یک مجموعه طراحی نمادین از سال 1972 و برنده جایزه Compasso d’Oro در سال 1979، به عنوان یک نسخه جدید هیجان انگیز بازمی گردد: لو بامبول. طراحی شده توسط ماریو بلینی، و بخشی از B&B Italia’s کاتالوگ برای 50 سال، انتخاب های جدید طراحی برای ایجاد راحت تر و پایدارتر کردن قطعات برای روز فعلی استفاده می شود. این مجموعه شامل چهار قطعه است: صندلی راحتی بامبولا، مبل دو نفره Bibambola و تخت دونفره Bamboletto. مبل سه نفره با صندلی عمیق تر و نام جدید Granbambola به روز شده است.

رنگین کمانی از صندلی های مدرن در مقابل دیوار بزرگی از پنجره ها

عکس: توماسو سارتوری

تصویر قدیمی از مجموعه مبلمان مدرن سفید

مجموعه 1972

من از دیدار مجدد با این خانواده احساس خوشبختی می کنم، زیرا این امر به من تأیید می کند که این خانواده چیزی جز پیر است. برعکس، لذت بردن از یک زندگی دوم پر رونق و امیدوارکننده است، تولدی دوباره که به شکلی بزرگ انجام شده است، با اشتیاق، با وسعت، با تزئینات، و با شکوفایی اصلی انجام شده است. ما جذابیت، شکوفایی مجلل و نرمی آن را بازیابی کرده ایم.

تصویر قدیمی از یک صندلی سفید مدرن

نسخه 1972

تصویری قدیمی از یک مبل 2 نفره سفید مدرن

نسخه 1972

تصویری قدیمی از یک مبل 3 نفره سفید مدرن

نسخه 1972

صندلی های پر از پر شده La Bambole احساس می کند و ظاهری برای زندگی کردن دارد. پلی اورتان، علامت تجاری این برند، هنوز ساختاری را اضافه می کند و امروزه به راحتی هر بامبولا را پوشش می دهد – اگرچه اکنون بازیافت شده است. الاستومرهای ترموپلاستیک نیز شکل و وضوح و راحتی و قابلیت تنفس را اضافه می کنند. پوشش مخفی که همه آن را پوشانده است از مواد PET بازیافت شده مشتق شده است. همه این به‌روزرسانی‌های جدید به Le Bambole این امکان را می‌دهد که کاملاً جدا شود و به راحتی بازیافت شود.

مبل 2 نفره آبی در سایه

عکس: توماسو سارتوری

همراه با نسخه مجدد، چند گزینه جدید برای اثاثه یا لوازم داخلی وجود دارد. سیلا یک پارچه سابله نرم است که در هشت رنگ موجود است، در حالی که نسخه محدود Manila دارای چاپ گلی از گل های رز بزرگ در زمینه سفید یا سیاه برای تضاد غیر معمول است. Le Bambole را می توان با چرم مرغوب کاسیا نیز روکش کرد.

مبل 2 نفره سبز رنگ روبروی یک دیوار بزرگ پنجره

عکس: توماسو سارتوری

مبل 2 نفره سبز رنگ روبروی یک دیوار بزرگ پنجره

عکس: توماسو سارتوری

صندلی راحتی سفید جلوی یک دیوار آجری

عکس: توماسو سارتوری

مبل آبی در یک تخت در مقابل یک دیوار آجری باز شد

عکس: توماسو سارتوری

دو صندلی راحتی با پوشش گلدار در زمینه مشکی

عکس: توماسو سارتوری

چهار کاناپه که فقط سمت راست را در چهار رنگ مختلف نشان می دهند

مردی با پوست روشن با پیراهن سرمه ای و شلوار مشکی در میان صندلی های رنگین کمانی روی زمینه سفید نشسته است.

ماریو بلینی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Le Bambole Re-Edition، مراجعه کنید bebitalia.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  12 پروژه از دانشجویان کالج هنر و طراحی ساوانا

دیدگاهتان را بنویسید