استودیو هوم مستقر در بروکلین یک مرکز کنفرانس در کالیفرنیای شمالی را به هتلی مجلل تبدیل کرده است، همانطور که در ابتدا توسط بنیانگذار ملک: مخترع رادیو در نظر گرفته شده بود.

این اقامتگاه در مارکونی در زمینی به مساحت 62 جریب در کنار خلیج تومالز، در پارک تاریخی و زیبای ایالت مارکونی واقع شده است – 1.5 ساعت رانندگی تا بزرگراه 1 از سانفرانسیسکو.

فضای سالن دو ارتفاع با پنجره های بزرگ و یک مبل راه راه قرمزفضای سالن دو ارتفاع با پنجره های بزرگ و یک مبل راه راه قرمز
استودیو هوم فضاهای استراحت متنوعی را در سراسر Lodge at Marconi ایجاد کرد تا فضایی غیررسمی را فراهم کند

طراحی شده برای شرکت مستقر در نشویل مهمان نوازی الیور، این هتل دارای یک ملک تاریخی است که برای اولین بار توسط گوگلیلمو مارکونیفیزیکدان ایتالیایی که رادیو را در سال 1896 اختراع کرد.

تیم طراحی می‌گوید: «Home Studios در تاریخ داستانی این ملک الهام گرفت – به‌ویژه از روحیه پیشگام گوگلیلمو مارکونی، که با یک شرکت مهندسی مستقر در نیویورک برای ساختن ساختمان اولیه ملک، یک هتل مجلل، در سال 1914 کار کرد.» به رهبری الیور هسلگریو.

پیشخوان پذیرایی هتل با کاشی‌هایی به رنگ oxblood پوشیده شده استپیشخوان پذیرایی هتل با کاشی‌هایی به رنگ oxblood پوشیده شده است
پیشخوان پذیرایی با کاشی‌هایی به رنگ oxblood از شرکت Heath Ceramics پوشیده شده است

17 ماه طول کشید تا مجموعه ساختمان‌های چوبی سیاه‌پوش شده با سقف‌های تک شیب با ارتفاع‌های مختلف و جهت‌های مخالف بازسازی شوند.

این معماری شبیه به معماری The Sea Ranch Lodge در بالای ساحل است که پس از بازسازی گسترده خود در سال 2022 بازگشایی شد.

اتاق غذاخوری با کف‌پوش آجری، کاشی‌کاری سبز-آبی و مبلمان معاصر متنوعاتاق غذاخوری با کف‌پوش آجری، کاشی‌کاری سبز-آبی و مبلمان معاصر متنوع
سالن غذاخوری ردوود دارای کف‌پوش آجری، کاشی‌کاری سبز-آبی و مبلمان مدرن و متنوع است.

استودیوی هوم به این سایت نمادین – معروف به سبک مدرنیستی و برنامه‌ریزی زمین حساس – برای نشانه‌هایی در هنگام توسعه لژ در 45 اتاق و سوئیت مهمان Marconi که ساختمان‌های مستقل در سراسر سایت جنگلی را اشغال می‌کنند، نگاه می‌کرد.

این تیم گفت: «با قرض گرفتن زبان طراحی از باور «زندگی سبک در زمین» Sea Ranch، اتاق‌ها با محیط ترکیب می‌شوند و فضایی آرام و آرام دارند.

READ  Ménard Dworkind رستوران تیرامیسو مونترال را پر از گیاهان و آینه می کند
مجموعه‌ای از مکعب‌های چوبی رنگی که روی دیواری بالای میزهای ضیافت و میز ناهارخوری نصب شده‌اندمجموعه‌ای از مکعب‌های چوبی رنگی که روی دیواری بالای میزهای ضیافت و میز ناهارخوری نصب شده‌اند
آثار هنری در رستوران، از جمله یک سری مکعب های چوبی رنگی، با همکاری Lukas Geronimas Giniotis ایجاد شده است.

مجموعه هتل از هشت فضای سرپوشیده و بیرونی تشکیل شده است که “مانند یک کمپ تابستانی” طراحی شده اند تا فعالیت های مختلف در هر منطقه را در خود جای دهند.

در بلوک پذیرش، مهمانان به یک سری از سالن ها و دیگر فضاهای مشترک می رسند که محیط غیررسمی تری نسبت به لابی هتل سنتی ایجاد می کند.

سوئیت مهمان روشن با تخت دونفره، تخت روزانه و صندلی راحتی آبیسوئیت مهمان روشن با تخت دونفره، تخت روزانه و صندلی راحتی آبی
اتاق خواب ها روشن و مطبوع هستند، با مواد و رنگ هایی که به طرز ظریفی محیط طبیعی هتل را منعکس می کنند

جلوی یک پیشخوان ورود با کاشی‌هایی به رنگ oxblood است سرامیک هیث، که در نزدیکی Sausalito تاسیس شد.

بیشتر کاشی‌های این شرکت، این بار در رنگ‌های سبز آبی، دیوارهای پایینی رستوران معروف به تالار غذاخوری Redwood را می‌پوشانند.

دوش با کاشی‌های رنگارنگ دهه 1960دوش با کاشی‌های رنگارنگ دهه 1960
سه حمام اتاق مهمان دارای کاشی های اصلی است که قدمت آن به دهه 1960 باز می گردد

آجرهای قرمز با الگوی سبد بافی در سرتاسر زمین چیده شده‌اند، در تضاد با پایه‌های آبی روشن میزهای ناهارخوری سفارشی، در حالی که پانل‌ها و تیرهای سرو گرم سقف را می‌پوشانند.

یک نقاشی دیواری متشکل از صفحات کتانی چهار پانل و یک سری مکعب های چوبی نصب شده بر روی دیوار با همکاری هنرمند ساکن کالیفرنیا ساخته شده است. لوکاس جرونیماس جینیوتیس.

اتاق‌های مهمان روشن و مطبوع هستند و رنگ‌های محیط طبیعی به طور ظریفی در مبلمان منعکس شده است.

برخی از اتاق‌های زیر شیروانی دنج دارند، در حالی که سوئیت‌های بزرگ‌تر دارای فضای کاری و فضای نشیمن اختصاصی هستند.

ساختمان‌هایی که با چوب سیاه پوشیده شده‌اند و سقف‌های تک‌شاخه‌ای دارندساختمان‌هایی که با چوب سیاه پوشیده شده‌اند و سقف‌های تک‌شاخه‌ای دارند
این اقامتگاه ها در چندین ساختمان با چوب سیاه پوشانده شده و سقف های تک شیب دار تقسیم شده اند.

Home Studios گفت: “محیط ناهموار شمال کالیفرنیا به عنوان یک تأثیر طراحی عمل کرد و در چوب های طبیعی و منسوجات خاکی که هر اتاق را زینت می دهند و یک اتصال منسجم را در سراسر ملک ایجاد می کنند منعکس شده است.”

READ  هشت سوله و ساختمان بیرونی با طراحی خوب که خانه را گسترش می دهند

سه حمام اتاق مهمان دارای کاشی های اصلی متعلق به دهه 1960 هستند، زمانی که هتل به عنوان یک مرکز توانبخشی به نام Synanon خدمت می کرد.

صندلی‌های چوبی اطراف یک آتش‌دان با ساختمان‌های چوبی سیاه‌شده در پس‌زمینهصندلی‌های چوبی اطراف یک آتش‌دان با ساختمان‌های چوبی سیاه‌شده در پس‌زمینه
این ملک شامل چندین منطقه در فضای باز برای اجتماعات و رویدادها است

در سرتاسر ملک، فضاهای داخلی از طریق پنجره‌های بزرگ، منظره‌ای زیبا از جنگل و آب را در اختیار دارند.

انواع فضاهای گردهمایی و رویدادها هم در داخل و هم از خارج در دسترس مهمانان است، از جمله صندلی های چوبی که در اطراف چاله های آتش در میان چشم انداز طراحی شده توسط شرکت Bay Area قرار گرفته اند. تپه های.

در هنگام غروب آفتاب از میان درختان به خلیج تومالز نمایی کنیددر هنگام غروب آفتاب از میان درختان به خلیج تومالز نمایی کنید
Lodge at Marconi بر فراز تپه ای مشرف به خلیج تومالز در شمال کالیفرنیا قرار دارد

این سومین پروژه هتل‌داری Home Studios است که پس از هتل آلزاس تحت تأثیر مدیترانه در لس‌آنجلس و بوتیک متل Daunt’s Albatross در Montauk است.

دیگر پروژه های اخیر این شرکت شامل یک بار و رستوران بازسازی شده در نانتاکت، یک غذاخوری ایتالیایی نزدیک به دانشگاه هاروارد و یک بازسازی خانه شهری در فورت گرین، بروکلین است.

عکاسی توسط برایان دبلیو فری.

دیدگاهتان را بنویسید