برند ظروف دودی روز لباسشویی به خاطر گرد هم آوردن هنر و طراحی با افرادی که از زیبایی شناسی عالی و حشیش قدردانی می کنند، شناخته شده است. ماه گذشته، آنها یک برند جدید و تعداد انگشت شماری از محصولات جدید را حذف کردند که هویت بصری جدید آنها را منعکس می کند: مجموعه مکعب، مجموعه کروم، و آسیاب های آلومینیومی.

در هسته خود، Laundry Day امیدوار است که کنجکاوی برای زندگی روزمره را از طریق اشیاء ساده، کاربردی و خلاقانه روزمره که ما بدیهی می دانیم منعکس کند و الهام بخشد. جهت‌گیری جدید این برند منعکس‌کننده این طرز فکر است، سه مجموعه جدید بازتاب زیبایی‌شناسی پیچیده، هدفمند و مبتنی بر مواد است که مینیمالیست‌ها مطمئناً به سمت آن گرایش خواهند داشت.

طراحی شده توسط Ludy Dy، the مجموعه کروم مادیت انعکاسی منحصر به فردی را در دست می گیرد. که در مجموعه اصلی ظروف دودی این برند موجود است، روکش هر لوله با آبکاری یک لایه نازک کروم بر روی سطح ایجاد می‌شود تا کیفیت آینه‌مانند عالی به دست آید. بصری چشم نوازی که ایجاد می کند باعث می شود لوازم جانبی به طور یکپارچه با فضای شما ترکیب شوند و هنگامی که خورشید به آنها برخورد می کند بازی نور فوق العاده است.

دوتا جدید آسیاب های آلومینیومی همچنین جایگاه خود را در Laundry Day پیدا کرده اند. این آسیاب مکعب مجسمه‌های مینیمالیستی را با فرم مغناطیسی شش وجهی و چهار تکه‌اش تقلید می‌کند و یک قوام بهینه را به نمایش می‌گذارد. این محفظه از چهار محفظه جداشدنی تشکیل شده است – دو قسمت برای آسیاب کردن، یکی برای جمع آوری گیاهان آسیاب شده و دیگری برای جمع آوری کیف اضافی در سطح پایین. همچنین یک اسکوپ آلومینیومی برای بسته بندی لوله شما وجود دارد. ساختار تمیز به شما این امکان را می دهد که آسیاب مکعب را در حالت عمودی یا زاویه ای قرار دهید.

اگر به دنبال چیزی کمی ارگونومیک‌تر و نرم‌تر هستید، این مورد وجود دارد سیلو آسیاب. مانند Cube Grinder دارای چهار قطعه روی هم، چهار محفظه آلومینیومی، یک بسته مغناطیسی و یک اسکوپ کوچک است.

روز لباسشویی مجموعه مکعب کاربردی و تزئینی است – و چند منظوره است زیرا به عنوان نگهدارنده بخور نیز عمل می کند. شکل مکعب به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در دست شما قرار می گیرد و در صورت همکاری با Cube Grinder، یک جفت عالی را ایجاد می کند. از بین تعدادی شیشه رنگی درخشان، رنگ مشکی مات یا روکش کرومی را انتخاب کنید. این لوله شامل یک کربوهیدرات برای کمک به پاکسازی دود اضافی است و برای استفاده با فیلترهای Laundry Day توصیه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Laundry Day، ظروف دودی آنها، و تازه کردن نام تجاری، بازدید کنید laundryday.co.

READ  گفتگوی زنده در زمینه طراحی دفاتر آماده برای آینده با BDG Architecture + Design

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید