ماتریارک ششمین و آخرین افزودنی است در پوست شما مجموعه اثاثه یا لوازم داخلی، همکاری بین منسوجات HBF و طراح محصولات و دکوراسیون داخلی ارین روبی. Matriarch که به درستی نامگذاری شده است، یک بافت جناغی با ترکیب رنگهای قوی است که خرد و تجربه را تداعی می کند. از نظر بصری، نخ های جناغی رنگی مکمل را با هم ترکیب می کند تا جلوه ای ظریف و ملانژ ایجاد کند.

شش پارچه حسی در مجموعه پارچه‌های بافته شده با الهام از تجربه انسانی و طبیعت زودگذر زندگی، احساس راحتی در پوست خود را جشن می‌گیرند. لمسی با کیفیتی دست ساز، In Your Skin مانند یک محصول مسکونی به نظر می رسد، اما ماندگاری برای محیط های قراردادی و مهمان نوازی دارد. هر یک از پارچه ها دارای گواهی طلای مزیت داخلی (SCS) هستند، بافته شده و در ایالات متحده با پشم محلی که از غرب میانه تهیه می شود، بافته شده و تولید می شود، و بیشتر الگوها با استفاده از مواد پس از مصرف و/یا بازیافت ساخته می شوند.

چهار بالش پرتابی مربعی رنگ روشن روی هم چیده شده و به یک نیمکت کوتاه تکیه داده اند

In Your Skin سومین همکاری روبی با HBF Textiles است. “گاهی اوقات منسوجات قراردادی ممکن است به دلایل عمل گرایانه به سمت سرد یا بی جان شدن گرایش پیدا کنند، اما این مجموعه حتی با عملکرد بالای خود بسیار گرم و لمسی است. این پر از زندگی است – آغشته به خوش بینی و آرزو، که فکر می کنم در یک فضا طنین انداز خواهد شد.» او به اشتراک گذاشت.

چهار بالش پرتابی مربعی رنگی روشن که روی نیمکتی کوتاه روی هم قرار گرفته اند و سگی زیر آن خوابیده است.

این همکاری به تمرکز HBF Textiles بر حمایت از مشاغل تحت مالکیت زنان ادامه می دهد. من عاشق تبلیغ طراحان زن با استعداد هستم. مری جو میلر، معاون طراحی و کارگردانی خلاق در HBF Textiles می گوید: استفاده از پلت فرم HBF Textiles برای به اشتراک گذاشتن داستان و دیدگاه خلاقانه خود با مخاطبان وسیع تری به من احساس غرور می کند. این برند با کارخانجات و همکاران همفکر خود در سطح محلی و جهانی، به طور مداوم امکاناتی را که مادیات می تواند ارائه دهد و اینکه چگونه می تواند ما را با افراد دیگر و محیط اطرافمان بیشتر ارتباط دهد، بررسی می کند.

بالش پرتاب مربع بنفش با دستی که روی آن قرار گرفته است

ماوراء بنفش

سه بالش پرتاب مربعی با رنگ روشن روی هم چیده شده اند

سه بالش پرتاب مربعی با رنگ روشن روی هم چیده شده اند

سه بالش پرتابی مربعی رنگ روشن

دو دست که یک نمونه پارچه مرجانی رنگ را بالا گرفته اند

سرنلیون

دو نمونه پارچه رنگی

جزئیات نمونه پارچه خاکستری تیره

لابرادوریت

جزئیات نمونه پارچه مرجانی

سرنلیون

جزئیات نمونه پارچه صورتی روشن

رز کوارتز

جزئیات نمونه پارچه بنفش

ماوراء بنفش

جزئیات نمونه پارچه خاکستری روشن

هاله

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Matriarch، مراجعه کنید hbftextiles.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  لامپ آویز Avro به وسایل الکترونیکی شما نیرو می دهد

دیدگاهتان را بنویسید