لس و جس دوباره به آن مشغول هستند. برای کسانی که نمی‌دانند، لس پدر من و قهرمان نجار در 99 درصد طراحی‌های اتاق من است (نیمکت اینجا، ضیافت و پیشخوان اینجا، و میخ ریل اینجا). از زمانی که یادم می‌آید، ما با هم چیزهایی می‌ساختیم، و با اینکه همیشه آرام نیست (شما می‌توانید بگویید سیب از درخت سرسخت دور نمی‌افتد)، آن‌ها تا حد زیادی از خاطرات مورد علاقه من هستند. به هر حال، زمانی که شروع به طراحی اتاق نشیمن فعلی خود کردم، می دانستم که باید یک “Bunge Bench TM” سفارشی وجود داشته باشد. این قانون است. باز هم اگر اینجا تازه کار هستید، این نیمکتی است که من برای آخرین آپارتمانم طراحی کردم که به خوبی توسط پدر DIY، لستر بانج ساخته شده است.

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: moto zbul: اتاق نشیمن jess

نه تنها با تمام وجودم آن را دوست داشتم، بلکه همه شما نیز به آن علاقه داشتید که آن را خاص تر کرد. متأسفانه، جایی برای آن در مکان جدید من وجود نداشت، بنابراین اکنون در خانه پدرم زندگی می کند که با توجه به اینکه او آن را ساخته است، احساس درستی می کند. بنابراین جدا از این که جا نمی‌شد، به یک نیمکت هم نیاز داشتم که بیشتر یک کابینت باشد و به همین دلیل…

AHHHHH. چشمانم. وقتی مجبور می شوم وسایل الکترونیکی و سیم های زیادی را ببینم به شدت ناراحت می شوم. می دانم که در این کار تنها نیستم، بنابراین می خواستم راهی زیبا برای دیدن آنها در صورت لزوم پیدا کنم. آیا نیمکت کابینت ایده جدیدی است؟ نه. اما یافتن یکی که تمام معیارها، سبک و محدودیت های مالی بالقوه من را برآورده می کند، خیلی غیرممکن بود؟ همچنین باید اشاره کنم که زندگی من فقط دو خروجی دارد یعنی فقط دو نقطه داشتم که این وحشت های تکنولوژیک می توانستند در آن زندگی کنند. یکی روی دیواری است که در بالا می بینید و دیگری روی دیوار زیر پنجره غیر برجک من که در یک ثانیه خواهید دید. یک نیمکت کابینت بیشترین حس را داشت.

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: moto zbul: دفتر خانه جس

حالا بیایید یک دقیقه دوباره به “دفتر” من سر بزنیم. من خیلی خوشحالم که چطور شد. فکر می‌کنم جسور و نرم، خاکی و لوکس و کلاسیک و مدرن را متعادل می‌کند. اینها اهداف اصلی و بزرگترین استرس من بودند:) من می خواهم این کار را از طریق فضا ادامه دهم و رنگ ها، الگوها و مواد غنی را بیاورم.

بنابراین اینجا جایی است که این نیمکت کابینت ذخیره سازی لوازم الکترونیکی “خوب” در آن زندگی می کند. من ایده چند صندلی اضافی را دوست دارم (من باید یک بالشتک درست کنم که برای من جدید باشد)، دوست دارم پریز را پوشانده، و البته، دوست دارم وسایل الکترونیکی من به خوبی جمع شوند. اما چه شکلی خواهد بود؟؟؟

READ  لینک بالا: ابزار خرد کردن سالاد جادویی امیلی، نمایش و گفتن وکیوم کیتلین، و درخواستی برای سفارش‌های خرید قدیمی پاریس
از: اگر پول چیزی نبود، چه مبلمان/دکوری را می‌خواهیم – و چرا. بیایید خیال پردازی کنیم

اگر این پست را می‌خوانید که اگر پول چیزی نبود، چه چیزی می‌خریدیم، این 52000 دلار را می‌دانید گوستاو برتلسن اگر کابینت ساخته شده در سال 1946 در صدر فهرست من قرار دارد. بله، تنها دو مورد شناخته شده وجود دارد که ساخته شده است. من هرگز واقعاً یک دختر خال‌خالی نبوده‌ام، اما عاشق محافل هستم، بنابراین این به عمیق‌ترین بخش‌های روح عاشق طراحی من می‌گوید. کاری که من تصمیم گرفتم انجام دهم (یا سعی می کنم انجام دهم) این است که نسخه بسیار الهام گرفته خودم را بسازم زیرا حدود 52000 دلار کمبود دارم. و وقتی می‌گویم “من می‌سازم” یعنی “من و پدرم می‌سازیم”. من با او تماس گرفتم، یک نقاشی بسیار ابتدایی، اندازه‌گیری‌های درخواستی را برایش فرستادم و رفتیم.

اکنون می‌خواهم اشاره کنم که این یک پست فرآیندی است، زیرا تا آنجا که ما به آن رسیده‌ایم. پدرم قاب را ساخت و من را گذاشت که درها را برش دهم و همه چیز را سمباده بزنم… حدود دو ماه پیش. بین عصبی بودن من آن را به هم می زند (چوب هنوز هم ارزان نیست) و تنبلی، آنچه او خواسته بود را انجام ندادم. خوشبختانه، من او را مجبور کردم تا دو هفته پیش با من ملاقات کند، جایی که بالاخره آن کارها را انجام دادیم.

این بریدگی برای نوار برق کامپیوتر و لامپ من است. این ایده پدرم بود و به همین دلیل ما تیم بزرگی می سازیم. من فرم بیشتری دارم و او عملکرد بیشتری دارد.

اما حالا بیایید درباره لکه ها صحبت کنیم و اینکه چگونه می خواهم آن دایره های کامل را بسازم…

این لکه بود من انتخاب کردم که فکر می‌کردم کمد کابینت اصلی است… واراتان در کلونیال-مپل. فکر کنم خیلی نارنجی باشه از آنجایی که چوب اصلی چوب ماهون بود شاید آنها رنگ ماهاگونی طلایی بهتر به نظر می رسد؟؟ هر فکری؟ من می‌خواهم رنگ آن گرم باشد تا گرمای بیشتری را به اتاق بیاورم، اما هنوز درست نیست. همچنین، من قصد دارم یک براق اضافه کنم تا ظاهر را نیز کمی تغییر دهد. سپس دایره ها را داریم…

ههههه اول از همه، لکه پایه عمدتا خشک بود اما 100٪ نبود. دوم، من به طور تصادفی از یک برس اسفنجی برای ایجاد آن “دایره ها” استفاده کردم. طرح اولیه، که پدرم به ذهنم خطور کرد و ساخته شد، استفاده از یک شابلون وینیل سفارشی بود که دارای برش های دایره ای بود. متأسفانه، دایره ها خیلی از هم فاصله داشتند و نوع وینیلی که شرکت انتخاب کرد خیلی چسبناک بود. می ترسیدم چوب را خراب کند. بابا موافقت کرد. سپس همانطور که در حال عیب یابی ایده ها بودیم، یک ایده بالقوه عالی داشتم. من می توانم یک مارک آهن سفارشی تهیه کنم! به این ترتیب دایره‌ها کامل و تیره می‌شوند و من حتی می‌توانم در صورت لزوم آنها را با احتمال بسیار کمتری برای خونریزی خارج از دایره لکه‌دار کنم، درست است؟ Etsy تعداد زیادی برند آهنی مقرون به صرفه دارد، بنابراین فکر نمی‌کنم ساخت آن خیلی گران باشد… امیدوارم.

READ  فهرست آرزوهای هدیه من (برخی از چیزهای خوب در اینترنت - دور 1)

اما لطفا! اگر ایده، تجربه، و/یا نکته ای برای هر بخشی از فرآیند رنگ آمیزی و برندسازی بالقوه دارید، من همه گوش هستم! این اولین بار است که این کار را انجام می دهم و می خواهم ظاهر خوبی داشته باشد. کارهای DIY خیلی وقت گیر و پول گیر هستند تا بد ظاهر شوند!

تصمیم بزرگ بعدی که در حال بررسی آن هستم، سخت افزار است.

جدای از شکل و ساختار کابینت، سخت افزار جایی است که احتمالاً از قطعه اصلی جدا خواهم شد. در ابتدا، فکر می‌کردم نسخه‌ای از دایره بزرگ شاید چوبی بسازم، شاید نه، اما من واقعاً ظاهر این دستگیره‌های میکرو را دوست دارم. فضای داخلی دیسک ساخته شده برای این میز خواب باورنکردنی من از کل طراحی سیر نمی شوم. استفاده از دستگیره ای مشابه این می تواند به تعادلی که قبلاً در مورد آن صحبت کردم متمایل شود، زیرا آن الگو بسیار بزرگ و پررنگ است.

سپس وجود دارد این قطعه باور نکردنی توسط مجموعه هاچی من عاشق آن دستگیره های برنجی متوسط ​​هستم! به علاوه آنها یک لایه اضافی از “سفارشی” با نحوه قرار دادن آنها در چوب اضافه می کنند. اما بعد…

طراحی شده توسط آتلیه آکوکو | استایل شده توسط جنیفر کی | عکس توسط یوکی سوگیورا | از طريق دومینو

… من به این دستگیره های چوبی بزرگ نگاه می کنم و فکر می کنم شاید فقط باید چنین کاری انجام دهم. من می دانم که کاملاً کار خواهد کرد (و احتمالاً ارزان تر است).

سپس این گزینه وجود دارد که همچنان یک دایره بزرگتر انجام دهید اما آن را مخلوط کنید. من به دنبال ظاهری مدرن‌تر با چیزی شبیه به مشکی‌های سمت چپ می‌روم یا سعی می‌کنم گزینه‌ای با دو رنگ بیمار پیدا کنم مانند موارد سمت راست.

طراحی شده توسط کوچک | عکس توسط استودیو bcdf

من فقط این عکس را اینجا چسباندم زیرا آن دسته ها را خیلی دوست دارم و باعث می شود خارج از جعبه فکر کنم. مطمئن نیستم که از آن چه خواهد آمد، اما فکر کردن به آن سرگرم کننده است.

آخرین ایده سخت افزاری من اصلا سخت افزاری نیست! OOF من عاشق این سوراخ های دو انگشتی هستم آتلیه استیو. بسیار ساده، بسیار خاص، و بسیار مقرون به صرفه.

بنابراین همانطور که من در مورد سخت افزار فکر می کنم باید در مورد قرار دادن سخت افزار نیز فکر کنم. فکر می‌کردم سرگرم‌کننده خواهد بود که از کجا با طراحی درب شروع کردم، به کجا رسیدم (که قبلاً دیدید)، و گزینه‌های قرار دادن سخت‌افزاری که در نظر دارم.

READ  ده فضای داخلی مسکونی با گودال های گفتگوی دنج

این برنامه اولیه من بود. دو درب داخلی که با دو دستگیره از وسط به بیرون می چرخند. من از سادگی آن خوشم آمد زیرا دایره ها از نظر بصری بسیار قدرتمند بودند. اما در آخرین ساعت، وقتی پدرم درها را برید، تصمیم دیگری گرفتم…

تادا! سه درب داخلی. فکر کردم، “بیایید این را یک درجه بالاتر ببریم!” بنابراین از پدرم خواستم یکی از درها را به صورت افقی نصف کند. ما حتی یک قفسه اضافه کردیم (فکر می‌کنم این ایده او بود) تا دلیل واقعی دو در نازک وجود داشته باشد. من در هر صورت خوب بودم، اما دوباره، برخی از عملکردهای اضافه شده هرگز صدمه نمی زند.

اما اکنون گزینه های بیشتری برای قرار دادن دستگیره داریم. اندازه دستگیره بدیهی است که نقش مهمی را ایفا می کند، اما من فکر می کنم که نسخه های دو و سه مورد علاقه من هستند، اما من برای همه آنها باز هستم.

رای شما چیه؟؟ من اینها را زیاد باز و بسته نمی‌کنم، بنابراین زیاد نگران نباشید که محل قرارگیری آنها نزدیک لبه است. در همین حال، اجازه دهید برخی از گزینه های سخت افزاری واقعی را که در حال بررسی آنها هستم به شما نشان دهم.

1. قلاب کت چوبی گرد | 2. سخت افزار برنجی دستگیره توپی اواسط قرن | 3. دستگیره برنجی مشکی | 4. دستگیره کابینت برنجی جامد | 5. دستگیره کابینت قارچ بلند | 6. دستگیره خنثی شده | 7. دستگیره تیکوک | 8. کشش درب اشکی | 9. کشش حلقه دروازه | 10. کشش انگشت لارکین | 11. کشو جامد بلوط | 12. دستگیره ظرف | 13. دستگیره کشو دایره ای | 14. دستگیره کابینت برنجی جامد | 15. دستگیره کابینت گرد

من شماره 2 را دوست دارم زیرا واقعا کوچک است و با ظاهر میکرو کار می کند، اما شماره 8 و 14 برای آن نیز عالی هستند. شماره 1 و 15 باید رنگ آمیزی شود و من 100٪ آنها را دوست ندارم. من شماره 6 را برای همیشه دوست داشتم و دوست دارم که در برنز مات عرضه شود. این می تواند به آن سن فوری بدهد! همه شما چه فکر می کنید؟ آیا هیچ یک از شما منابع سخت افزاری جالبی دارید؟

بنابراین، من در فرآیند نیمکت کابینه و ترفند مخفی خود برای دریافت همه توصیه های شما در اینجا هستم! نمی توانم منتظر چت در نظرات باشید.

دوستت دارم، منظورت باش

دیدگاهتان را بنویسید