این ماه، شهود افتتاح دفتر جدید خود در آتلانتا، جورجیا، یک مرکز نوآوری 360000 فوت مربعی را جشن گرفت که اکنون نیز محل استقرار آن است. Mailchimp، پلت فرم محبوب ایمیل و بازاریابی که این شرکت در سال 2021 به دست آورد. دفتر مدرن یک تلاش گسترده و مشترک بین شرکت طراحی محلی بود. TVS، استودیو O+A در سانفرانسیسکو، آژانس خلاق داخلی Mailchimp چشمک، و سازمان مردم و مکان های Intuit برای ایجاد فضایی در سطح جهانی که به طور کامل از کارهای ترکیبی به روش های متفکرانه پشتیبانی می کند و در عین حال خلاقیت و نوآوری را الهام می بخشد.

این دفتر حول محور مفهوم شهر طراحی شده است که مملو از محله های متنوعی است که همگی یک نهاد واحد را نشان می دهند. اما مانند هر بازدید کننده ای از یک شهر جدید، ما به یک راهنمای تور آگاه نیاز داریم تا (تقریبا!) ما را در این فضا قدم بزند و زمین را در اختیار ما قرار دهد، به همین دلیل است که ما از داشتن آن هیجان زده هستیم. کریستین ویدلیک، مدیر خلاق گروه در Wink، اینجا برای چت. کریستین بیشتر در پشت ساخت «منظره شهری» Intuit، پیشرفت فعلی ساختمان به سمت گواهینامه طلایی LEED®، و اینکه چگونه شرکت‌ها می‌توانند به کارمندان خود کمک کنند تا بهترین کار را انجام دهند (هشدار اسپویلر: مهمانی‌های پیتزا نیست) را به اشتراک می‌گذارد.

زن در میز پذیرش زیر هفت چراغ سیاه گنبدی

آیا می توانید در مورد روند طراحی دفتر به تقلید از یک شهر با محله های مختلف توضیح دهید؟ نیازهای تیمی و سبک کاری متفاوتی که سعی کردید در هر محله به آنها بپردازید چه بود؟

چالش طراحی ما با دفتر Intuit’s Atlanta واقعاً ترکیب بهترین بخش های کار از یک دفتر و خانه شما بود، بنابراین راحتی، سهولت و تمرکزی که در خانه به دست می آورید، همراه با همکاری، الهام، انرژی و تعامل خود به خودی که به دست می آورید. از یک دفتر ما این فضا را به‌عنوان منظره‌ای پر جنب و جوش تصور می‌کردیم که سرزندگی یک شهر شلوغ را در یک دفتر واحد منعکس می‌کند. در یک شهر، می‌توانید از محله‌ای به محله دیگر قدم بزنید و انرژی‌ها و تصاویر کاملاً متفاوتی را تجربه کنید، در حالی که مشخصاً احساس می‌کنید هنوز در شهر هستید. این ایده الهام بخش طراحی دفتر ما بود.

دفتر Intuit در آتلانتا در 9 طبقه گسترده شده است و به “محله های” مجزا تقسیم شده است، که هر کدام بازتابی از بخش های مختلف تجاری است که گرد هم می آیند تا “شهر Mailchimp” را تشکیل دهند. محله ها به عنوان مناطق تعیین شده برای تیم های مختلف (بازاریابی، ارتباطات، فناوری اطلاعات، خلاقیت، و غیره) عمل می کنند و به گونه ای طراحی شده اند که سبک های کاری مختلف و نیازهای تیم را به طور انعطاف پذیری در نظر بگیرند. هر محله دارای ظاهر و احساس متمایز، طرح رنگ، سبک مبلمان، برنامه هنری و حتی ویترین فروشگاه است. [meeting rooms] با الهام از مشتریان ما این رویکرد متحد اما منحصربه‌فرد به این معنی است که تیم‌هایی که در هر محله کار می‌کنند می‌توانند فضا را شخصی‌سازی کنند تا بتوانند روی کارهایی که در دست دارند تمرکز کنند یا مشکلات را با هم حل کنند. این رویکرد همچنین به راهیابی و پیمایش در یک فضای بزرگ کمک می کند. پالت رنگ هر طبقه حتی از محله های مختلف خانه ما، آتلانتا الهام گرفته شده است.

READ  Brasserie des Pres از تاریخ پر جنب و جوش محله لاتین پاریس استفاده می کند

کارمندانی که در فضای استراحت شومینه کار می کنند

زن در حال نگاه کردن به کتاب در یک کتابخانه اداری در کنار مردی که به دنبال کتاب است

و درست مانند یک شهر، مجموعه ای از مکان های منحصر به فرد برای کاوش و الهام گرفتن وجود دارد: کتابخانه ها، فضاهای سازنده، پشت بام ها، بارهای پنهان (ریشه در تاریخ ما دارد، ما یک اتاق Tiki سفارشی طراحی و ساختیم)، میدان شهر، کافی شاپ ها، اتاق های سلامتی و موارد دیگر. مخصوصاً برای تیم خلاق، یک فضای تولید رسانه پیشرفته مجهز به دیوار چرخشی برای عکاسی و فیلم‌سازی، و قسمت‌های ضبط برای پادکست وجود دارد – همه برای پشتیبانی از توسعه محتوا Mailchimp Presents و سایر محتوای ایجاد شده توسط Wink. برای تیم فناوری اطلاعات، یک نوار TechKnow، مشابه نوار Genius وجود دارد، که در آن می‌توانند مستقیماً و به راحتی با کارمندانی که نیاز به پشتیبانی فنی حضوری دارند، تعامل داشته باشند.

چهار کارمند در اتاقی با تم تیکی استراحت می کنند

اتاق تیکی

چهار کارمند در یک فضای سازنده یک دفتر

فضای ساز

دو نفر با نقاشی روی دیوار در لابی قدم می زنند

ما دوست داریم که در برنامه هنری گسترده نقاشی های دیواری به سفارش هنرمندان و مشتریان Intuit وجود داشته باشد. آیا می‌توانید بینش‌هایی درباره فرآیند انتخاب این آثار هنری و نحوه ادغام آن‌ها در طراحی دفتر برای الهام بخشیدن به خلاقیت و همکاری در میان کارمندان به اشتراک بگذارید؟

با بازگشت به چالش طراحی خود، می‌خواستیم کل دفتر احساس یک خانه مرتفع داشته باشد و در عین حال خلاقیت و نوآوری را برانگیزد. ما 270 اثر هنری را سفارش دادیم که در 9 جنبش هنری مختلف از مینیمالیسم تا سوررئالیسم – یکی برای هر طبقه – تنظیم شده است. ما تاریخچه ای غنی از هنر و نقاشی های دیواری داریم و برای ما مهم بود که روح Intuit Mailchimp را بدون استفاده از لوگوی خود در همه جا بر روی دیوارهای خود به شکلی برجسته حفظ کنیم.

فرآیند سرپرستی هنرمندان با نگاه به درون آغاز شد – ما یک برند جهانی هستیم و می‌خواستیم مشتریان خود را بر دیوارهای خود منعکس کنیم – متنوع، جهانی، و از هنرمندان شناخته شده تا هنرمندان جدید. ما از کل تیم خلاق خواستیم تا هنرمندانی را که تحسین می‌کنند و از آنها الهام گرفته‌اند به اشتراک بگذارند و فرآیند انتخاب را از آنجا شروع کردیم. هنرمندان باورنکردنی زیادی در جهان وجود دارد، بنابراین محدود کردن به 270 کار آسانی نبود. برخی از هنرمندان منتخب در واقع خود مشتریان Intuit هستند. وقتی شروع کردیم به ارتباط با هنرمندانی که مفهوم گالری دفتر را به اشتراک می‌گذاشتند، دیدن اینکه چقدر هیجان‌زده بودند فوق‌العاده بود.

ما می دانیم که دفاتر امروزی با آسایش خانه مردم رقابت می کنند، بنابراین می خواستیم دفتر و هنر آن در اینجا مانند یک گالری باشد، که الهام بخش، ذهن را آرام می کند و به کارمندان تجربه ای می دهد که نمی توانند در آن به دست آورند. خانه قرار گرفتن در معرض هنر فواید بسیاری دارد، از جمله بهبود رفاه کلی ما، بازتر کردن ما برای یادگیری و حل مسئله و به طور بالقوه شادتر کردن ما.

READ  Landet یک الگوی جدید برای مهمان نوازی در نزدیکی استکهلم ارائه می دهد

در اینجا می توانید در مورد این هنر بیشتر بدانید.

زنی که با لپ تاپ خود روی یک صندلی ضیافت منحنی کار می کند

نقاشی دیواری یک زن روی دیوار آشپزخانه اداری

نمونه هایی از سبک های مختلف نشستن در یک دفتر

طراحی دفتر شامل انواع فضاهای اختصاص داده شده به نوآوری، اتصال و راحتی است. چگونه به ایجاد تعادل بین نیاز به فضاهای مشارکتی با مناطق طراحی شده برای کار متمرکز و سر به زیر برخورد کردید؟

در نزدیک شدن به تعادل بین فضاهای مشترک و مناطق برای کار متمرکز، استراتژی طراحی ما ریشه در اصل تطبیق پذیری و عملکرد داشت. هدف ما ایجاد یک محیط اداری است که به طور یکپارچه هم همکاری و هم تمرکز فردی را در بر می گیرد و نیازهای متنوع کارکنان ما را برآورده می کند.

برای دستیابی به این تعادل، ما به طور استراتژیک فضاهایی را در طرح‌بندی دفتر برای همکاری اختصاص دادیم، مانند مناطق ملاقات باز، مناطق طوفان فکری، اتاق‌های خانه تیمی و فضاهای کاری مشترک. این فضاها برای تقویت نوآوری، تشویق کار تیمی و تسهیل تعاملات پویا بین اعضای تیم طراحی شده اند.

زن و مردی که کنار پنجره ای در داخل یک دفتر بلند نشسته اند

در همان زمان، ما اهمیت فراهم کردن مناطق برای کار متمرکز و سر به زیر را درک کردیم. مناطق آرام، دفاتر خصوصی و ایستگاه های کاری منزوی به طور استراتژیک در طراحی ادغام شده اند تا حریم خصوصی و تمرکز لازم را برای کارمندان برای مقابله با وظایفی که نیاز به تمرکز عمیق دارند فراهم کنند.

ما این فضاها را برای تجسم اصول طراحی اصلی خود یعنی انعطاف پذیری، راحتی و اتصال طراحی کردیم. این رویکرد محیطی را ایجاد کرد که در آن کارمندان ما احساس راحتی می‌کنند، الهام می‌گیرند و به سمت موفقیت سوق می‌یابند.

سه کارمند در یک صندلی ضیافت کار می کنند

دو کارمند در یک سالن استراحت که توسط پنجره ها احاطه شده است نشسته اند

کارمندانی که در آشپزخانه دفتر کار می کنند

پایداری به عنوان یکی از محورهای اصلی ساختمان، با اهداف گواهینامه طلایی LEED® و گواهینامه Fitwel برجسته شده است. آیا می‌توانید جزئیات بیشتری در مورد ویژگی‌های طراحی پایدار خاص که در دفتر گنجانده شده‌اند، و اینکه چگونه به رفاه کارکنان و سرپرستی محیط‌زیست کمک می‌کنند، ارائه دهید؟

این ساختمان گواهینامه طلایی LEED® و گواهینامه Fitwel را هدف قرار داده است. تیم طراحی ساختمان از نور روز و مدل‌سازی حرارتی گسترده برای ایجاد یک نمای سفارشی برای بهبود عملکرد ساختمان و در عین حال دسترسی به نور طبیعی روز و آسایش حرارتی برای ساکنان استفاده کرد. بهینه‌سازی کفپوش‌ها و ارتفاع تقریباً 14 اینچی از کف تا کف، استقلال فضایی در نور روز را به حداکثر می‌رساند، همانطور که افزایش سرمایه‌گذاری روی گیاهان در سرتاسر دفتر انجام می‌شود، که کمی از بیرون را به داخل می‌آورد.

یکی از عوامل دستیابی به گواهینامه Fitwel شامل تشویق کارمندان به رفتن از پله‌ها است، بنابراین ما با هایکوهای الهام‌بخش برای ترویج پله‌ها تابلوهایی طراحی کردیم و حتی داخل سه راه پله را رنگ آمیزی کردیم تا انگیزه راه رفتن را به شما برسانیم. به این ترتیب کارمندان می‌توانند از میان ابرها، گل‌ها یا ستاره‌هایی که در راه بالا یا پایین رفتن از پله‌ها هستند قدم بزنند.

READ  Uncommon Found از لحاظ جسمی 19 طراح پیدا شده در اینستاگرام را به نمایش می گذارد

این نمونه ای از نحوه استفاده از طراحی متفکرانه برای کمک به رفاه کارکنان و نظارت بر محیط است. هیچ جزئیاتی از بین نرفت، و تک تک قسمت‌های دفتر – از صدا گرفته تا روشنایی گرفته تا پایان‌بندی کلی – به دقت در نظر گرفته شد و باعث می‌شد که کل فضا مانند خانه‌تان احساس شود.

زن و مردی که پشت میزهای یک آشپزخانه اداری نشسته اند

کارمندانی که روی پشت بام استراحت می کنند

محل کار از سال 2020 بسیار تغییر کرده است، و حتی در حال حاضر در سال 2024، به نظر می رسد جزر و مدی تغییر کرده است، با درخواست های رایج تر برای بازگشت به دفتر در کنار کارگرانی که از مدل های کار از راه دور/هیبریدی حمایت می کنند. در دفتر مدرن جدید، چه استراتژی‌ها یا ویژگی‌هایی برای ایجاد فضاهایی ضروری هستند که همکاری، خلاقیت و سلامتی را در این چشم‌انداز همیشه در حال تغییر ارتقا دهند؟

روش کار ما اساساً تغییر کرده است. پس از مدت طولانی کار در خانه، و جذب تمام مزایا (و معایب) ناشی از کار در خارج از یک دفتر، باید بدانیم که اداره، در بسیاری از موارد، رقابت با خانه است. این بدان معناست که ما باید فرصت‌هایی را پیدا می‌کردیم تا بتوانیم چندین روز در هفته به دفتر کار رفت و آمد کنیم. و این نمی تواند فقط یک مهمانی پیتزا در اینجا یا آنجا باشد (اگرچه مهمانی های پیتزا هرگز ضرری ندارد!) به این معنی است که ما باید فضایی ایجاد می کردیم که در آن کارمندان بتوانند کارهایی را که نمی توانند در خانه انجام دهند انجام دهند. ما فضایی را طراحی کردیم که در آن کارمندان بتوانند با همکاران تعامل رو در رو داشته باشند، طوفان فکری داشته باشند که روشی را که ممکن است به یک پروژه داشته باشند تغییر دهد، مواد بصری ایجاد کند که به فناوری و تخصص نیاز دارد که در یک دفتر کار خانگی پیدا نکنند، یا در آن شرکت کنند. کارگاه های عملی با رهبران جامعه در کنار همکارانشان برای زمان خلاقانه و اجتماعی شدن. همه این امکانات رفاهی برای گرد هم آوردن مردم ما برای انجام بهترین کار زندگی خود طراحی شده اند.

نمایی از سه کارمند که در کنار پنجره در یک دفتر مرتفع کار می کنند

عکاسی توسط سیموس پین.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید