استودیوی تگزاس Method Architecture دفتری را برای خود در هیوستون با طراحی حداکثری، رنگ‌های زنده و یک نقاشی دیواری در مرکز آن تکمیل کرده است.

این استودیو با مساحت 8612 فوت مربع (800 متر مربع) در سال 2023 با یک فضای پذیرایی، پلان اداری باز، فضاهای ملاقات خصوصی و مشترک و سالن های استراحت کارکنان تکمیل شد.

فضای داخلی رنگارنگ استودیو برای Method Architectureفضای داخلی رنگارنگ استودیو برای Method Architecture
Method Architecture استودیوی خود طراحی خود را تکمیل کرده است

واقع در کاربری مختلط توسعه رودخانه شرقطراحی شده توسط استودیو معماری صفحه، دفتر طراحی شده است تا به عنوان منبع الهام برای مشتریان استودیو خدمت کند.

اشلی بچر، کارشناس تحقیق و طراحی، “رویکرد ما دنبال حداکثر گرایی با هدف ایجاد محیطی بود که در آن مشتریان ما احساس امنیت کنند تا ایده های جسورانه و نوآورانه خود را با ما بیان کنند.” معماری روش به دیزین گفت.

میز تنیس روی میز در آتلیه متد معماریمیز تنیس روی میز در آتلیه متد معماری
دفتر طراحی شده است تا به عنوان منبع الهام عمل کند

خلاقیت هیچ محدودیتی ندارد و طراحی عالی لزوماً نیازی به هزینه بیشتر ندارد.

تمرکز “بدون نفس” طرح، نقاشی دیواری چند دیواری تقریباً 50 فوتی توسط هنرمند محلی است. دیوید مالدونادو، که به خاطر خلق نزدیک به 20 اثر هنری عمومی در سراسر هیوستون شناخته شده است.

نقاشی دیواری چند دیواری توسط دیوید مالدونادونقاشی دیواری چند دیواری توسط دیوید مالدونادو
دیوید مالدونادو یک نقاشی دیواری چند دیواری برای استودیو ایجاد کرد

این نقاشی دیواری با رنگ‌های سرخابی، کبالت و زرد، نمادهایی از شهر و ایالت مانند خط افق، موشکی برای مرکز فضایی جانسون، بلوبونت به عنوان گل ایالت تگزاس، و بوفالو بایو همسایه را نشان می‌دهد.

این اثر هنری همچنین در نقوش سفارشی نشان دهنده استودیو، مانند طلسم اردک لاستیکی Method است.

بافل های آکوستیک از سقف آویزان شده اندبافل های آکوستیک از سقف آویزان شده اند
بافل‌های آکوستیک گل‌مانند خاکستری روشن از سقف آویزان هستند

این تیم به ایجاد رنگ برای بقیه دفتر کمک می کند، از جمله رنگ های جسورانه، الگوهای هندسی و اشکال و یک نقاشی دیواری ثانویه که توسط Maldanado طراحی و نصب شده است که دارای رنگ قطره ای در رنگ های آینه ای واقع در پشت دفتر است. گفت.

READ  10 پست برتر WTF در سال 2023

این نقاشی دیواری با نصب دیواری با چاپ سه بعدی در پشت میز پذیرایی که از آرم امضای استودیو “M” و سقف خام با خطوط مکانیکی آشکار تشکیل شده است، تکمیل می شود که همگی سایه ای پر جنب و جوش از فوشیا را رنگ آمیزی کرده اند.

پورتال نیمه قوسی در دفتر معماری روشپورتال نیمه قوسی در دفتر معماری روش
مشتریان از یک پورتال نیمه قوسی عبور می کنند

حفاظ‌های آکوستیک گل‌مانند خاکستری روشن از سقف آویزان شده‌اند که به طراحی حداکثری می‌افزایند. دوچرخه های آبی روشن به عنوان یک نصب منحصر به فرد دیگر روی یک دیوار نصب می شوند.

از سالن پذیرایی، مشتریان از یک پورتال نیمه قوسی – که با آسیاب کاری سفارشی و چراغ های تعبیه شده ایجاد شده است – به فضای اداری اصلی که شامل ردیف هایی از میزها بر روی فرش سفارشی مقیاس خاکستری است، می گذرند.

میز و فرش هندسی در استودیو خود طراحیمیز و فرش هندسی در استودیو خود طراحی
ایستگاه‌های میز هتل، سبک‌های کاری ترکیبی را در خود جای می‌دهند

ایستگاه‌های میز هتل، سبک‌های کاری ترکیبی را هم برای کار در دفتر و هم در خانه در نظر می‌گیرند.

این تیم گفت: «غرفه‌های کار معماری دنج در میان اتاق‌های استراحت شلوغ و مناطق اداری قرار گرفته‌اند و پناهگاهی آرام برای کارهای خصوصی بیشتر، گفتگوهای خصوصی یا صرف غذا با همکاران ارائه می‌دهند.

فضای کاری توسط شش اتاق جلسه احاطه شده است: یک فضای کنفرانس خلاقانه بزرگ، سه اتاق کنفرانس با اندازه متوسط ​​و دو فضای کوچکتر.

اتاق کنفرانس کاملاً سفید عمداً خالی گذاشته شد تا انتخاب مواد مشتری را با نورهای سفید قابل تنظیم برای تنظیم دمای نور برای هر پروژه به نمایش بگذارد.

برش پنجره M شکلبرش پنجره M شکل
یک برش پنجره M شکل اتاق کنفرانس را به بقیه قسمت های دفتر باز می کند

یک برش پنجره M شکل اتاق کنفرانس را به بقیه قسمت های دفتر باز می کند.

READ  The Link Up: مجموعه جدید مورد علاقه Em، یک اسکرابر بدن عالی، و یک ابزار آشپزخانه 20 دلاری که زمان شستن ظرف را کاهش می دهد

در اتاق استراحت، پارچه جیر آبی روشن دیوارها را تزیین می کند تا بافتی غیرمنتظره ایجاد کند و سایه های لامپ آبی کم رنگ – که یادآور شکل آسترهای کاپ کیک معکوس است – به عنوان یک کنار هم هندسی با جعبه های گرد ضیافت عمل می کند.

اتاق استراحت با دیوارهای آبی روشناتاق استراحت با دیوارهای آبی روشن
پارچه جیر آبی روشن دیوارهای اتاق استراحت را تزئین می کند

این استودیو گفت: «پارچه‌های مخمل‌شده و الهام‌گرفته از روانگردان در غرفه‌های جلسه و چراغ‌های متمایز، فضا را سبک و سرگرم‌کننده نگه می‌دارند تا طراحی خلاقانه را القا کنند.»

این فضا علاوه بر طراحی برای گردش‌های کاری و تیم‌های انعطاف‌پذیر، دارای چندین ویژگی پایدار و خوب مانند نور روز کافی، مواد تغییر کاربری و مبلمان ارگونومیک است.

دیگر پروژه‌های اخیراً تکمیل‌شده در هیوستون شامل پارک چمن‌کاری نلسون بیرد والتز است که یک بزرگراه شش خطه را پل می‌کند و طراحی Modu برای یک ساختمان سلامتی با فضای بیرونی خود خنک‌شونده.

عکاسی توسط آنا لاراناگامعماری روش.


اعتبار پروژه:

معماری: معماری روش
نماینده پارلمان اروپا: مهندسی Telios
پیمانکار عمومی: ساخت و ساز برتون
مبلمان: AGILE Interiors، MDI، OP،
کفپوش: رابط، قرارداد شاو
کاشی: Trinity Surfaces، La Nova
منسوجات: منسوجات Knoll
سنگ تراشی: آپچرچ کیمبرو
پارتیشن های قابل جداسازی: DIRTT
کانترها: کامبریا
نقاشی دیواری: دیوید مالدونادو
نورپردازی: Lighting Associates Inc.
علائم: علائم آریا

دیدگاهتان را بنویسید