قصه های جنگل توسط استودیو خوکی – مجموعه ای که در سال 2011 توسط تیم زن و شوهر معمار ژاپنی آزوسا موراکامی و هنرمند بریتانیایی الکساندر گرووز که اخیراً به دنبال تولد فرزندشان از لندن به توکیو نقل مکان کرده اند (هر سه در تصویر زیر) تأسیس شد.

در نمایشگاه در ترینال میلان 22 قطعه از 14 کشور و چهار کشور به نمایش گذاشته شد شورای صادرات چوب سخت آمریکا (AHEC) پروژه های اخیر در طول دو سال – همه با هدف جلب توجه به چوب های سخت آمریکایی کم استفاده مانند افرا، گیلاس و بلوط قرمز. استودیو سویین گفت: «انجام کاری جسورانه و تأثیرگذار که بتواند عدالت را در مورد آثار خارق‌العاده همه طراحان تثبیت‌شده و نوظهور انجام دهد، و در عین حال هیچ ضایعاتی ایجاد نکند، بسیار مهم بود.

آن‌ها با استفاده از جعبه‌های بسته‌بندی که قطعات به عنوان پایه‌هایی که روی آن‌ها نمایش داده می‌شد، هیچ زباله‌ای ایجاد نکردند و طرحی الهام‌گرفته از جنگل توسط استودیو گرافیک مستقر در لندن را ارائه کردند. چرخش روی آنها یک بار در محل، که سپس رنگ آمیزی شد، به گونه ای که اطمینان حاصل شود که جعبه های بسته بندی همچنان می توانند برای سفر برگشت استفاده شوند. کل تصویر تنها از یک دیدگاه خاص در سالن نمایشگاه گرد هم آمده است – به دنبال مفهوم پرسپکتیو آنامورفیک.

طراح داخلی و محصول مستقر در بانکوک گفت: “حباب فکر برای ایجاد فضایی برای تمرکز حواس و آرامش از طریق حرکت تکان دادن مکرر صندلی طراحی شده است.” نونگ چوتی پاتوموان از قطعه بالا بلوط قرمز آمریکایی بافتی گرم و غنی به ارمغان می آورد. افرا، گیلاس و بلوط قرمز همگی چوب های همه کاره هستند که نسبت به برداشت آنها سریعتر رشد می کنند. انتخاب شده به دلیل قوی، کاربردی، لمسی، زیبا، و به سرعت قابل تجدید، آنها در حال حاضر به طور قابل توجهی توسط صنعت مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد – چیزی که AHEC می خواهد تغییر دهد.

READ  ایده های جالب چوب سخت برای اتاق خواب شما

سه میز ساخت مبلمان میلانی ریوا 1920 – در پس زمینه Navalia توسط معمار ساکن رم ماتئو بندتی از “via di leare” ساخته شده است: بلوک های بلوط قرمز آمریکایی، حک شده و تصفیه شده تا شکل نهایی به دست آید. در وسط، Libra توسط معمار ایتالیایی فدریکو دژیوانی میز اوکا به طرز ماهرانه ای از شکل سنجاقک الهام گرفته شده است و از بلوط قرمز آمریکایی ساخته شده است. و در پیش زمینه، Morso توسط الساندرو گاززاردی طراحی شده است تا توسط کاربر بدون ابزار ساخته شود – با الهام از نجاری سنتی، بازتاب سبک میز کار نجار.

Kumsuka (فضای خود را تکامل دهید) یک نیمکت در فضای باز است که با استفاده از بلوط قرمز آمریکایی (الوار پخته شده) اصلاح شده حرارتی برای پایداری و دوام طراحی شده است. طراح مبلمان مستقر در ژوهانسبورگ سیاندا مازیبوکو از “ایزوچولو، کلاه آفریقایی، و ایندلامو، رقص قبیله ای زولو” الهام گرفت.

صندلی و میز مدیریت Humble خود Studio Swine نیز در این نمایشگاه گنجانده شد. پایه‌های صندلی با الهام از کهن الگوی صندلی سنتی مینگ و باغ‌های چینی از بلوط قرمز آمریکایی خم شده با بخار و صندلی و میز از گیلاس ساخته شده است. مبلمان معیار.

ریشه بر اساس طراحی و معماری مستقر در لندن استودیو هیترویک به عنوان “میزی که قدرت بیوفیلیا را با گنجاندن کاشت در پاهای افرا آمریکایی منحنی ماشینکاری شده با CNC، که به یک میز شیشه ای بسته شده اند، جشن می گیرد.”

طراح صنعتی مستقر در اشتوتگارت می گوید: Leftover Synthesis “صندلی است که راه های استفاده بهتر از ضایعات چوب حاصل از تولید مبلمان، همراه با روش های طراحی محاسباتی را بررسی می کند.” سایمون گرینگ.

READ  خانه ای آینده نگر و الهام گرفته از خودرو در بل ایر

طراح دانمارکی ماریا بروون از یک طراحی عمدی جدا شده استفاده می کند تا به مواد اجازه دهد در Nordic Pioneer صحبت کنند. این چهارپایه انباشته با پد صندلی گرد از افرای جامد آمریکایی توسط مبل بنچمارک برای تجلیل از الوار ساخته شده است.

Concur یک صندلی گیلاسی آمریکایی و استراحت کتاب است – “یک شیء همراه که نشسته را تشویق می کند تا از زندگی روزمره خارج شود و روی یک کار آنالوگ در یک فضای گرم و دلپذیر تمرکز کند.” آیا کس دیگری در حال حاضر با ایده “اشیاء همراه” وسواس دارد؟ توسط هنرمند برجسته لندنی مک کالینز.

در نهایت، نشیمنگاه فضای باز Kadamba Gate توسط طراح لوزانی Ini Archibong (که در بالا سمت چپ مشاهده می شود) توسط بنچمارک Furniture از گیلاس آمریکایی، بلوط قرمز و بلوط قرمز اصلاح شده حرارتی ساخته شده است. قاب زیرین از گذرگاه غول پیکر در ایرلند شمالی الهام گرفته شده است، در حالی که رویه های بلوط قرمز آمریکایی با لکه سبز غنی و روکش براق، و جزئیات پیچیده برنجی قابل جابجایی به پایان رسیده است که به عنوان زهکشی در محیط بیرونی آن عمل می کند. ونبلز (بالا سمت راست) گفت: «داستان های جنگلی جشنی از طراحی استثنایی، عشق به چوب و فراخوانی بسیار مورد نیاز برای تعادل را گرد هم می آورد. “توازن در نحوه استفاده ما از مواد طبیعی با تاکید ویژه بر مواد تجدید پذیر مانند چوب. همان تعادلی که طراحان امروزی و نیز کل بخش، برای پرداختن به بزرگترین مسئله اجتماعی و اقتصادی عصر ما: تغییرات آب و هوا، فراخوانده شده اند تا بر روی آن تأمل کنند. و نیاز به پایان دادن به فرهنگ دور ریختنی فعلی.»

کیتی ترگیدن یک روزنامه نگار، نویسنده و پادکست هدفمند است که از رویکرد دایره ای برای طراحی دفاع می کند – زیرا سیاره زمین به داستان های بهتری نیاز دارد. او همچنین بنیانگذار و مدیر Making Design Circular، یک انجمن برنامه و عضویت برای طراحان سازندگانی است که می خواهند به اقتصاد دایره ای بپیوندند. او با 20 سال تجربه در صنایع خلاق، به طور منظم در نشریاتی مانند The Guardian، Crafts Magazine و Monocle24 همکاری می کند – و همچنین به عنوان ویراستار در Large for Design Milk. او در حال حاضر در حال بررسی این سوال است که “آیا صنایع دستی می توانند جهان را نجات دهند؟” از طریق مجموعه‌ای از آثار نوظهور که شامل کتاب پنجم او به نام Wasted: When Trash Becomes Treasure (لودیون، 2020) و پادکست Circular با کتی ترگیدن است.

READ  آپارات نمایشگاه لس آنجلس را به روز می کند تا شامل یک "غار مدرنیستی" شود

دیدگاهتان را بنویسید