تبلیغ Dezeen: توسعه دهنده Hang Lung Properties از توسعه 23-39 Blue Pool Road که توسط استودیوی معماری ، Kohn Pedersen Fox طراحی شده است ، رونمایی کرد تا “یک سبک زندگی منحصر به فرد را ارائه دهد که تلفیق شهرها با آسایش مسکونی باشد”


این سایت شامل 18 اقامتگاه سه طبقه نیمه مستقل که هر کدام به یک پشت بام اختصاصی ، حیاط ، پنج اتاق خواب اختصاصی ، بالکن و یک گاراژ مجهز شده اند.

مطابق با خواص ریه را قطع کنید، “بدون شک نگین تاج توسعه خانه 31 است”.

خانه 31 در مجموع 850 متر مربع است و از دو خانه نیمه مستقل مجاور با فضای داخلی طراحی شده توسط استودیوی بین المللی ساخته شده است هیرش بدنر و همکاران (HBA).

جاده استخر آبی 23-39
یک لوستر شیشه ای دستی دمیده شده بر “عمودی فضای نشیمن و غذاخوری با ارتفاع دو برابر ، که از نور طبیعی کافی برخوردار است” تأکید می کند

پائولو دیاس ، مدیر ارشد HBA هنگ کنگ گفت: “از همان مراحل اولیه طراحی ، ما توافق کردیم که این یک فرصت عالی برای ایجاد یک فضای داخلی بی انتها ، مدرن و در عین حال مجلل و راحت است.”

“و مشتریانی که این خانه منحصر به فرد را برای چه کسانی تصور می کردند؟ یک زوج مسافرت پذیر ، جهان وطنی ، گردآورندگان هنر مشتاق و مراجعه کنندگان.”

جاده استخر آبی 23-39
آثار هنری در خانه 31 از مجموعه های خصوصی و گالری ها تهیه شده است

طبقه همکف این خانه شامل یک آشپزخانه ، حیاط و جزیره Boffi ایتالیایی برای سرگرمی است ، در حالی که باغ پشت بام آن دارای باربیکیو و بار است.

طبقه مستر مجلسی خانه 31 برای حفظ حریم خصوصی طراحی شده است و شامل یک سوئیت مستر و سوئیت دوم است که هر دو مجهز به کمد های ورودی هستند. این اقامتگاه همچنین دارای یک محوطه سلامتی و آبگرم ، اتاق مطالعه ، اتاق بازی و تئاتر است. فضای داخلی خانه شامل پارچه های ساخته شده در کشور هنگ کنگ در ایتالیا و محلی است.

READ  یک کنسول مدرن که با گربه شما طراحی شده است

با توجه به مارک تجاری ، دیاس و تیم او وسایل را برای ایجاد “لایه های مختلفی که باعث افزایش علاقه و سطح کلی تجملات می شود” انتخاب کردند.

جاده استخر آبی 23-39
طرح های چوبی و سبز رنگ در پشت بام جاده استخر آبی 23-39 وجود دارد

این توسعه دهنده گفت: “HBA به دلیل پیشرفت های اختصاصی که باعث می شود هر پروژه به نوعی ساخته شود ، مشهور است.”

ادامه داد: “لمس های منحصر به فرد شامل روکش های چوبی با رنگ سفارشی ، روکش های منحصر به فرد شیشه و لاک و فرش های سفارشی است.”

“سایر مواد انحصاری شامل سنگ مرمرهای عجیب و غریب ، مانند چشم ببر سنگ قیمتی آفریقای جنوبی برای میله و شاخ گاو در یکی از واحدهای آسیاب است.”

جاده استخر آبی 23-39
خانه توسط هیرش بدنر و همکاران (HBA) طراحی شده است

کارهای هنری در سراسر خانه توسط تیم داخلی HBA ، که از مجموعه های خصوصی و گالری های سراسر جهان تهیه شده ، تهیه شده است. اتاق نشیمن شامل آثاری از اندی وارهول ، کازوئو شیراگا و DanHôo در یک “نمایشگر پررنگ به سبک سالن” است.

این سازنده گفت: “در جای دیگر خانه آثاری از قبیل دیمین هرست ، لای چی من و السا ژان دی دیو وجود دارد.”

جاده استخر آبی 23-39
فضای داخلی خانه از مواد ایتالیایی و محلی تهیه شده است

دیاس گفت: “نتیجه یک تجربه زنده است که در مورد” سادگی ، جزئیات ظریف و پایان های سفارشی زیبا است که با هنر منحصر به فرد برجسته شده است. “

“تصور کلی درام و تجمل است ، اما هنوز استقبال می شود.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاده آبی استخر 23-39 و خانه 31 ، از محل توسعه بازدید کنید سایت اینترنتی.


محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای Hang Lung Properties به عنوان بخشی از مشارکت نوشته شده است. درباره مطالب مشارکت Dezeen در اینجا بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید