مدل اولیه La Boite مفهومی LX Turntable خود را به عنوان یک سیستم صوتی همه کاره زیبا معرفی کرد که بلندگو، صفحه گردان و آمپر را روی یک پایه مبلمان مانند که به میز میز نزدیکتر به نظر می رسید تا سیستم های-فای ترکیب می کرد. از نظر روحی، اجزای یکپارچه آن از دودمان سیستم‌های استریو قدیمی که برای تبدیل شدن به بخشی از دکوراسیون خانه، به جای تحمیل خود به بقیه خانه، طراحی شده‌اند، مشترک است. برای جلوتر بردن این حضور، فن‌آوران Hi-Fi مفهوم La Boite با خانه نساجی جفت شده اند للیور پاریس برای Maison&Objet، در ایجاد یک نسخه ویژه صفحه گردان LX با دو گزینه پارچه پوشیده شده است که حس اصلی سبک و درام فرانسوی را تراوش می کند.

جزئیات گوشه با رویه میز گردان پارچه راه راه قرمز و سفید.

در دو گزینه غلاف پارچه ای موجود است، اولی Hera است، پارچه ای با الگوی هندسی دو رنگ گرافیکی با چوب رز که برای تداعی یک هزارتو است (طرفداران نمایش قله های دوقلو ممکن است مقصد مرموز دیگری را به یاد آورید).

جزئیات گوشه با رویه میز گردان پارچه راه راه قرمز و سفید.

نمای بالای صفحه روی میز گردان منسوجات راه راه قرمز و سفید.

میز گردان و سیستم بلندگو با روکش مخملی سبز ریگا در اتاقی که با پس زمینه های پرده احاطه شده است.

دومی غلاف در پارچه ریگا است، یک پارچه کتانی سبز تیره اسپرت و درشت. توده متراکم و انعطاف پذیر صدا می کند که باید لمس شود. خوشبختانه، خود پارچه برای تحمل چنین وسوسه هایی از نظر بافت “بسیار مقاوم” است.

سیستم بلندگو و سینی گردان مخملی مخملی سبز ریگا با پس زمینه های پرده ای احاطه شده است که بازو و بشقاب میز گردان را نشان می دهد.

سیستم بلندگو و سینی گردان مخملی مخملی سبز ریگا با پس زمینه های پرده ای احاطه شده است که بازو و بشقاب میز گردان را نشان می دهد.

میز گردان پارچه ای Lelièvre دارای یک بازوی کربنی است که با یک کارتریج Ortofon OM10 در نوک آن قرار دارد، که بر روی یک تخته ضد لرزش یکپارچه با کمک فنرها برای پایداری بهینه و به حداقل رساندن اعوجاج طراحی شده است.

در مورد خود سیستم صوتی: نسخه ویژه LX Turntable همچنان خود را به عنوان یک سیستم صوتی طراحی شده برای کسانی که علاقه مند به جزئیات فراتر از مشخصات فنی هستند، معرفی می کند، یک سیستم صوتی مینیمالیستی 4.1 که در آن می توان یک کابل را پیدا کرد. طراحی سبک میز شامل یک میز گردان تخته سه لا شناور است که روی پایه جلویی کاملاً مشکی با پایه های راش جامد آغشته به مشکی قرار گرفته است.

میز گردان و سیستم بلندگو با روکش مخملی سبز ریگا در اتاقی که با پس زمینه پرده کرم احاطه شده است.

مجهز به دو بلندگوی جلویی، دو بلندگوی عقب قرار گرفته در سطح بالا و یک ووفر، هر کانال با آمپر کلاس D خود تغذیه می‌شود. هر پنج کانال برای مجموع توان 285 وات (1 × 90 وات + 2 × 25 وات + 2 × 20 وات) رتبه بندی شده اند – برای سکونت در یک اتاق بزرگ با صدای پر جنب و جوش کافی است.

کل سیستم به گونه‌ای مهندسی شده است که یک راه‌حل مستقل باشد، اما می‌تواند با سایر منابع سنتی و دیجیتالی، از جمله لپ‌تاپ، تبلت، پخش‌کننده سی‌دی و سایر پروتکل‌های بی‌سیم از طریق بلوتوث Apt-X، Sonos، Apple Airplay USB و Google جفت شود. Chromecast. اما با قیمتی نزدیک به 5000 دلار، Lelièvre Special Edition Concept LX Turntable هر ذره یک قطعه بیانیه است که به اندازه شنیده شدن در نظر گرفته شده است.

READ  گاراژ دوچرخه لاهه برای 8000 دوچرخه سوار فضای ذخیره سازی فراهم می کند

عکس ها توسط ©Mario Simon Lafleur.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید