دفتر شاخص نلسون فوسی رویکرد مینیمالیستی به نور و سایر اشیاء کاربردی، که یکی از آنها بر قابلیت حمل لمسی تأکید دارد، طراح فرانسوی را به یک همکار ایده آل برای لکسون در تلاش آنها برای ایجاد نور برای همه موارد. برنده جایزه طراحی Red Dot 2023 اورب یک لامپ مشعل قابل حمل است که هدف آن روشن کردن هر جا که لازم است است.

چراغ های لامپ LED Orbe مشکی، طلایی و سفید براق با نور سر توپی که در جهات مختلف نشانه می رود

سر مغناطیسی قابل جدا شدن Fossey با الهام از خاطرات بی دغدغه دوران کودکی بازی با فنجان و توپ، دارای طراحی 2 قسمتی است که به راحتی با اشتیاق تقریباً به اسباب بازی جدا می شود و دوباره وصل می شود. گزینه های رنگی نیز به زیبایی بازیگوش Fossey صحبت می کنند (با گزینه های آرام تر مشکی، طلایی و سفید براق نیز موجود است).

چراغ های LED سبز Orbe با مجموعه چراغ سر توپ در 2 قسمت مجزا.

چراغ های لامپ LED Orbe آبی و قرمز با مجموعه چراغ سر توپ در 2 قسمت مجزا.

سه چراغ لامپ LED Orbe آبی و قرمز با نور سر توپ که در جهات مختلف هدف قرار می گیرند.

با مقیاس قابل حمل و قابل استفاده در فضای باز (دارای رتبه IPX4 برابر است با مقاومت در برابر پاشش آب، اما ضد آب نیست) این یک نورافکن است که به وضوح می توان آن را به راحتی حمل کرد، با یک سر چرخشی که قادر به تولید حداکثر خروجی نور 100 لومن است.

جزئیات پورت USB-C و دکمه روشن/خاموش در پشت یک چراغ Orbe آبی با سیم برق زرد.

لامپ LED تنها به یک خروجی رنگ محدود نمی شود، با 9 رنگ و کم نور به عنوان یک گزینه. در پایین ترین حالت خود، Orbe می تواند تنها پس از 5 ساعت شارژ مجدد از طریق کابل USB-C، 48 ساعت روشنایی چشمگیر داشته باشد.

خطی از هر پنج رنگ Orbe، از چپ به راست: طلایی، سبز، سیاه، قرمز+آبی و سفید براق.

برای اطلاعات بیشتر درباره Lexon Orbe by Nelson Fossey، به ادامه مطلب بروید lexon-design.com.

دیدگاهتان را بنویسید