استودیوی طراحی داخلی FWS_work از مواد طبیعی و رنگهای خنثی برای تکمیل این بازسازی آرامش بخش آپارتمان در شینپو تایوان استفاده کرده است که به منظور ارائه پناهگاهی به صاحب خانه از شلوغی کار خود به عنوان خلبان طراحی شده است.


این آپارتمان که Residence W نام دارد ، به عنوان پادزهر برای زندگی شهری در نظر گرفته شده بود و ورودی ، آشپزخانه ، مطالعه ، ناهار خوری و فضاهای نشیمن همه در یک فضای روشن و آرام ترکیب شده بودند.

قسمت نشیمن و حمام Residence W با صفحه چوبی تقسیم شده است
FWS_work Residence W را برای خلبان در تایوان طراحی کرد

“این پروژه بر ایجاد یک فضای باز پر از نور با یک پالت خنثی از مواد لمسی برای ایجاد گرمای حسی و آرامش متمرکز است.” FWS_work، که بین نیویورک و تایپه مستقر است.

“مواد انتخابی و جزئیات نازک کاری خاطرات مالک را از خانه روستایی دوران کودکی وی و همچنین عقب نشینی های مدیترانه ای در طول سفرها برانگیخته می کند.”

قفسه بندی داخلی توسط FWS_work
قفسه بندی داخلی باعث می شود فضای داخلی بدون آلودگی حفظ شود

بر اساس برنامه روزانه خلبان ، که شامل سفرهای مداوم و فقط مدت کوتاهی در خانه است ، FWS_work یک گردش بصری را طراحی کرد که توسط وسایل مستقل از جمله تقسیم کننده نیم قد که به میز مطالعه و میز آشپزخانه گسترده متصل می شود ، تعریف شده است.

یک تیر ساختاری موجود با صفحات چوبی بلوط پوشانده شده بود تا ظاهر آن را نرم کرده و در عین حال یک مانع بصری بین آشپزخانه کاربردی و فضای نشیمن و غذاخوری آرام ایجاد کند.

آشپزخانه ای با درهای چوب دستی در Residence W
درهای کابینت چوبی در آشپزخانه ظروف فراتر از آن را نشان می دهد

در آشپزخانه ، کارخانه آسیاب با رنگ مشکی ، کاشی های سرامیکی دلپذیر ، دسته های چرمی و صفحات سنگی برای تضاد با پالت خنثی انتخاب شده است.

READ  اسکات هندرسون درباره تصاویر گرافیکی قدرتمند صحبت می کند، سفر + موارد دیگر

استودیو می گوید: “تاریکی آشپزخانه و پیشخوان کافه حالت غوطه وری کاملی را ایجاد می کند که به مالک اجازه می دهد تا در آشپزی و چشیدن ویسکی علاقه های خود را غرق کند.”

“نور LED گرم از طریق درهای کابینت چوب دستی ، با انعکاس شیشه ها و ظروف پشتی برای غنی سازی پس زمینه همراه می شود.”

در راهرو ، که فضای باز آپارتمان را با اتاق خواب متصل می کند ، یکی از دیوارهای پارتیشن اصلی اصلی با پانل های عصایی بافته شده و شیشه های آجدار جایگزین شد.

این باعث می شود نور خورشید در حالی که حریم خصوصی و عایق صدا را برای اتاقهای فراتر از آن فراهم می کند ، در معرض نور قرار گیرد.

راهرو با صفحه نمایش چوب دستی از FWS_work
نور از طریق صفحه های چوب دستی به داخل راهرو جریان می یابد

یک نور دیواری دایره ای در انتهای راهرو ، آینه مدور در ورودی آپارتمان را منعکس می کند و فضای داخلی زاویه دار را خنثی می کند.

اتاق خواب دارای یک پالت رنگی خنثی مشابه است ، همراه با سقف تیره تیره که به قسمت بالای دیوارها خزیده و مرز بین هر دو را تار می کند.

اتاق خواب با سقف چوبی و مبلمان چوبی در Residence W
اتاق خواب دارای سقف چوبی است

Residence W در فهرست داخلی آپارتمان جوایز Dezeen 2021 قرار دارد.

پروژه های دیگر در این گروه شامل یک آپارتمان طبقه تقسیم شده در بازمانده از ساختمان تجاری وحشیانه دهه 1970 و یک آپارتمان در پاریس با دیوار تخته سه لا سینوسی است که از داخل آن عبور می کند.

READ  A+I دفتر اتوپیایی را برای Publicis Groupe طراحی می کند

عکاسی توسط استودیو Suiyuبه

دیدگاهتان را بنویسید