تیم در دفتر معماری جهانی Gensler’s Los Angeles یک طبقه از فضای کاری خود را با رویکرد مهمان نوازی به عنوان پایلوت برای فضاهای باقیمانده طراحی مجدد کرده است.

را جلاد تیم لس آنجلس فضای خود را بازسازی کرد تا “گرما و راحتی” را که کارکنانش در طول مدت کار از خانه به آن عادت کرده بودند، بیشتر کند.

فضای کاری در دفتر Gensler LA با یک ضیافت دور یک میز دایره ای مشکیفضای کاری در دفتر Gensler LA با یک ضیافت دور یک میز دایره ای مشکی
تیم Gensler LA طبقه سوم دفاتر خود را به گونه‌ای طراحی کرد که بهتر با نیازهای فعلی محل کار خود مطابقت داشته باشد

بازگشت این استودیو به دفتر پس از همه‌گیری هفت سال پس از اجاره 15 ساله فضاهای آن در مرکز شهر لس آنجلس انجام شد، این شرکت در سال 2011 از یک ساختمان بانک خالی تبدیل شد و سپس به دو طبقه در یک ساختار مجاور و متصل گسترش یافت.

با نیروی کار رو به رشد و تمایل به بازنگری در چیدمان، عملکرد و ظاهر دفتر، گروهی از طراحان و استراتژیست های “نسل بعدی” استودیو تلاشی را برای طراحی مجدد فضای داخلی طبقه سوم انجام دادند.

قفسه باز با کتاب های رنگارنگ نمایش داده شده است قفسه باز با کتاب های رنگارنگ نمایش داده شده است
پروژه آزمایشی چندین محصول از همکاری های Gensler را شامل می شود، از جمله قفسه بندی باز و میزهای مشترک.

سارا کوس، استراتژیست ارشد Gensler، به Dezeen گفت: «ظاهر و احساس فضای ما، اگرچه معاصر است، اما فاقد گرما و راحتی از لمس مهمان‌نوازی‌هایی بود که ما برای محیط‌های کاری مشتریان خود ادغام می‌کنیم و زمانی که در خانه کار می‌کردیم به آن عادت کرده بودیم.

همراه با ماهیت در حال تغییر کار ترکیبی، این فضا مستلزم دگرگونی بود که حس تازه‌ای از سبک زندگی کاری را پشتیبانی می‌کرد.

میز مشترک در اتاق چوبیمیز مشترک در اتاق چوبی
یک زیبایی شناسی گرم که ذات لس آنجلس را به تصویر می کشد برای فضای داخلی انتخاب شده است

این گروه یک سال را صرف گوش دادن و یادگیری از نظرسنجی ها، کارگاه ها و جلسات بازخورد کرد که در آن هر یک از بیش از 500 کارمند می توانستند در مورد محیط کاری آینده خود نظری داشته باشند.

READ  شش فضای داخلی بنفش که به رنگ سال 2022 پنتون اشاره می کند

بسیاری از اعضای تیم حتی قبل از محبوب شدن کار هیبریدی بسیار تحرک داشتند، بنابراین سیستم میز اختصاصی قبلی اضافی به نظر می رسید.

کوس گفت: «دو سال کار در خانه به طور مؤثری انتظارات مردم را از محیط کارشان تغییر داد، یک دفتر شرکتی استریل و یکبار مصرف دیگر نشانگر گرما، تنوع و راحتی آنها در خانه‌هایشان نبود.

سالن استراحت با صندلی راحت، گیاهان و گیتارسالن استراحت با صندلی راحت، گیاهان و گیتار
فضاهای استراحت زیادی با صندلی های راحت برای استفاده کارمندان ایجاد شده است

بنابراین آنها شروع به طراحی مجدد دفاتر با تمرکز بر انعطاف پذیری، مناطق کاری مشترک و فضاهای ارائه کردند.

طراح ارشد Gensler گفت: “به جای محدود کردن طراحان خود به یک میز یا یک اتاق کنفرانس، ما مجموعه‌ای از قطعات شامل ایستگاه‌های کاری معمولی، میزهای مشترک، غلاف‌های فوکوس، غرفه‌ها، جزایر چیدمان مواد و موارد دیگر را توسعه دادیم.” کرک بایریان.

Gensler بر اساس یک سیستم استودیویی ساخته شده است که برای فرهنگ طراحی ما حیاتی است، و هر استودیو قادر به استفاده از این کیت قطعات برای سفارشی کردن فضای خود برای منعکس کننده روش‌های خاصی است که در آن کار می‌کنند.

فضای کاری با اتاق جلسه شیشه ای، غرفه حفظ حریم خصوصی و قفسه بندی برای پین آپ هافضای کاری با اتاق جلسه شیشه ای، غرفه حفظ حریم خصوصی و قفسه بندی برای پین آپ ها
این تیم “کیت قطعات” را برای استودیوهای مختلف ابداع کرد تا فضای کاری خود را سفارشی کنند

یک زیبایی‌شناسی گرم و مهمان‌نواز که آینه‌ای از ماهیت «غیررسمی، اما برجسته، معمولی اما با سرپرست» لس‌آنجلس است، انتخاب شد.

موادی از جمله تخته سه لا، فلز سیاه‌شده و منسوجات ظریف، پس‌زمینه‌ای را برای افزودن‌های رنگارنگ‌تر به شکل تابلوهای نمایشی پین‌آپ در حال تغییر، قفسه‌بندی‌های سبک، آثار هنری دانش‌آموزان محلی و کتاب‌های کسب‌وکارهای خلاق محلی فراهم می‌کنند.

مبلمان به سبک سالن و منسوجات با رنگ های جواهر در مناطق کار مشترک قرار می گیرند تا حال و هوای لابی هتل یا کافی شاپ را القا کنند.

READ  به‌روزرسانی انبار: پانل‌سازی، ویندوز قدیمی بازیابی شده، و یک بحث داغ

چندین همکاری مبلمان و لوازم جانبی Gensler نیز معرفی شد، از جمله میزهای مشترک و قفسه‌های باز از خط تولید ایجاد شده با Fantoni و غلاف‌های تمرکز سفارشی از مشارکت با Tangram’s Studio Other.

اتاق کنفرانس پشت دیوار شیشه ایاتاق کنفرانس پشت دیوار شیشه ای
اتاق‌های کنفرانس سنتی در کنار فضاهای انعطاف‌پذیرتر برای کار گروهی در دسترس هستند

به گفته این شرکت، از زمان تکمیل پروژه در سال 2023، داده‌های نشان‌ها نشان می‌دهد که حضور و غیاب کارکنان در دفتر کار 35 درصد برای استودیوهای واقع در فضای آزمایشی بازسازی‌شده افزایش یافته است.

تیم افزود: «استودیوها در فضای جدید به اشتراک گذاشتند که احساس می‌کردند کار در فضای بازسازی‌شده باعث بهره‌وری بیشتر، همکاری مؤثرتر و در مجموع تجربه آنها در دفتر کار می‌شود».

فضای کاری چوبی با غرفه های خصوصی و مناطق باز زومفضای کاری چوبی با غرفه های خصوصی و مناطق باز زوم
تخته چندلای افرا و فلز سیاه شده از جمله موادی بودند که برای ایجاد حس مهمان نوازی به فضا انتخاب شدند

Gensler بزرگترین شرکت معماری جهان است و دارای 53 مکان در سراسر جهان است. دفاتر مرکزی اروپایی آن در Wapping، لندن، در فهرست طولانی در رده ساختمان های تجاری قرار داشت جوایز Dezeen 2020.

در سال 2022، اندی کوهن، مدیرعامل، در مصاحبه ای اختصاصی به Dezeen گفت که معماری باید مدیریت “از بالا به پایین” را برای بهبود شرایط کاری کنار بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید