روشنایی و تهویه هوشمند که فضای داخلی کابین را بر اساس میزان اشغال تنظیم می کند. عایق صوتی دقیق برای فرونشاندن صدای رهگذران. و به‌روزرسانی‌های خودکار از طریق فناوری 4G در یک داشبورد داخلی دانلود می‌شوند. اگر اینها شبیه ویژگی های خودروی ممتاز به نظر می رسند، به این دلیل است که هستند. اما این فناوری خانه جدیدی در آن پیدا کرده است فریمری اولین به بازار غلاف های هوشمندیک سری چهار مدل – فریمری وان، Framery One Compact، فریم 4، و فریم 6 – ارائه راه حل های فضای کاری خصوصی و در عین حال کاملاً متصل. با انحراف از راه‌حل‌های عایق صوتی کلاسیک خود، این شرکت خود را در مسیر جدیدی منجنیق می‌کند و مهندسی خودرو را در طرح‌های آنالوگ سنتی خود پیاده‌سازی می‌کند. Framery با جمع‌آوری بیش از 8000 بازخورد کاربر – جمع‌آوری‌شده از بیش از 10 میلیون جلسه فردی در طول سال‌ها تحقیق و توسعه، توانست چهار نقطه دردناک اصلی را پیدا کند تا با راه‌حل‌های طراحی تقویت‌شده که قادر به انطباق با نیازهای آینده از طریق اتصال هستند، مقابله کند.

غرفه حفظ حریم خصوصی جمع و جور.

Framery One Compact \\\ یک باجه تلفن هوشمند تک نفره

یک غرفه جمع و جور برای حفظ حریم خصوصی در یک محیط اداری.

امکانات

بد نیست آنها را زنگ و سوت بنامیم. با تکامل سریع فناوری، نیاز دائمی به در تماس ماندن، و مکان‌های کمتر برای فرار از هیاهوی حواس‌پرتی شغلی، فریمری از فناوری برای مقابله با انواع نیازهای شخصی – برای امروز و در انتظار آینده در هر جایی که محل کار ممکن است استفاده می‌کند. be – با زرادخانه ای از طرح های اختصاصی. نکته قابل توجه ادغام رادار موج میلی متری در سیستمی از دستگاه هایی است که امواج الکترومغناطیسی را برای شناسایی سرنشینان درون غلاف ارسال می کند تا بتواند روشنایی و تهویه را متناسب با آن تنظیم کند. کاربران همچنین می‌توانند به صورت دستی نوری را تنظیم کنند که برای محیط طبیعی روشن روز، کارها و کارهای روزمره یا حتی کمی جذابیت برای تماس‌های ویدیویی بهینه شده است. جریان هوای تطبیقی ​​به ساکنان این امکان را می دهد که بین تنظیمات مستقیم یا غیرمستقیم انتخاب کنند و به طور متوسط ​​هر 60 ثانیه یک بار هوا را تغییر می دهند. عایق صوتی در انتظار ثبت اختراع برای کاهش نویز و ایجاد حریم خصوصی بی‌نظیر با فرکانس گفتار انسان به‌خوبی تنظیم شده است.

READ  یک خانه کوهستانی یونانی ساخته شده از سه جلد زاویه دار

امکانات مدرن با کاربرد فناوری برای رزرو و مدیریت غلاف های هوشمند در فضاهای کاری مشترک از طریق برنامه Framery ادامه می یابد. رزروهای پیشرفته و خودکار را می توان از طریق تقویم های مایکروسافت یا گوگل، یا با ورود به غرفه رزرو کرد و به راحتی تمدید کرد. همین نرم‌افزار داده‌های بی‌درنگ و غیرقابل شناسایی کاربر را برای حفظ حریم خصوصی ساکنان و در عین حال به دفاتر کمک می‌کند تا عادات و نیازهای محل کار را بهتر درک کنند. با گسترش انعطاف‌پذیری بیشتر، غلاف‌های هوشمند را می‌توان در محیط اداری بزرگ‌تر از طریق مجموعه فناوری‌های محل کار Framery، که برای استفاده از غلاف‌های سنتی و اتاق‌های جلسه استفاده می‌کند، همگام‌سازی کرد.

یک غرفه حفظ حریم خصوصی

Framery One \\\ یک ایستگاه کاری هوشمند یک نفره

یک غرفه حفظ حریم خصوصی در یک محیط اداری.

طرح

شیوه‌های کاری جایگزین که توسط بحران جهانی تغییر یافته بود، Framery را به دنبال فناوری پیشرفته در تلاش برای فکر کردن خارج از چارچوب – به معنای واقعی کلمه، سوق داد. زمانی که زمان تحقیق و ایده‌پردازی فرا رسید، یک تیم توسعه از این شرکت مستقر در فنلاند به یک کارخانه بلژیکی سفر کردند تا بررسی کنند که چگونه خودروساز سوئدی، ولوو، خودروهای خود را از ابتدا تولید می‌کند. دروس دستکاری سطح و جزئیات تکمیلی خود را در پالت مواد تازه Framery از طریق لحظاتی مانند گوشه های گرد Smart Pod نشان می دهد.

با قابلیت سفارشی‌سازی در طول عمر محصول، هر Smart Pod را می‌توان با بیش از 3000 ترکیب رنگ بالقوه طراحی کرد. فناوری، مبلمان و مواد داخل غلاف نیز در هر زمان قابل تغییر هستند. و این محدوده در یک باجه تلفن جمع و جور، یک نفره، یک ایستگاه کاری یک نفره، یا غلاف جلسه برای حداکثر شش نفر در دسترس است.

یک غرفه حریم خصوصی چهار نفره

Framery Four \\\ یک غلاف جلسه هوشمند برای حداکثر 4 نفر

یک غلاف حریم خصوصی چهار نفره در یک فضای اداری.

کیفیت

ترکیب معمولی Smart Pod شامل چوب کاملاً تأیید شده، 20٪ فولاد و آلومینیوم بازیافت شده، 29٪ شیشه بازیافت شده، و منسوجات دارای 80٪ پلاستیک بازیافتی است. اما این غلاف‌های نسل بعدی مدولار با تعویض فولاد بازیافتی و آلومینیوم با برخی از اجزای چوب، معادل بیش از 1 میلیون کیلوگرم ماده خام در تولید در سال، 23 درصد کاهش وزن دارند. نه تنها ساخت آنها آسان تر، حمل و نقل آسان تر و نصب آسان تر است، بلکه طراحی جدید آنها وعده می دهد که با استفاده از 30٪ انرژی کم تر در طول چرخه عمر، دهه ها دوام خواهد آورد، با 100٪ قابلیت بازیافت زمانی که زمان بازنشستگی آنها است.

READ  Cast21 به ترمیم استخوان های شکسته بدون خارش و بو کمک می کند

PRICE

بی‌شمار ویژگی‌های موجود در پادهای هوشمند Framery با قیمتی شگفت‌آور کمتر از همتایان خود، تا حدی به دلیل کاهش مواد و متعاقباً هزینه‌های کمتر ارسال، عرضه می‌شوند. با توجه به تحقیقات و تجزیه و تحلیل مشترک از خدمات املاک تجاری جهانی (CBRE) نشان می دهد که این محصول تا 63٪ ارزان تر از اتاق های جدید ساخته شده با اندازه معادل با میانگین پس انداز در نیویورک، لندن و سنگاپور است که 49٪ است. به ترتیب 28 درصد و 12 درصد.

یک غرفه حریم خصوصی شش نفره.

Framery Six \\\ یک اتاق جلسه هوشمند برای حداکثر 6 نفر

یک غلاف حریم خصوصی شش نفره در یک فضای اداری.

آن را پیش پرداخت

تیمو می‌گوید: «ما می‌خواهیم متمایز شویم، می‌خواهیم اکوسیستم خودمان را ایجاد کنیم، و می‌خواهیم یک نرمال جدید ایجاد کنیم که به ما کمک کند تا نیازهای چندگانه را به عنوان بهترین در دسته برای کاربر نهایی و همچنین تصمیم‌گیرنده برآورده کنیم.» Inkinen، رئیس محصول در Framery. و برای انجام این کار مستلزم به اشتراک گذاری مداوم ایده ها است – حتی در غیر محتمل ترین مکان ها. “من معتقدم که میل به بهتر کردن جهان وجود دارد. و به خصوص اگر شما رقیب مستقیم نیستید، یادگیری از یکدیگر به طور کلی یک چیز بسیار مهم است. و من می‌توانم بگویم که فرهنگ در اسکاندیناوی به گونه‌ای است که همکاری آسان‌تر از برخی کشورهای دیگر است… به‌جای تلاش برای انباشت ایده‌ها، شما مقداری می‌دهید و سپس مقداری را دریافت می‌کنید. و من معتقدم که از این طریق، شما واقعاً می توانید جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنید.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین راه حل های غلاف حریم خصوصی Framery، به این سایت مراجعه کنید FrameryAcoustics.com.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که قبلاً به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis مشارکت داشت، اکنون به عنوان مدیر مدیر تیم Design Milk خدمت می کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

READ  Ome Dezin اقامتگاه دهه 1960 کالیفرنیا را توسط A Quincy Jones بازسازی می کند

دیدگاهتان را بنویسید