یک انجمن اولیه باهاوس که معماران والتر گروپیوس و میس وان در روه را از جمله اعضای خود می شمرد ، به این فضای داخلی هتل نوستالژیک در مونیخ ، که توسط Fettle برای هتل زنجیره ای لاک طراحی شده است ، اطلاع داد.


استودیوی انگلستان متزلزلطراحی برای هتل سوان لاک ادای احترام به اصول اولیه مدرنیستی دویچه ورکبوند – انجمن معماران ، طراحان و صنعتگران است که در مونیخ در سال 1907 تاسیس شد و پیش از مدرسه باهاوس ، که گروپیوس آن را تأسیس کرد ، ایجاد می کند.

رستوران هتل شوان لاک با دیوارهای قرمز ، صندلی های چرمی سبز و میزهای مرمر
پرده ها و مجسمه های معماری در مناطق مشترک شوان لاک به رنگ قرمز عمیق (بالا و بالا) رنگ آمیزی شده است.

فتل ، که توسط اندی گودوین و تام پارکر رهبری می شود ، توضیح داد: “نتیجه تفسیری از اصول مدرنیستی است تا یک خاستگاه از این سبک نمادین.”

“هدف Werkbund ترکیب تولید انبوه با صنایع دستی برای ایجاد اشیایی بود که کاربردی بوده و دارای تزئینات کمی هستند اما از نظر زیبایی نیز در دسترس عموم قرار دارند.”

مبل زرد در فضای داخلی هتل توسط Fettle در مقابل دیوارهای سفید
یک مبل زرد روشن حس سرگرمی را به این طرح تزریق می کند

هتل آپارتمان ، که اولین پاسگاه لاک در آلمان است ، دارای 151 آپارتمان در کنار لابی ، کافی شاپ ، سالن مهمان ، بار ، حیاط و سالن بدنسازی است.

استودیو برای فضاهای عمومی و اتاقهای مهمان خود ، یک پالت “رنگارنگ و در عین حال آرامش بخش” از قرمزهای خاموش ، سبز ، زرد و آبی انتخاب کرد که در آن دوران محبوب بود.

این پالت خوش بین با چوب های سبک ، گچ خام ، کروم و فولاد ، در تضاد با روکش موهای لمسی ، ترکیب شده است.

READ  سه مجموعه جدید مبلمان باحال کالیفرنیا از Croft House
طاق قرمز در هتل شوان لاک با نوار آبی در جلو
رنگ های روشن با بافت خشن و طبیعی برای ایجاد حس تعادل ترکیب شده اند

فتل به دزین گفت: “ما مشتاق بودیم رنگ را به اتاق های مختلف ساختمان تزریق کنیم تا حس سرگرم کننده ای به طرح اضافه شود.”

“الهام از پالت رنگ ما از فضای داخلی املاک Weesenhof میس وان در روه ، که در سال 1927 برای نمایشگاه Deutscher Werkbund اشتوتگارت ساخته شده بود ، و همچنین از پوسترها و مواد چاپی که تبلیغات نمایشگاه و رویدادهای مشابه را بر عهده داشت ، سرچشمه گرفت.”

میله چوبی و مرمر در فضای داخلی هتل توسط Fettle
میله ای با پایه آبی براق با مدفوع مطابقت دارد

پرتره های پر جنب و جوش زنان درگیر در جنبش Werkbund توسط هنرمند محلی ورونیکا گرنزباخ بر روی دیوار فضاهای عمومی هتل و اتاقهای مهمان نمایش داده شده است.

از جمله آنها می توان به گونتا اشتولز ، که بعداً رئیس بافت باوهاوس شد ، و لیلی رایش ، معمار و طراح مبلمان ، که صندلی نمادین بارسلونا را به همراه ون در روه طراحی کرد.

دیوارهای آینه دار و کف طرح دار سیاه و سفید در هتل شوان لاک
دیوارهای لابی با پانل های آینه ای به پایان رسیده است

در لابی ، پانل های آینه ای به دیوارها چسبانده شده و با یک کف طرح برجسته جفت می شوند. این طرح به جزئیات موجود در نمایشگاه Werkbund در 1914 در کلن اشاره می کند ، که شامل معماری مدرنیستی طراحی شده توسط افرادی مانند Gropius بود.

سقف به رنگ سبز رنگ آمیزی شده و دارای یک سری چراغ های دیواری است که در آینه های اطراف منعکس شده اند و جلوه ای یادآور اتاق های آینه بی نهایت یایو کوساما ایجاد می کنند.

درست در لابی ، کافه ای دارای دیوارهای گچی خام ، سقف سبز براق و کاشی های موزاییک شش ضلعی سفید رنگ است.

READ  اولین افشاگری مالکوم در لندن - اتاق غذاخوری مدرن سنتی او (+ ساده ترین هک "راه آهن صندلی")

نقطه کانونی آن یک سنگ مرمر سفید و بلوط با پانل های پر کردن چوب حصیری است که یادآور رویکرد کارکردگرایانه مورد علاقه Werkbund است. دور صندلی صندلی های چوبی ، میزهای روکش مرمر و صندلی های ضیافت با روکش نارنجی سوخته احاطه شده است.

نوار و نیمکت چوبی منحنی با روکش چرم نارنجی در فضای داخلی هتل توسط Fettle
صندلی های ضیافت با روکش نارنجی سوخته در کافه

چوبی که در سمت چپ کافه قرار دارد ، به یک بار و سالن منتهی می شود که دارای یک میز کار بزرگ از چوب بلوط طبیعی و مجموعه ای از مبلمان سالن با روکش چرم رنگی و پارچه های طرح دار است.

یک میله منحنی با یک تخته سنگ مرمر سفید ، پایه چوب آجدار و زیره کرومی یک نقطه کانونی برای فضا را فراهم می کند ، که توسط چهارپایه های میله ای سفارشی با پایه های فلوت دار مطابقت دارد.

میله چوبی منحنی و کف طرح دار در هتل شوان لاک
یک نوار منحنی به عنوان نقطه کانونی سالن عمل می کند

پرده ها و آرشیوها در نوار و سالن به رنگ قرمز تیره رنگ آمیزی شده اند که با پانل های دیواری ساده سفید رنگ متضاد است.

یک جفت درب دو نفره از سالن و بار به یک حیاط مرکزی بزرگ منتهی می شود و فضای داخلی و خارجی هتل را به هم متصل می کند.

فضای داخلی آپارتمان مهمان توسط Fettle با دیوارهای آبی دو رنگ و گوشه مخزن قرمز
اتاق خواب ها با رنگ دو رنگ رنگ آمیزی شده اند. عکس توسط لنارت ویدموت

آپارتمانهای مهمان هتل با یک رنگ دو رنگ سبز یا آبی تزئین شده اند که با روکش تخت جلوی موهار ، مبل فلوت و مبلمان سالن کروم سفارشی در تضاد است.

همه آپارتمان ها دارای آشپزخانه ای یکپارچه با رنگ متناظر در داخل ورودی و قفسه ای سطح پایین برای نمایش آثار هنری و گیاهان هستند.

تخت خواب زرد رنگ در اتاق خواب مهمان هتل Schwan Locke
تکه های زرد نیز در آپارتمان های مهمان وجود دارد. عکس نوشته لنارت ویدموت است

از زمان افتتاح اولین ملک خود در لندن در سال 2016 ، لاک به مکان هایی در سراسر بریتانیا گسترش یافته است ، از جمله یک کارخانه پنبه تبدیل شده در منچستر و یک خانه تراس دار قرن 18 هجری در ادینبورگ با فضاهای داخلی “گرمسیری پیچیده”.

READ  برلین عکاسی طراحی شده توسط استودیو آیسلینگر در قالب مکان تاچلس

عکاسی توسط ادموند دبنی مگر خلافش گفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید