این پروژکتور LG CineBeam HU915QE یک سیستم پرتاب 4K بسیار کوتاه، یک “تلوزیون لیزری” ممتاز است که می‌تواند دیوار اتاق نشیمن را به یک صفحه نمایش 120 اینچی همه‌جانبه تبدیل کند و همه تلویزیون‌های امروزی را به جز با قیمت‌های انحصاری – و در عین حال کوچک‌تر – تحت الشعاع قرار دهد. با تمام استانداردها، این بهترین پروژکتوری است که تا به حال آزمایش کرده‌ایم، که تصویری روشن، دقیق و رنگارنگ تولید می‌کند که وعده «تئاتر» را در «سینمای خانگی» ارائه می‌کند. LG CineBeam همچنین یک تغییر بازی در مورد دکوراسیون خانه است، یک گزینه متقاعد کننده برای هر کسی که همیشه خواهان یک تصویر بزرگ بدون حضور غالب یک تلویزیون بزرگ در اتاق نشیمن خود است.

عکس زاویه‌دار بالای سر از پروژکتور پرتاب کوتاه LG که در فضایی گرم و مدرن اتاق نشیمن با مناظر رنگارنگ بزرگ روی صفحه نمایش داده شده است.

برخلاف پروژکتورهای سنتی، یک پروژکتور پرتاب فوق العاده کوتاه (UST) برای تولید تصاویر قابل توجهی طراحی شده است. بسیار فواصل کوتاه، قرار گرفتن در اتاق های نشیمن را به جای یک اتاق سینمای خانگی بسیار آسان تر می کند. با قرار گرفتن در بالای یک سطح، ما در مورد اینچ صحبت می کنیم. در مورد LG CineBeam تنها 2.2 اینچ از دیوار برای لذت بردن از یک تصویر 90 اینچی با وضوح 3840 x 2160 مورد نیاز است. پروژکتور را 3.0 اینچی به عقب برانید و اکنون به صفحه 100 اینچی خیره شده اید. و اگر 7.6 اینچ فاصله دارید، عظمت یک تجربه فیلمی 120 اینچی را می توان با فناوری لیزر سه گانه آن تجسم کرد. CineBeam در طیف وسیعی از خروجی خود، تصاویر طبیعی، فوق العاده واضح و با جزئیات تولید می کند. راه اندازی ساده است و شماره گیری در یک تصویر واضح به معنای واقعی کلمه با یک شماره گیری فیزیکی در بالای دستگاه انجام می شود.

READ  جفت غرفه برای آشپزی در فضای باز، غذاخوری، مدیتیشن + ورزش

مجموعه پروژکتوری که ناستاسیا کینسکی را با ژاکتی قرمز-صورتی نشسته نشان می دهد، عکسی از فیلم، "پاریس، تگزاس"

خارج از جعبه، CineBeam میزبان برنامه‌های Netflix، YouTube، Disney+، Prime Video، و Apple TV است که توسط پلتفرم WebOS ال‌جی پشتیبانی می‌شوند. ما واحد بررسی خود را به Apple TV 4K متصل کردیم، که از آن برای تماشای همه چیز از فیلم‌های هنری با میزبانی MUBI تا فیلم‌های وحشتناک HBO استفاده می‌کردیم. آخرین ما و کمدی دلسوز از جانشینی، انبوهی از رویدادهای ورزشی، و مقدار روزانه محتوای YouTube در LG CineBeam تقریباً هر شب. علیرغم دیوارهای سفید ناقص ناهموار و نامناسب ما، LG CineBeam توانست تحقیر لوگان روی را با تمام شکوه و جلال خود نشان دهد و ژاکت صورتی آنگورای ظریفی را که توسط Nastassja Kinski پوشیده شده بود به تصویر بکشد. پاریس، تگزاس با چنین جزئیات بافتی سینمایی، احساس می‌کردیم می‌توانیم دست دراز کنیم و اندوه ملایم آن را احساس کنیم.

بازی NBA در پروژکتور LG CineBeam نمایش داده شد.

در آزمایش خود ما به سرعت متوجه شدیم که بزرگترین تصویر لزوما بهترین نیست. سندرم “صفحه اول سینما” می تواند به یک مشکل تبدیل شود اگر فاصله صندلی در نظر گرفته نشود. بنابراین در حالی که محدودیت‌های بالایی را نمایش می‌دادیم، در نهایت به تصویری کمی رو به شمال ۹۰ اینچی رسیدیم، اندازه‌ای که برای فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی و ورزش کافی بود.

LG CineBeam به شدت می درخشد، با خروجی 3700 لومن و نسبت کنتراست 2000000:1 (برای مقایسه، یک لامپ 100 وات 1600 لومن نور تولید می کند). این ترکیب به خوبی با نور غیرمستقیم محیطی که از پنجره‌ها به داخل نفوذ می‌کند، برخورد می‌کند، چیزی که همیشه نگران کننده پروژکتورهایی است که با انعکاس نور از سطح به جای رساندن نور مستقیم به بیننده به عنوان تلویزیون کار می‌کنند.

READ  OMA گالری های طراحی را در موزه هنر بازسازی شده دنور نشان می دهد

اتاق نشیمن ما از یک سری درهای شیشه ای کشویی تشکیل شده است و با وجود عدم وجود پوشش پنجره یا استفاده از صفحه نمایش نور محیطی (افزودنی که مسلماً کنتراست و شادابی را افزایش می دهد) همچنان توانستیم از یک تصویر قابل قبول لذت ببریم. ما متوجه شدیم که LG CineBeam برای عادات تماشای معمولی ما مناسب است. با این حال، در مواردی که می‌خواستیم یک اپیزود یا رویداد ورزشی را در آخر هفته ببینیم، آن 3700 لومن از پس نور بعد از ظهر برآمدند.

پروژکتور پرتاب کوتاه LG CineBeam با قاب مایل به سفید، کناره‌های لبه‌دار و بلندگوی پارچه‌ای بژ جلویی در پس‌زمینه سفید.

از منظر طراحی، ال جی کمی از رقبا دور شده است. در حالی که بیشتر پروژکتورهای پرتاب بسیار کوتاه در محفظه سفید یا مشکی قرار می گیرند (رنگ مشکی مات بهینه ترین حالت برای محو شدن پروژکتور با خاموش شدن چراغ ها است)، برند کره ای رنگی شیک به HU915QE داده است. ردولنت جلوی پارچه از پارچه کوادرات. مجموع سادگی مستطیلی CineBeam، شاسی رنگی گرم و جلوی پارچه با بافت ارگانیک برابر با یک دستگاه مدرن مینیمالیستی است که بدون جلب توجه بیش از حد در یک فضا ترکیب می شود – مطمئناً توجه کمتری نسبت به یک تلویزیون LCD یا OLED معمولی با هر اندازه به سمت شمال است. از 65 اینچ.

اگر صحبت از مینیمالیستی شد، این پروژکتور یک سیستم بلندگوی داخلی 2.2 کاناله و 40 واتی را در پشت جلوی پارچه ای خود قرار داده است. این بدان معناست که احتمالاً می‌توانید از اضافه کردن یک بلندگوی نوار صوتی برای تنظیم سینمای خانگی ساده و تمیز خودداری کنید. ما همچنان غوطه وری و خروجی واضح تر را ترجیح می دهیم که یک سیستم بلندگوی سینمای خانگی اختصاصی تولید می کند، با این وجود این یک گزینه خوشایند بدون درهم و برهمی است.

LG CineBeam HU915QE در بالای کابینت رسانه ای کم با دیوار نوار صوتی Sonos مشکی که بالای آن نصب شده است، در اتاق نشیمن با دیوارهای سفید، مبل زرد و فرش آبی نصب شده است.

LG CineBeam HU915QE که در بالای کابینت رسانه‌ای با ارتفاع کم قرار دارد، بیشتر شبیه یک جعبه ذخیره‌سازی به نظر می‌رسد تا یک تکه فناوری در روز، در حالی که خاموش است با بقیه اتاق ترکیب می‌شود.

قیمت در 4700 دلار LG CineBeam HU915QE به هیچ وجه یک انتخاب اقتصادی نیست. اما در نظر گرفتن یک تلویزیون LED 100 اینچی امروزه هنوز هم می تواند شما را به عقب براند 12000 دلاراین یک ولخرجی کاملاً غیرمنطقی برای سینماگران خانگی یا علاقه‌مندان به ورزش نیست، به‌ویژه وقتی تلاش‌های اضافی ال‌جی برای جزئیات مینیمالیستی Cinebeam در نظر گرفته شود – طراحی که می‌تواند اتاق نشیمن را از اشغال تلویزیون رهایی بخشد و در عین حال تجربه تماشا را به‌طور چشمگیری افزایش دهد. به قلمرو سینما

READ  رومن و ویلیامز ایستگاه پلیس تاریخی را به NoMad London تبدیل می کنند

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید