استودیوی محلی Lissoni Architecture گل سرسبد Design Holding را در شهر نیویورک گسترش داده است و یک طبقه کاملاً جدید مجهز به نمایشگرهای سبک و تاسیسات فلزی خمیده ایجاد کرده است.

معماری لیسونی، شعبه ایالات متحده استودیو ایتالیایی لیسونی و شرکا، یک طبقه دوم کاملاً جدید ایجاد کرد و بخشی از طبقه اول را برای نمایشگاه دیزاین هولدینگ که برندهای مبلمان و نورپردازی از جمله B&B Italia، Flos، Louis Poulsen را نمایش می دهد، دوباره طراحی کرد. ماکسالتو، آرکلینا و زنبق.

نمای ساختمان نیویورکنمای ساختمان نیویورک
Lissoni Architecture یک توسعه برای نمایشگاه دیزاین هلدینگ در نیویورک ایجاد کرده است

نورپردازی و عناصر طراحی از برندها در فضای طبقه دوم توزیع شده و در میان پانل های سنگی عمودی، ویترین های فلزی شفاف و نیمکت ها و دیوارهای کرومی منحنی پخش شده است.

طبق گفته استودیو، هر قسمت از کف به یک برند خاص اختصاص داده شده بود و معماری داخلی با هویت هر برند طراحی شده بود.

صندلی قرمز در نمایشگاهصندلی قرمز در نمایشگاه
این پروژه شامل یک طبقه دوم جدید و توسعه و طراحی مجدد طبقه اول است

پیرو لیسونی، بنیانگذار معماری Lissoni، گفت: “ما می خواستیم نگرش دیگ ذوب شهر نیویورک را به اشتراک بگذاریم، جایی که همه و همه چیز می توانند به طور کلی با هم ترکیب شوند، بنابراین به سراغ اصل برندهای نمادین رفتیم.”

“[We highlighted] DNA آن‌ها و زمینه مشترکی را پیشنهاد کردند که می‌تواند کدهای طراحی هر هویت را میزبانی کند و آن‌ها را تقویت کند.”

دیواری از چراغ و پنجرهدیواری از چراغ و پنجره
این استودیو مناطق اختصاصی برای برندهایی از جمله Flos و B&B ​​Italia ایجاد کرد

برای برند روشنایی فلوس، استودیو مجموعه ای از کیس های نمایش را ایجاد کرد که توسط یک مش شفاف پشتیبانی می شدند. مغناطیسی، هندسی بیلبوکه نور توسط طراح فیلیپ مالوین و همچنین به نمایش گذاشته شده است بادام لوستر با تکه های بادام شکل توسط پاتریشیا اورکیولا چسبانده شده است.

READ  ALA از تاریخچه West Village برای فضای داخلی اتاق Talea استفاده می کند

یک اتاق آزمایش برای مشتریان نیز برای این برند ایجاد شد که از یک دیوار منحنی و فلزی تشکیل شده است که با مجموعه‌ای از پانل‌های زاویه‌دار ملاقات می‌کند که به عنوان ورودی اتاق عمل می‌کنند.

میز در یک نمایشگاهمیز در یک نمایشگاه
نمایش‌های مختلف از نگرش «دیگ ذوب» شهر نیویورک مطلع شدند

گوشه ای دیگر از طبقه به نمایش آن اختصاص داشت اسکاینست لوستری از Marcel Wanders که شبیه یک سبد معکوس است که با تارهای نور در هم آمیخته شده است.

نمایش برای Flos و لوئیس پولسن شامل پانل های درج شده و تخت های کاشت منحنی است که با تعدادی وسایل روشنایی از هر دو مارک پر شده است.

اتاقی با دیوار فلزی خمیدهاتاقی با دیوار فلزی خمیده
پانل های فلزی، چوب گرم و روکش تیره در سراسر فضای طبقه دوم استفاده شد

روکش فلزی تیره به کار رفته در نمایشگرهای Flos با رنگ های سفید مایل به سفید و بژ استفاده شده در فضای لویی پولسن تضاد دارد، اما هر دو طرف یک سالن B&B Italia هستند که در مرکز طبقه قرار دارد و دارای یک صندلی قرمز روشن از سری Up است. توسط Gaetano Pesce.

آ بی اند بی ایتالیا کمد لباس نیز برای نمایشگاه ساخته شده است که در کنار یک قرار دارد Arclinea صفحه نمایش آشپزخانه

یک روکش خاکستر مشکی برای روکش یک کابینت بزرگ استفاده شد که در پشت یک قرار دارد جزیره تئا با یک میز آبشار کوارتز در بالای آن.

نورپردازی توسط لوئیس پولسن، از جمله پاترا بیضی آویز طراح Øivind Slaatt، با قطعاتی که در میان میزهای چوبی و یک واحد نمایشگر کم ارتفاع توزیع شده بود، در دورترین گوشه فضا قرار گرفت.

READ  The Wall Art On Jess' Living MOTO Pinboard (+ طرح هنری او و جایی که او برای همه آن خرید می کند)
یک اتاق نمایش با مبلمان سفیدیک اتاق نمایش با مبلمان سفید
یک ورودی جداگانه به فضای Maxalto در طبقه اول منتهی می شود

در طبقه اول یک فضای جدید اختصاص داده شده به ماکسالتو از طریق یک ورودی جداگانه قابل دسترسی است، با قطعاتی مانند برند سیستم مبل آربیتر در برابر دیوارهایی که به رنگ مشکی پوشیده شده اند.

دیزاین هولدینگ، یک خرده فروش جهانی که در سال 2018 تأسیس شد، اخیراً برندهای مبلمان را اضافه کرده است منو، توسط لاسن و برادر پترسن پس از توافق با شرکت طراحان مستقر در دانمارک، به سبد خود رسید.

پیرو لیسونی سال گذشته از تأسیس شعبه استودیوی خود در ایالات متحده خبر داد و گفت که ایالات متحده از نظر معماری “ذهن بازتر” شده است.

عکاسی توسط هلدینگ دیزاین انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید