کابین های چوبی پیش ساخته که روی پایه ها قرار گرفته اند ، یک اقامتگاه مرکزی را در این تفریحگاه 50 هکتاری در کوههای Catskill طراحی کرده اند که توسط شرکت بروکلین Garrison Architects طراحی شده است.


فراخوانده شد پیاول، بوتیک هتل و آبگرم زاییده ذهن نولان مک هیو و ترور بریگز ، خلاقان مستقر در نیویورک در پشت مارک لوازم خانگی به همین نام است.

این اقامتگاه متعلق به Garrison Architects است
استراحتگاه Piaule در کوههای Catskill نیویورک واقع شده است

واقع در بین شهر هادسون و کوهستان هانتر در نیویورک ، در کنار Kaaterskill Creek ، این عقب نشینی در 50 هکتار جنگل قرار دارد که قبلاً یک معدن سنگ آبی فعال بود.

این سایت دارای تالاب های تحت حفاظت دولت است ، از جمله یک نهر فصلی که از املاک عبور می کند ، و دارای چشم اندازهای بدون مانع از کوه های Catskill و Kaaterskill میخک-یک تنگه عمیق است.

فضای داخلی کابین اصلی
فضای داخلی خانه اصلی هتل طوری طراحی شده است که با فضای بیرون ترکیب شود

این ملک شامل یک اقامتگاه عمومی با یک سالن و رستوران ، یک مرکز آبگرم و سلامتی غرق شده و 24 کابین است که به عنوان واحدهای مستقل ساخته شده است.

صاحبان هتل می خواستند توسعه بر تشویق و حفظ آنچه بومی و طبیعی این سرزمین است متمرکز شود. در نتیجه ، خانه اصلی و کابین های مهمان تنها پنج هکتار از زمین 50 هکتاری ملک را اشغال می کنند.

رستوران توچال
این رستوران دارای مبلمان چوبی با دست ساخته شده است

این اقامتگاه مدرنیستی که از طریق جاده ای آرام و پر از درختان دسترسی پیدا می کند دارای روکش سرو ، سقف پروانه ای و پنجره هایی از کف تا سقف است که منظره ای از Catskills را از داخل منطقه پذیرش ، گالری خرده فروشی و رستوران تمام روز فراهم می کند.

READ  نمایشگاه Kosmos Felipe Pantone به بررسی تعادل در هنر جنبشی می پردازد

فضای داخلی خانه اصلی به گونه ای طراحی شده است که با پالت بیرونی هم صدا شود.

وی گفت: “فضای داخلی از مواد محلی ساخته شده است تا احساس بیرون آوردن از داخل را افزایش دهد.” معماران گاریسونبه دیوارها و سقف ها با بلوط و سرو سفید پوشانده شده اند و کفپوش از سنگ آبی ساخته شده است و از املاکی که بر روی معدن سنگ آبی سابق قرار دارد سود می برد. “

در رستوران ، مبلمان ترکیبی از نشیمن و اتاق ناهار خوری است. میزهایی که توسط استودیو Piaule طراحی شده اند ، بومی و با استفاده از چوب سخت طوفان ساخته شده اند و صندلی ها در دانمارک دست ساز هستند. یک شومینه دو طرفه و چوب سوز فضا را بالا می برد.

این اقامتگاه شامل 24 کابین تک نفره است
24 کابین هتل به عنوان واحدهای مستقل در اطراف ملک جنگلی ساخته شده است

نمای داخلی با نمای باز به نمای بیرونی سخت و سقف سبز که به نظر می رسد در میان درختان شناور است ، نگاه می کند.

درست در زیر ، یک مرکز آبگرم و سلامتی در دامنه تپه غرق شده و مخفی شده است. این شامل یک منطقه آرامش و اتاق چای است که در کنار اتاق های خصوصی درمان صورت و ماساژ قرار دارد و یک استودیوی حرکتی.

فضای داخلی خنثی در اتاق نشیمن کابین
برخی از کابین ها دارای اتاق نشیمن جداگانه هستند

آبگرم همچنین دارای یک اتاق بخار طبیعی با روکش آبی و یک سونای بزرگ سایه دار با چشم انداز جنگل ، و همچنین یک غوطه ور سرد و یک استخر شنا در فضای باز با تنظیم دما است.

READ  Millwork Makes Space in the Cross-fold Loft اثر Kalos Eidos

24 کابین مهمان با سرو سرو در فاصله کمی از اقامتگاه اصلی قرار دارند. ماژول های مستقل بلند نیز که توسط معماران گاریسون طراحی شده اند ، اندازه آنها از 375 تا 975 فوت مربع (39 تا 91 متر مربع) متفاوت است.

این اقامتگاه در کوه های Catskill قرار دارد
کابین ها در اطراف درختان موجود ساخته شده اند

هر یک دارای درهای شیشه ای از کف تا سقف و دیوار به دیوار است تا میهمانان بتوانند کاملاً در منظره غوطه ور شوند.

Garrison Architects توضیح داد: “کابین ها از پیش ساخته شده بودند و توسط جرثقیل بر روی پایه های پایه قرار می گرفتند که آنها را چهار فوت بالاتر از سطح زمین قرار می داد و اجازه می داد آب و زیرزمینی از زیر آن عبور کنند.” “دیوار غربی هر کابین یک پنجره 10 فوت در 13 فوت است که می تواند به صورت کشویی باز شود تا مناظر ، صداها و احساسات محیط اطراف خود را وارد کند.”

این اقامتگاه در کوههای Catskill قرار دارد
یک آبگرم شامل یک استخر روباز با تنظیم درجه حرارت است

“این پنجره ها با یک برجستگی بزرگ که مانع ورود باران و برف می شود ، وارد می شوند تا بازدیدکنندگان بتوانند پنجره ها را در هر شرایط آب و هوایی باز نگه دارند و طبیعت را با حفاظت و حفظ حریم خصوصی تجربه کنند ، انگار در حال تحسین یک نقاشی با پلین هستند که زنده شده است.” اضافه.

همه اتاق ها دارای حمام اختصاصی با کف گرم سنگی هستند و برخی از کابین ها دارای اتاق نشیمن جداگانه و بالکن خصوصی هستند که در اطراف تخته سنگ ها و درختان موجود ساخته شده اند.

کابین ها دارای درهای شیشه ای هستند
درهای شیشه ای و پنجره های بزرگ بیشترین استفاده را از چشم انداز چشم انداز دارند

این هتل گفت که فناوری به گونه ای طراحی شده است که در سراسر هتل نامرئی است تا به “غرق شدن مهمانان در تجربه چشم انداز” کمک کند. تنها دستگاه های فناوری موجود در اتاق ها بلندگوهای ضد آب قابل حمل Sonos Roam هستند ، در حالی که اتومبیل ها به خارج از قسمت ورودی اجازه نمی دهند ترافیک و سر و صدا را به حداقل برسانند.

READ  10 پست برتر استایل + مد سال 2022

در سال 2019 ، یک اقامتگاه 1920 در خارج از کشور در کوههای Catskill نیویورک به یک بوتیک هتل و بار تحت تأثیر اسکاندیناوی تبدیل شد ، که همچنین کابین های کوچک مثلثی برای مهمانان ارائه می دهد. همچنین در مجاورت ، یک اقامتگاه قدیمی برای بازسازی محل اقامتی دنج و مدرن بازسازی شد.

عکاسی توسط شان دیویدسونبه

دیدگاهتان را بنویسید