برند مبلمان لوکس مستقیم به مصرف کننده خانه دوشیزه با افتتاح اولین نمایشگاه خود، تجربه خرده فروشی را جالب تر می کند: خانه ترایبکا. تنظیمات سبک زندگی شامل مجموعه‌های جدید و همچنین نمادهای برند می‌شود و بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا محصولات را در یک محیط خانه آرام تصور کنند.

نیدی کاپور، بنیانگذار و مدیر عامل مشترک، گفت: «Tribeca House متضمن سبک زندگی Maiden Home است – سبکی که به زیبایی طراحی شده، اما بدون زحمت، راحت، با تأکید بر مواد طبیعی و هنری که آنها را شکل می‌دهد».

فضای داخلی شیک با مبل سفید، میز کناری، میز کنسول و آینه گرد بزرگ

عکس: متیو ویلیامز

برای تحقق بخشیدن به این مفهوم، Maiden Home یک اتاق زیر شیروانی دو طبقه را با یک نصب شومینه از کف تا سقف که توسط استودیو کمپ نقاشی شده است، یک راه پله شناور و یک انبار شراب 800 بطری که توسط مالک تاکستان، ژاک طراحی شده است، دگرگون کرده است. دوپاسکویر.

خانه ترایبکا شامل مجموعه‌ای از قطعات انتخاب‌شده، از جمله مجموعه تابستان ۲۰۲۲ Maiden Home است که دارای مینیمال‌های بی‌انتها و مواد طبیعی است. میز ناهار خوری جامد آمریکایی آش بدفورد، صندلی لهجه Kenmare، میزهای قهوه مالبری عثمانی و وستری در این نمایشگاه قرار دارند. همچنین شامل گسترش مبل مدولار جونز و سکشنال با گزینه صندلی است. دیگر نمادهای Maiden Home که در آن شرکت می کنند عبارتند از Muir Sectional، Reade Dining Table، Jane Dining Chairs، Leonard Sofa، Morro Coffee Tables، Bond Accent Chair، Varick Sofa و غیره.

فضای داخلی شیک با صندلی سفید روکش شده، میز کناری و شومینه

عکس: متیو ویلیامز

مواد و رنگ‌های لوکس جدید نیز برای اولین بار ظاهر خواهند شد، Bisque، یک چرم ایتالیایی عاج و Snow and Alpine، یک توید بافت سفید روی سفید و سیاه بر سفید. شما این فرصت را خواهید داشت که پارچه های جدید را قبل از تاریخ انتشار رسمی سفارش دهید. چرم ایتالیایی، قیچی نیوزلندی، موهر بافتی، و کتانی سنگ شویی از جمله موادی هستند که خریداران می توانند شخصاً آن را ببینند و احساس کنند.

فضای نشیمن شیک با دو مبل، صندلی راحتی و یک چراغ کف

عکس: متیو ویلیامز

فضای داخلی شیک با صندلی های روکش سفید، میز قهوه، هنر و پارتیشن شیشه ای شفاف

عکس: متیو ویلیامز

فضای ناهار خوری شیک با میز ناهار خوری از چوب روشن، شش صندلی ناهار خوری سفید و یک چراغ روشن

عکس: متیو ویلیامز

نقاشی با صندلی روکش سفید با پایه های چوبی روشن

صندلی لهجه Kenmare

نقاشی با پشت یک صندلی روکش سفید با پایه های چوبی روشن

صندلی لهجه Kenmare

مبل سفید با دو میز قهوه با رنگ متوسط ​​چوبی

میز قهوه Vestry

دو میز قهوه با رنگ متوسط ​​چوبی

میز قهوه Vestry

نقاشی با میز ناهارخوری از چوب روشن و اشیاء رومیزی و عثمانی

میز ناهار خوری بدفورد + توت عثمانی

نقاشی با میز ناهار خوری از چوب سبک و اشیاء رومیزی

میز ناهار خوری بدفورد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Maiden Home x Tribeca House، بازدید کنید maidenhome.com/tribecahouse. Tribeca House تا 2 سپتامبر 2022 از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر در 53 Warren Street #1, New York City, 10007 باز است. قرار ملاقات ها را می توان در وب سایت Maiden Home ذکر شده در بالا تعیین کرد.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  پورونتورا از شما دعوت می کند تا در Sandbox خود بازی کنید

دیدگاهتان را بنویسید