هنرمند Sarah Coleman پیچ و تاب روان به لوگوی متمایز Double-F Fendi برای یک کافه پاپ آپ که برای مارک در منطقه طراحی میامی طراحی کرده است ، اضافه کرده است.


کافه ای که به عنوان کافه Fendi Caffe طراحی شده است ، در راهرو فضای باز رستوران OTL در قلب ناحیه طراحی میامی از ماه مه تا اوایل ژوئیه.

سارا کلمن این پروژه را طراحی کرده است
کلمن آرم سنتی فندی را دستکاری کرد

این کافه توسط مارک تجاری اطلاع داده شد سرگیجه تابستانی مجموعه کپسول ، که هنرمند نیویورکی است سارا کلمن با همکاری مدیر خلاق Fendi ، Silvia Venturini Fendi طراحی شده است.

مجموعه ای که برای لباس پوشیده شده و با رنگ های زرد و آبی تعریف شده است ، از ارجاعات لباس های خیابانی دهه 90 و همچنین اشکال وارده از روانگردان دهه 70 برخوردار است.

کافه فندی در میامی بود
ورودی کافه روی یک راهرو بیرون بود

در طراحی جسورانه کافه FF Vertigo ، آرم نمادین FF از Fendi بود که کلمن و ونتورینی فندی برای مجموعه کپسول آن را پیچ و تاب می کردند و در کل کافه با مجموعه ای از رنگهای پررنگ تکرار می شدند.

این هنرمند تأثیراتی را که وی را وادار به کشف دهه 70 در روند طراحی خود کرده توضیح داد.

کلمن به دزین گفت: “هنگامی که من برای اولین بار شروع به طوفان مغزی کردم ، مستقیماً به قفسه کتابم رفتم و به هر آنچه در مورد دهه 1970 دارم ، یعنی دوره خودانگیختگی و ابراز وجود شدید خود ، کبوتر کردم.”

READ  12 صندلی "مدرن" که با میزهای ناهار خوری عتیقه خوب به نظر می رسند

وی افزود: “من فکر می کنم دهه 70 بزرگترین دوره مد قرن بیستم است. روح دیسکو ، هنر روان پس روان روان.” “بسیاری از مراجع زیبایی شناختی الهام بخش وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد.”

FF Vertigo pop-up را تعریف کرد
FF Vertigo در کل فضا تکرار شد

بازدید کنندگان از این کافه با یک فضای سایبان زرد روشن که با گیاهان گلدانی سبز روبرو می شود و بوتیک دائمی Fendi را که در مقابل سایت pop-up قرار دارد ، در تضاد است.

FF Vertigo به عنوان یک نقاشی جسورانه در کل ظاهر می شد ، در حالی که اشکال چرخشی انتزاعی بیشتری روی دیوارهای زرد کافه می ریخت ، میزها و میله های مختلف فضا را در صدر قرار می داد.

گیاهان گلدان دار به کافه پاپ آپ روبرو بودند
یک بوتیک دائمی Fendi روبروی جایی است که پاپ آپ وجود داشت

چراغ های آویز به سبک گوی و منوها همچنین FF Vertigo را در طراحی خود گنجانده بودند ، در حالی که نسخه سنتی تری از آرم Fendi روی مواد خوراکی کافه مانند کاپوچینو و نان تست وجود داشت.

فندی یک خانه مد لوکس است که در سال 1925 توسط آدل و ادواردو فندی تاسیس شد.

سایر پروژه های قبلی این مارک که از گذشته مطلع شده اند ، شامل نصب سفری برای نسخه ای از Design Miami شامل مبلمان pastel 50s است.

تصاویر با مجوز از Fendi است.

دیدگاهتان را بنویسید