پروژکتورها همیشه در مورد ارج نهادن به «خانه» در «سینمای خانگی» با چالش مواجه بوده اند. اما در چند سال اخیر، برندهای متعددی پروژکتورهایی را روانه بازار کرده‌اند که با دقت بیشتری طراحی شده‌اند و می‌دانند که تعداد کمی از افرادی که دارای چشم زیبایی هستند می‌خواهند با یک جعبه بزرگ با نوک لنز که به‌طور برجسته در وسط اتاق (یا روی سقف) قرار دارد، زندگی کنند. ال جی آخرین اعلام پیش از نمایشگاه CES 2024 نماینده این روند استقبال است و یکی از خوشایندترین طرح های پروژکتور در حافظه اخیر را نشان می دهد – یک پروژکتور جدید 4K که برخی از نشانه های طراحی را از گذشته به عاریت گرفته است.

پروژکتور LG CineBeam Qube روی کنسول چوبی که در کنار کتاب و سرامیک قرار دارد و اندازه کوچک خود را به نمایش می گذارد.

تنها با خروجی 500 ANSI، CineBeam Qube به عنوان یک دستگاه تماشای معمولی به بهترین وجه در محیط‌های کاملا تاریک استفاده می‌شود و بر روی صفحه نمایش بهینه‌سازی شده برای نمایش تصویر یا حداقل یک دیوار واقعاً سفید نمایش داده می‌شود. اما واقعاً بخشی از یک شی تزئینی است حتی زمانی که خاموش باشد.

این LG CineBeam Qube (HU710PB ، اگر می خواهید خاص دریافت کنید) ، یکی از مدل های سبک زندگی 4K برند است ، به این معنی که شکل و طراحی به طور خاص برای تهیه پذیرایی از صاحبان خانه به دنبال شادی های یک سیستم طرح ریزی ، حضور فنی سنگین یک پروژکتور سنتی را ارائه می دهد. . برای تحقق این امر ، به نظر می رسد که طراحان ال جی واقعاً به کل “لوازم جانبی داخلی شیک” تکیه داده اند و برای الهام بخش به دوران دوربین فیلم می روند. ما بلافاصله متوجه شباهت Qube به دوربین جعبه‌ای قدیمی Brownie Junior شدیم که قبلاً در قفسه کتاب ما نشسته بود.

دوربین فیلم‌های قدیمی Brownie Junior روی کتاب‌ها تنظیم شده است.

ال جی پروژکتور خود را به عنوان مینیمالیستی در زیبایی شناسی توصیف می کند ، اما آنهایی که در تاریخ دوربین ها و تصویربرداری آگاه هستند ، دوربین های جعبه ای را از دوران فیلم می شناسند ، مانند این جونیور براونی ، ممکن است الهام بخش از ظاهر طراحی Qube باشد. \\\ عکس: گریگوری هان

برای این دوره ، سیستم عامل LG WebOS Cinebeam Que گزینه های مشابهی را به خط تلویزیون های OLED عالی از جمله Netflix ، Disney+، Prime Video و YouTube ارائه می دهد. این پروژکتور به طور خودکار تنظیم یک صفحه نمایش بهینه را با استفاده از یک سیستم تنظیم صفحه نمایش خودکار انجام می دهد ، ویژگی ای که با رایج تر شدن پروژکتورهای سبک زندگی شیوع بیشتری پیدا می کند.

پروژکتور دیجیتال 4K LG CineBeam Qube، طراحی جعبه آلومینیومی مینیمالیستی با دسته چرخان.

مجهز به منبع نور لیزر RGB ، LG Cinebeam Que قادر به نمایش تصویر 4K UHD (3،840 x 2،160) است که به اندازه 120 اینچ با 450،000: 1 نسبت کنتراست و 154 درصد پوشش رنگ DCI-P3 است.

اما Que یک ترفند اضافی برای آستین خود برای اضافه کردن به محیط اتاق دارد: کاربران می توانند عملکرد تصویربرداری از پروژکتور را روشن کرده و یک محیط شبیه سازی شده کاملاً جدید را در یک اتاق و مبلمان آن طراحی کنند.

نمای جانبی از پروژکتور LG Cinebeam Qube Digital 4K ، یک طراحی جعبه آلومینیومی مینیمالیستی با دسته چرخان ، با تمرکز بر طراحی سوراخ شده بلندگو مونو.

از کنار، Qube برخی از حالات قوی Dieter Rams را ایجاد می کند. گرفتن مینیمالیستی در فرم دوربین جعبه به طرز مبتکرانه شامل یک دسته قابل چرخش 360 درجه با یک بخش پایه بلندگو دایره ای 3W (قطعاً می خواهید این پروژکتور را با یک بلندگو قوی تر جفت کنید).

با وزن تنها 3.28 پوند و به اندازه کافی کوچک برای حمل در اطراف خانه، The CineBeam Qube’s طراحی به سبک دسته به عنوان یک پیشنهاد زیبا. چقدر زیبا به قیمت گذاری و در دسترس بودن نهایی LG بستگی دارد ، جزئیاتی که هنوز در مورد دستگاه دیجیتالی کمرنگ تقسیم نشده است ، اما باید در طول یا به زودی پس از نمایش الکترونیک مصرفی آشکار شود.

READ  ده اتاق خواب با روکش چوبی ظریف برای فضایی دنج

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی ، پیاده روی ، استخرهای جزر و مد و سفرهای جاده gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید