فراتر از نمایندگی شدن توسط بزرگترین اثر موسیقی در جهان، شرکت کره ای فناوری بهداشت خانه کووی به همان اندازه برای لوازم خانگی خود – تصفیه کننده هوا، تصفیه کننده آب و بید – شناخته شده است که هر کدام به گونه ای طراحی شده اند که با توجه بیشتر به شکل آنها به عنوان عملکرد خود در خانه ترکیب شوند. جدیدترین Coway نماد Airmega دستگاه تصفیه هوا با مشارکت Yves Béhar’s طراحی شده است فیوز پروژه نمونه‌ای از کاوش برند در طراحی اشیایی است که به‌منظور زندگی آشکار در فضایی بدون مزاحمت یا حواس‌پرتی، با افزودن برخی کاربردهای غیرمنتظره است.

نماد Airmega در کنار دیوار با صندلی تکیه گاه چرمی در سمت چپ و گیاه برگ انجیر در گلدان در سمت راست.

فراتر از طراحی سازگار با دکور، سیستم تصفیه هوای 3 مرحله ای Airmega Icon آن را به یک دستگاه اتاق نشیمن ایده آل تبدیل می کند و دارای رتبه بندی مساحت 649 فوت مربع، قادر به حذف 99.999٪ از ذرات فوق العاده ریز تا 0.01 میکرون است که از اکثر باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها، کپک ها و گرده ها کوچکتر است.

هیون جو سانگ، رئیس مرکز طراحی Coway، این طرح را به عنوان “چشم شیرین” در مقابل “چشم زخم” توصیف می کند، که از ابتدا به طور عمدی برای به حداکثر رساندن قابلیت های فیلتر هوا با استقبال از یک مکان در هوای آزاد طراحی شده است.

ایو بهار، مدیرعامل و موسس فیوزپروجکت، توضیح داد: «ما از اصول طراحی که معمولاً در مبلمان اعمال می‌شود الهام گرفتیم و تصمیم گرفتیم مدلی ایجاد کنیم که سلامت را بهبود می‌بخشد، اما به عنوان یک نمایش زیبا و کاربردی عمل می‌کند. طراحی Airmega Icon به‌جای تحمیل یک جسم پلاستیکی جعبه‌ای یا گرد که به‌عنوان فناوری سودمند برجسته است، از هندسه جدیدی برای قرار گرفتن در فضاها به‌صورت محتاطانه و ظریف استفاده می‌کند.

READ  Halo یک غرفه کالیدوسکوپی با تصورات همیشه در حال تغییر است

و در واقع Airmega Icon خود را به عنوان یک تصفیه کننده هوای سبک نشان می دهد که از یک پالت رنگ خنثی ملایم از رنگ های خاکستری و صورتی، پایه مبلمان، روکش پارچه ای و روکش چوب مصنوعی استفاده می کند تا دستگاه تمیز کننده هوا را با وجود میز کناری به شما منتقل کند. به جای یک دستگاه پلاگین ردپای کم عمق باریک (22.3 x 8.8 x 21.4 اینچ) باعث می‌شود که دستگاه تصفیه هوا در کنار دیوار یا کنار مبل قرار گیرد، بدون اینکه توجه زیادی به خود جلب کند، بلکه به راحتی نزدیک جایی باشد که هوای تازه بیشتر مورد نیاز است.

روکش پارچه ای Airmega Icon نیز ضد آب و ضد لکه است، یک گنجاندن متفکرانه برای دستگاهی که می تواند به عنوان میز کناری استفاده شود (اگرچه ما از قرار دادن یک نوشیدنی در بالای آن متنفریم). کووی همچنین اشاره می کند که ارتفاع به طور عمدی برای مطابقت با ارتفاع متوسط ​​یک تخت اندازه گیری شده است، اتاق دیگری که کیفیت هوا در آن حیاتی است.

مفهوم تصفیه‌کننده هوا به‌عنوان یک اثاثیه با کنترل‌های LED فعال لمسی Airmega Icon تقویت می‌شود، فناوری که زیر یک پانل روکش چوبی پنهان شده است. سطح بالایی نیز به عنوان یک ایستگاه شارژ بی سیم برای دستگاه های تلفن همراه دوبرابر می شود، یک گنجایش راحت، هرچند شگفت آور. کیفیت هوای بی‌درنگ با استفاده از یک نمایشگر رنگی LED که به عنوان نور محیط در سراسر کوره‌ها می‌ریزد، کنترل و نشان داده می‌شود که بسته به سطح کیفیت هوا تغییر می‌کند. خوشبختانه Coway گزینه ای را برای خاموش کردن هر / همه روشنایی به صورت دستی در نظر گرفته است. حسگر نور شب نیز شدت نور را در اتاق تشخیص می دهد و در حالت هوشمند به طور خودکار کم نور می شود.

دو مورد اول از سرعت فن سه سطحی دستگاه تصفیه هوا به سختی قابل شنیدن هستند، اما کاربران احتمالا بهتر است نماد Airmega را در حالت هوشمند خودکار نگه دارند و به آن اجازه می دهد تا به طور خودکار سرعت فن را افزایش دهد تا فیلتر هوا را تسهیل کند. بیشتر مورد نیاز است (مثلاً هنگامی که بخارهای پخت و پز وارد می شوند، در حین جاروبرقی، یا گرد و غبار از پنجره باز به داخل می دمد). نورپردازی LED با کد رنگی میزان تمیزی (یا کثیف بودن) هوای داخلی را قبل، در حین و بعد از ورود فن ها نشان می دهد.

نماد Airmega برای پیش خرید در دسترس است Coway.com امروز، با یک نسخه به روز شده در آینده، Airmega IconS، که اتصال وای فای را با استفاده از برنامه Mobile IoCare اضافه می کند و در عین حال کنترل صوتی را از طریق Amazon Alexa و Google Home اضافه می کند.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

READ  طبقه اندرسون برای فروش | بهترین مکان برای خرید آنلاین کفپوش چوبی

دیدگاهتان را بنویسید