سامسونگ تلاش‌ها برای آوردن رنگ به محبوب‌ترین اتاق خانه‌های مدرن به پالت‌های رنگی که پنل‌های یخچال و لوازم خانگی را تزئین می‌کنند محدود نشده است. پیش از این در سال 2022، همکاری آن‌ها با الکس پروبا، هنرمند کروماتوفیلی و چند رشته‌ای، یکی از جذاب‌ترین نمونه‌های بصری را ارائه داد که چگونه یک آشپزخانه می‌تواند از محدودیت‌های انطباق که امروزه بر اتاق حاکم است، رهایی یابد. آنها از آن زمان این تلاش را در سه نفر جدید از هنرمندانی که دعوت شده اند سه برابر کرده اند سفارشی درمان با استفاده از هر یک از سبک های منحصر به فرد آنها.

هنرمندان الکسا مید، امبر ویتوریا، و دومینیک براون به هر یک از آنها کارت سفید داده شد تا سبک های امضای خود را در نسخه محدود “رنگ آمیزی” کنند (به صورت دیجیتالی) پنل های یخچال درب فرانسوی 4 درب سفارشی سامسونگانحصاری برای Lowe’s.

از بین این سه هنرمند، الکسا مید احتمالاً به طور طبیعی به کار در مقیاسی همتراز با سطح بیرونی یخچال عادت کرده است. درمان پهن قلم مو او اقیانوسی از بلوز خلق می‌کند که نتیجه «صدها» قطعه آزمایشی است که مید در کاوش (و اشتیاق) برای همکاری ایجاد کرده است.

طی مصاحبه ای که با این سه هنرمند داشتیم، اینطور بود امبر ویتوریا او اشاره کرد که کار بر روی تعداد زیادی از پانل‌ها نه تنها به او چشم‌اندازی کاملاً جدید می‌دهد در حالی که از یک پنج‌تایی از خطوط رنگی خمیده استفاده می‌کند، بلکه این درک را نیز به اشتراک می‌گذارد که یک بوم ساخته شده از تعداد زیادی در، یک تعامل منحصر به فرد بین بیننده و شی را بسته به آن ارائه می‌کند. در هنگام باز یا بسته شدن آنها ویتوریا می‌گوید: «روند من کمی ارگانیک‌تر است و از طبیعت، رنگ و تجربیات زندگی‌ام الهام گرفته شده است.»

READ  10 برتر برو بیرون! پست های سال 2023

و در نهایت تصویرگر دومینیک براون رویکرد تحت اللفظی تری را برای ایجاد تغییر در مناظر به کار می گیرد و یخچال سفارشی خود را با حال و هوای یک تعطیلات تزئین می کند، که با یک غروب آفتاب با نور گرم که توسط سه قوس قاب شده است، کامل می شود. نوشیدنی های خنک اختیاری هستند، اما با توجه به نزدیکی یخچال به احتمال زیاد.

هنوز مشخص نیست که آیا توده‌ها از یک پالت رنگی متنوع‌تر در آشپزخانه استفاده می‌کنند که زمانی در دهه‌های 50 تا 80 رایج بود. کشش فولاد ضد زنگ و تکرارهای گاه به گاه مشکی و مات آن تسلط خود را بر آشپزخانه های آمریکایی حفظ کرده است. اما همانطور که سامسونگ با تلاش های مستمر خود نشان داده است که هنر را با فناوری یکپارچه می کند تلویزیون های فریم 4K، به نظر می رسد این نام تجاری متعهد به تبدیل فناوری به عنوان یک گسترش سبک زندگی است.

مجموعه هنرمندان Lowe’s و Samsung Bespoke در حال حاضر در بازارهای منتخب در فروشگاه های Lowe به نمایش گذاشته شده است، اما به عنوان بخشی از خانه سبک لو کل خط لوازم خانگی سامسونگ سفارشی را می توان به صورت آنلاین سفارش داد و سفارشی کرد.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

دیدگاهتان را بنویسید