برند الکترونیک ال‌جی OLED با هنرمند خیابانی آمریکایی Shepard Fairey همکاری کرده است تا نسخه‌های دیجیتالی آثار هنری خود را در این ویدیوی اختصاصی که توسط Dezeen تهیه شده است به نمایش بگذارد.

این نصب با نام صلح و عدالت در حال ارائه است فریز نمایشگاه هنری در لس آنجلس و دارای آثار منتخبی از فیری است که به مسائل جهانی می پردازد و در عین حال از تغییرات مثبت حمایت می کند.

Dezeen یک ویدیوی اختصاصی برای LG OLED تولید کرده است

فیری مستقیماً در طراحی فضای نصب نقش داشته است که نسخه‌ای بازسازی‌شده از قطعه 2018 او را نشان می‌دهد. نقاشی دیواری مسیر اشتباه آسیب دیده.

از دیگر آثار ارائه شده در این نمایشگاه می توان به اثر فیری اشاره کرد آهنگ قو 2023 چاپ، تاملی در مورد وضعیت محیط، و همچنین قطعه ای با عنوان هنر خلق کن نه جنگبا شعار ضد جنگ دهه 1960 «عشق کن، نه جنگ».

LG OLED Art و Shepard Fairey در Frieze Los Angeles نمایشگاه می‌کنندLG OLED Art و Shepard Fairey در Frieze Los Angeles نمایشگاه می‌کنند
این ویدیو به بررسی آثار هنری می‌پردازد که توسط شپرد فیری برای Frieze Los Angeles بازسازی شده‌اند

فیری بنیانگذار اطاعت از لباس و به دلیل پرتره امید باراک اوباما – که به طور گسترده در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا در سال 2008 منتشر شد – و همچنین مجموعه ای از پوسترها به نام ما مردم که یک روز قبل از مراسم تحلیف دونالد ترامپ در سال 2017 منتشر شد، به طور گسترده شناخته شده است.

این ال‌جی OLED Art ابتکار از هنرمندان دعوت می کند تا نسخه های دیجیتالی آثار خود را با استفاده از تلویزیون های OLED ال جی به نمایش بگذارند.

نقاشی دیواری مسیر اشتباه آسیب دیده شپرد فیری در فریزنقاشی دیواری مسیر اشتباه آسیب دیده شپرد فیری در فریز
این نمایشگاه شامل نقاشی دیواری Fairey’s Damaged Wrong Path با عناصر دیجیتال اضافه شده است

هر پیکسل در تلویزیون‌های OLED نور خود را ساطع می‌کند و می‌توان آن را به‌صورت جداگانه کنترل کرد و یک صفحه‌نمایش تابشی ایجاد می‌کند که برای تولید بازتولید رنگ دقیق طراحی شده است.

READ  Christ & Gantenbein دفتر Roche را انعطاف پذیر طراحی می کند

تلویزیون‌های OLED ال‌جی که در حال حاضر در فریز لس‌آنجلس به نمایش گذاشته می‌شوند، با هدف بیان دقیق رنگ‌های قرمز برجسته در آثار هنری فیری هستند.

هنر دیجیتال شپرد فیری و ال‌جی OLEDهنر دیجیتال شپرد فیری و ال‌جی OLED
نصب ال‌جی OLED Art تا 3 مارس در Frieze Los Angeles به نمایش گذاشته می‌شود

LG OLED Art با بیش از 27 هنرمند از سراسر جهان از جمله همکاری کرده است آنیش کاپور، بری ایکس توپ، دیمین هرست، اواخر کیم وانگ و کوین مک کوی.

عکاسی توسط LG Electronics انجام شده است.

Frieze Los Angeles از 29 فوریه تا 3 مارس 2024 در فرودگاه سانتا مونیکا برگزار می شود. برای فهرستی به روز از رویدادهای معماری و طراحی که در سراسر جهان برگزار می شود، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen به عنوان بخشی از همکاری با LG OLED نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید