Hedi Slimane، مدیر خلاق Celine، یک فروشگاه شاخص در لندن برای خانه مد فرانسوی افتتاح کرده است که ویژگی‌های تاریخی ادواردایی و زیبایی‌شناسی به سبک گالری را متعادل می‌کند.


این فروشگاه پرچمدار جدید در یک ساختمان ادواردیایی درجه دو در خیابان نیو باند – یک مقصد خرید لوکس در غرب شهر – واقع شده است – مساحتی معادل 466 متر مربع به لوازم جانبی مردانه و زنانه، پوشاک آماده و عطر اختصاص داده شده است. مجموعه ها.

تصویر داخلی از طبقه مغازه در خیابان سلین نیو باند
فروشگاه سلین در یک ساختمان ادواردیایی طبقه دوم در خیابان نیو باند واقع شده است

طبقه همکف مجموعه‌های پوشاک، لوازم جانبی، عطر و لوازم خانگی زنانه را در خود جای داده است و با متری از سنگ مرمر و سنگ پوشانده شده است.

این تیم گفت: “طبقه همکف به زنان اختصاص دارد و حول ایده ظرافت فرانسوی و حساسیت های قدیمی بیان شده است.” سلین.

صفحه نمایش های آینه ای تاشو نشان دهنده فروشگاه خیابان Celine New Bond است
این توسط کارگردان خلاق Hedi Slimane طراحی شده است

صفحه نمایش های آینه ای تاشو، ویترین های شیشه ای و مبلمان قدیمی در سراسر فروشگاه با چیدمان بسیار متقارن سازماندهی شده اند.

کابینت و قفسه‌ها به‌طور محکم دیوارها را در طول آن قرار می‌دهند و تقارن کلاسیک قوس‌ها، ستون‌ها و قالب‌های ادواردیایی اصلی را منعکس می‌کنند.

تصویری از منطقه عطر در فروشگاه سلین
فروشگاه ویژگی های اصلی ادواردی را برجسته می کند

آثار هنری لیلا بابیره و نیکا نیلوا از سقف آویزان شده، بین صفحات آینه ای قرار گرفته و در پای کابینت قرار گرفته اند. این آثار هنری به آرامی قانون تقارن فروشگاه را می شکنند و در عین حال رنگ ها، بافت ها و فرم های طبیعی و خاکی را در برابر فضای داخلی عمدتاً خاکستری اضافه می کنند.

فضای هشت ضلعی به سبک سالن در پشت طبقه همکف، عطرها و لوازم خانگی سلین را در خود جای داده است که با دیوارهایی که با پانل های طلایی به سبک باروک تزئین شده است احاطه شده است که جعبه های جواهرات تزئین شده را منعکس می کند.

READ  خواهرخواندگی لباس هدف مسافرتی 30 دلاری (پس برای همه کار می کند؟؟)
اتاق شش ضلعی در فروشگاه خیابان Celine New Bond
عطرها در یک اتاق هشت ضلعی نمایش داده می شوند

سلین گفت: «این یک فضای صمیمی است، جایی بین یک «کابینت کنجکاوی» و یک جعبه جواهرات.

سنگ مرمر عتیقه کف را می پوشاند و عمق کنتراست را در رنگ و تن ایجاد می کند. قفسه‌ها، قفسه‌ها، اتاق‌های اتصالات و سایر عناصر از دیوارهای قالب‌گیری شده موجود جدا می‌شوند و در فضا شناور می‌شوند.”

یکی دیگر از اتاق‌های قرص‌شکل که به‌عنوان سالن کفش استفاده می‌شود، به طور مشابه با صفحه‌های آینه‌ای تاشو پر شده است. این آثار بی‌پایان تکه‌هایی از سنگ مرمر، بلوط، فولاد و گرانیت و همچنین آثار هنری مجسمه‌سازی آن لیبی و لوکاس جرونیماس را منعکس می‌کنند.

زیرزمین میزبان مجموعه‌های پوشاک و اکسسوری‌های مردانه است و با زبان کلاسیک طبقه بالا تضاد دارد – اشاره‌ای به معرفی خط مردانه Slimane به برند مد زنان ۷۷ ساله.

تصویری از طبقه زیرزمین در خیابان سلین نیو باند
طبقه مردانه در زیرزمین دارای طراحی گالری مانند است

این فضا دارای ظاهری به سبک گالری مکعبی سفید است و با مبلمان ناهماهنگ و آثار هنری مجسمه‌سازی در بالای یک کف بتنی وسیع پر شده است.

قطعاتی از هنرمندان داوینا سمو و مل کندریک بالای مبلمان آویزان شده‌اند، در حالی که آینه‌های مربعی بزرگ در دیوارها بین ردیف‌های قفسه‌های شناور قرار گرفته‌اند. دکور شامل انبوهی از کتاب های معماران، هنرمندان و طراحان مشهور است.

تصویر اتاق تزیین با نقاشی رنگ روغن کلاسیک
اتاق‌های اتصال پشت درهای چوبی کتابخانه پنهان شده‌اند

یک صفحه چوبی بزرگ کتابخانه ای را پنهان می کند که به عنوان اتاق های یراق آلات زیرزمین عمل می کند. در یکی از دو اتاق، بین پشته‌های کتاب، یک پرتره کلاسیک روغنی قرن هفدهمی روی دیوار آویزان شده است.

READ  Vipp Studio در منهتن هم به عنوان نمایشگاه و هم آپارتمان فعالیت می کند

به طور کلی، زیبایی‌شناسی مدرن و کلاسیک فروشگاه به واژگان نئوبورژوایی اشاره می‌کند که Slimane از زمان جایگزینی فیبی فیلو به عنوان مدیر خلاق در سال 2018 برای سلین ایجاد کرده است.

مبلمان به صورت دسته‌ای در سراسر فروشگاه سلین سازماندهی شد
دسته هایی از مبلمان مجسمه سازی در سرتاسر آن قرار داده شده بود

پس از انتصاب Slimane، رئیس سابق Saint Laurent و Dior Homme لهجه را از “E” سلین حذف کرد تا نسبت ساده‌تر و متعادل‌تری به لوگوی آن القا کند و همچنین با مجموعه‌های سلین دهه 1960 صحبت کند.

Slimane در سال 2019 هویت بصری جدیدی برای فروشگاه‌های Celine ایجاد کرد و مکان‌های نیویورک، پاریس، توکیو و لس آنجلس را با تزئینات داخلی مرمر، فولاد و آینه‌کاری بازسازی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید