مبلمان سفارشی مجسمه‌سازی شکوفایی هنری به این نمایشگاه و دفتر مرکزی می‌افزاید که توسط استودیوی داخلی اسپانیایی Isern Serra برای برند عینک Gigi Studios طراحی شده است.

ایسرن سرا وظیفه ایجاد یک طرح جامع برای دفتر مرکزی 900 متر مربع، که یک طبقه از ساختمانی در شهر Sant Cugat del Vallès در شمال بارسلونا را اشغال می کرد، داشت.

طاقچه دیواری با قفسه بندی استیل ضد زنگ در دفتر Gigi Studios طاقچه دیواری با قفسه بندی استیل ضد زنگ در دفتر استودیو Gigi
Isern Serra دفتر مرکزی Gigi Studios را با مبلمان سفارشی پر کرده است

این خلاصه خواستار طرحی بود که حس فضایی و راحتی ایجاد کند و در عین حال دیدگاه پاتریشیا رمو بنیانگذار آن را منعکس کند. استودیو جیجی به عنوان یک برند

ایسرن سرا توضیح داد: «همچنین آرام، گرم و ظریف است و از نظر مفهومی به ایده یک استودیو نزدیک است و از مفهوم یک دفتر سنتی دور است، بدون از دست دادن کاربردی و کاربردی.

فضاهای کاری در دفتر در اسپانیا توسط Isern Serraفضاهای کاری در دفتر در اسپانیا توسط Isern Serra
ردیف‌های میز با مناطق کاری صمیمی‌تر جایگزین شدند

پلان مستطیل شکل ساختمان دارای یک هسته خدمات مرکزی است که آسانسورها و توالت ها را در خود جای داده است، با فضاهای کاری، اتاق های جلسه، آشپزخانه و نمایشگاه که فضای باز O-شکل اطراف را اشغال می کند.

سرا و تیمش آشپزخانه و نمایشگاه را در یک انتهای طرح قرار دادند و اتاق‌های جلسه و قسمت‌های مشتری را در سمت دیگر قرار دادند و اضلاع طولانی‌تر را برای بهینه‌سازی گردش باز گذاشتند.

میز با چهارپایه در دفتر Gigi Studios میز با چهارپایه در دفتر Gigi Studios
پایه های بتنی برای میزهای کار در محل ریخته گری شد

مبلمان سفارشی مختلف، که توسط ایسرن سرا به عنوان “اثر هنری کوچک” در نظر گرفته شده است، شخصیتی متمایز را به فضاهای مختلف رسمی و غیررسمی می بخشد.

این مداخلات برای تجسم اخلاق طراحی استودیو Gigi در حالی که در مقابل پس‌زمینه گرم و مینیمال متمایز است، طراحی شده‌اند.

ایسرن سرا توضیح داد: «این پروژه با هدف آزمایش محدودیت‌های فضای کاری و جستجوی مفهومی جدید است که با ایده خانه و موزه همراه است».

READ  Youssofzay + Hart با استفاده از مواد فروشگاه های سخت افزار، فضای نمایشگاهی موقت ایجاد می کند
میز و سالن در داخل دفتر در اسپانیا توسط Isern Serraمیز و سالن در داخل دفتر در اسپانیا توسط Isern Serra
می‌توان از پرده‌ها برای بستن فضای سالن استفاده کرد

یک مبل دایره ای بزرگ با قاب فولادی ضد زنگ بیانیه ای جسورانه را در یکی از قسمت های پذیرایی ارائه می دهد.

این قطعه مجسمه‌سازی عملکرد دوگانه‌ای را به‌عنوان محل نشیمن و فضایی برای کار انجام می‌دهد، با میزها و ذخیره‌سازی کتاب که در پشتی در اطراف محیط قرار گرفته‌اند.

به طور مشابه، هسته مرکزی ساختمان در لایه ای از واحدهای ذخیره سازی داخلی شامل طاقچه های فولادی ضد زنگ مدور که دارای قفسه هایی برای نمایش کتاب ها و مواد است، پیچیده شده است.

به جای یک چیدمان اداری معمولی با ردیف‌هایی از ایستگاه‌های کاری، فضاهای باز بزرگ به مناطق صمیمی‌تر با مقیاس خانگی‌تر جدا می‌شوند.

سالن استراحت در دفتر Gigi Studios سالن استراحت در دفتر Gigi Studios
Boa Pouf اثر Sabine Marcelis صندلی های غیررسمی را فراهم می کند

در کنار لابی یک منطقه طراحی با میزهایی ساخته شده از بتن است که در محل ریخته شده است. صندلی کار دور میز کار را احاطه کرده است و یک میز بلندتر با چهارپایه همراه است، در حالی که لنزهای عینک های مختلف در یک واحد سفارشی ذخیره می شوند.

دومین فضای کاری دارای یک مبل بزرگ C شکل با پایه بتنی است که در محل نیز ریخته گری شده است. میزهای سفارشی و یکی از Boa Poufs Sabine Marcelis این فضای به سبک سالن را تکمیل می کند که می توان با استفاده از پرده های دو طرف آن را از بقیه قسمت های دفتر جدا کرد.

از طریق پنجره دایره ای به نمایشگاه عینک نگاه کنیداز طریق پنجره دایره ای به نمایشگاه عینک نگاه کنید
نمایشگاه از طریق یک پنجره مدور از دفتر قابل مشاهده است

یک پنجره دایره‌ای با لبه‌های گرد، نمای اجمالی از نمایشگاه را ارائه می‌کند که توسط دو میز مجسمه‌ای با رویه‌های بتنی که توسط تکه‌های ناهموار سنگ تراورتن حمایت می‌شوند، غالب است.

READ  بازتولید آجری از تاریخ معماری بروکلین در لگو

برای برجسته کردن عینک های مختلف Gigi Studios از یک صفحه نمایش طبقه بندی داخلی استفاده می شود. بقیه مجموعه در یک کابینت با نور پس‌زمینه قرار دارد، در حالی که یک واحد جلوی آینه، یک صفحه نمایش بزرگ را پنهان می‌کند که برای ارائه استفاده می‌شود.

آشپزخانه در کنار نمایشگاه قرار گرفته است تا بتوان از این دو فضا به راحتی در کنار هم برای برگزاری مراسم استفاده کرد. در اینجا، احساسی خانگی و مدیترانه ای از طریق یک میز مشترک پنج متری ایجاد می شود که به صورت سفارشی در کنار چهارپایه های همراه ساخته شده است.

نمایشگاه داخل دفتر مرکزی Gigi Studiosنمایشگاه داخل دفتر مرکزی Gigi Studios
میزهای نمایشی در نمایشگاه با تکه های خشن سنگ تراورتن بالا نگه داشته می شوند

جزیره بزرگ آشپزخانه با سیمان میکرو ساخته شده است و دارای یک پایه منحنی است که حضور مجسمه‌ای آن را افزایش می‌دهد.

یک راهرو منحنی که دارای یک طاقچه مبل روی یک دیوار است، دسترسی به دفاتر و یک اتاق جلسه را فراهم می کند که بهترین مناظر از حومه اطراف را داشته باشد.

ستون های داخلی برای حمایت از یک سر میزهای بتنی ساخته شده در هر یک از فضاهای کاری استفاده می شود که با طرح های کلاسیک مبله شده است. واسیلی اثر مارسل بروئر و صندلی سسکا.

دفتر مرکزی برند عینک در اسپانیا توسط Isern Serraدفتر مرکزی برند عینک در اسپانیا توسط Isern Serra
میزهای مشترک بزرگ امکان غذا خوردن در آشپزخانه را فراهم می کند

طراح داخلی ایسرن سرا استودیوی خود را در سال 2008 در بارسلونا تأسیس کرد و در زمینه معماری، دکوراسیون داخلی و طراحی صنعتی فعالیت می کند.

پروژه‌های قبلی از جمله فروشگاهی به رنگ رز برای موزه موکو بارسلونا که بر اساس تصویری کامپیوتری ساخته شده بود و دفتری مینیمال برای هنرمند دیجیتال آندرس ریزینگر، که در جوایز Dezeen 2023 به عنوان فضای داخلی کوچک محل کار سال انتخاب شد.

READ  شرکت DHaus بازسازی Bull و Last pub و آپارتمان های دوبلکس را اضافه می کند

عکاسی توسط Salva López با کارگردانی هنری Aasheen Mittal است.

دیدگاهتان را بنویسید