استودیوی طراحی کالیفرنیا Lovers Unite خانه ای در دهه 1950 را با مناظر وسیع تپه های لس آنجلس بازسازی کرده است و یک بالکن استفاده نشده را به گسترش فضای اجتماعی داخلی تبدیل کرده است.

خانه چوبی در محله سیلور لیک لس آنجلس متعلق به طراح تولید جیمز چینلوند و هنرمند کلر کرسپو است.

اتاق چوبی با میز ناهارخوری و شش صندلیاتاق چوبی با میز ناهارخوری و شش صندلی
Lovers Unite خانه یک زوج خلاق را در لس آنجلس بازسازی کرد

طبق گفته‌های «قبلاً یک خانه خسته‌کننده و غیرقابل توصیف در اواسط قرن». عاشقان متحد شوید، این ملک به مقداری تخیل نیاز داشت تا فضای داخلی خود را با محیط خود مطابقت دهد.

بنابراین، استودیو “چند مداخله معماری و تغییرات متریال را با دقت طراحی شده معرفی کرد تا کاملاً فضای داخلی خانه را دوباره تصور کند و از موقعیت اصلی آن استفاده کامل کند”.

اتاق غذاخوری با پنجره های بزرگ که منظره ای از تپه ها در دوردست دارداتاق غذاخوری با پنجره های بزرگ که منظره ای از تپه ها در دوردست دارد
این خانه منظره وسیعی از تپه های شهر دارد

تاثیرگذارترین این مداخلات، آوردن بالکن کم استفاده در پشت خانه به داخل پاکت بود که فضای باز و نشیمن و ناهارخوری را چندین فوت گسترش داد.

در زیر پنجره‌های بزرگی که برای پر کردن این شکاف نصب شده بودند، Lovers Unite صندلی‌های داخلی را با کوسن‌های روکش‌آبی برای استراحت و لذت بردن از منظره پانوراما قرار داد.

نمای آشپزخانه چوبی با شبه جزیره در پیش زمینهنمای آشپزخانه چوبی با شبه جزیره در پیش زمینه
چوب زیادی در سرتاسر خانه بخصوص در آشپزخانه استفاده شد

این استودیو گفت: “با یک دیوار پنجره بزرگ و ضیافت سخاوتمندانه داخلی، اتاق در نهایت مناظر وسیعی را که همیشه وجود داشت جشن می گیرد.”

در آشپزخانه، سنگ صابون سبز تیره که برای پیشخوان استفاده می‌شود، با کابینت با رنگ عسلی در تضاد است، و یک هود مسی براق با پانل نصب شده در پشت یک نوار در طرف مقابل اتاق مطابقت دارد.

آشپزخانه چوبی با رنگ عسلی با سطوح سنگ صابون و هود مسیآشپزخانه چوبی با رنگ عسلی با سطوح سنگ صابون و هود مسی
چوب عسلی با سطوح سنگ صابون و هود مسی در تضاد است

در جاهای دیگر، اثاثیه رنگارنگ، قطعات طراحی کلکسیونی و آثار هنری جسورانه در مقابل فضای داخلی عمدتاً چوبی خودنمایی می کنند.

READ  ژپه هاین و کریستینا ایگلسیاس

فضای استراحت با پوشش چوبی دارای سیستم مبل کلاسیک مدولار توگو است مایکل دوکاروی، که در پارچه کرفس زرد پیچیده شده است.

در همین حال، در لانه، یک صندلی ارغوانی رنگ در کنار یک صندلی غول پیکر قرار دارد که چینلوند از آن به عنوان تکیه گاه برای عکسبرداری لباس ایتالیایی استفاده می کرد. روبرتو کاوالی.

تخته‌های چوبی برای غربال کردن بخشی از دهانه راه پله در سطح بالایی، در کنار یک شومینه مرکزی با یک اجاق برافراشته استفاده شد.

صندلی پنجره با روکش طلایی با گوشه مطالعه در انتهاصندلی پنجره با روکش طلایی با گوشه مطالعه در انتها
به عنوان بخشی از بازسازی، یک بالکن استفاده نشده در فضای اجتماعی گنجانده شد و یک صندلی بلند پنجره در جای آن نصب شد.

سایر وسایل دکوری مانند فرش های قدیمی، کوسن های گلدوزی شده و کتاب های هنری و طراحی فراوان، شخصیت بیشتری به فضا می بخشد.

Lovers Unite با اشاره به اینکه چینلوند به عنوان طراح تولید برای فرانچایز فیلم Avengers کار کرده است، گفت: “در نهایت، حال و هوای خانه نشان دهنده روحیه و استعدادهای صاحب خانه قابل احترام است.”

لانه ای با یک صندلی راحتی بنفش و یک صندلی بزرگ با یک توپ دیسکو روی صندلیلانه ای با یک صندلی راحتی بنفش و یک صندلی بزرگ با یک توپ دیسکو روی صندلی
مبلمان و وسایل رنگارنگ در اتاق های مختلف پراکنده شده اند

سیلور لیک میزبان انواع جواهرات معماری است که بسیاری از آن‌ها در مکان‌هایی با شیب چشمگیر ساخته شده‌اند، از جمله اقامتگاه‌هایی که توسط معماران برجسته اواسط قرن مانند ریچارد نوترا و رودولف شیندلر طراحی شده‌اند.

Lovers Unite که توسط کارن اسپکتور و آلن کخ رهبری می‌شود، در نزدیکی این محله قرار دارد و قبلاً یک بار و رستوران در پاسادنا را با پارچه‌های رسا پوشانده است.

عکاسی توسط کریس موتالینی.

دیدگاهتان را بنویسید