس + نئون قرمز با هم

به دلایلی، اخیراً من واقعاً به سمت وسایل خانه با رنگ اسطوخودوس گرایش پیدا کرده ام. اگر به اطراف نگاه کنید، متوجه خواهید شد که اجناس اسطوخودوس بیشتر ظاهر می شوند و من آن را دوست دارم… به جز زمانی که با پاستیل های دیگر جفت شده باشد و پالت ناگهان شبیه عید پاک شود. درعوض، چشمان من به جفت‌های دراماتیک‌تری مانند این دو میز در رنگ‌های قرمز اسطوخودوس و برقی می‌چرخد. تکان دهنده است اما لذت بخش!

جعبه و تصویر پولاروید از مجموعه دیوید بووی پولاروید

تصاویر پراکنده پولاروید از مجموعه پولاروید دیوید بووی

من یک عمر وسواس زیادی با پولاروید داشتم و دوست دارم وقتی آنها چیز جدیدی منتشر می کنند – دوربین یا فیلم. و وقتی مجموعه ای را با یکی از نوازندگان مورد علاقه من در تمام دوران راه اندازی می کنند، من فروخته می شوم. فیلم دیوید بووی که در بسته‌های 10 تایی موجود است، دارای 10 طرح قاب منحصربه‌فرد است که به هنر و تصاویر آلبوم نمادین او اشاره می‌کند و به شما امکان می‌دهد در کنار هنر بووی، هنر خود را بسازید (حتی اگر باید این واقعیت را بپذیریم که هیچ‌یک از ما هرگز چنین نخواهیم شد. سرد).

هنر سیم سبز بزرگ روی دیوار

نمای نزدیک از هنر سیم سبز بزرگ روی دیوار

این قطعه از الیاس سیمه، بخشی از نمایشگاهی که اخیراً با عنوان افتتاح شده است، من را مجذوب خود کرده است طناب محکم: پشت پردازنده. سایم از قطعات الکترونیکی بازیافتی – صفحه کلید، مدارها، سیم‌ها و سایر ضایعات الکترونیکی دیگر – استفاده می‌کند که آن‌ها را می‌بافد و لایه‌بندی می‌کند تا هنر انتزاعی را شکل دهد، مانند این قطعه عظیم که ابعاد آن 99-5/8 اینچ x 157-1/2 اینچ است. از دور، تقریباً مانند یک منظره به نظر می رسد، مانند منظره ای که هنگام پرواز در هواپیما به پایین نگاه می کند، اما از نمای نزدیک، تمام قیطان و بافتن پیچیده اجزای مختلف را می بینید.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

READ  یک مزرعه در کالیفرنیا در دهه 1970 برای زمان مدرن دوباره طراحی شده است

دیدگاهتان را بنویسید