دفتر معماری ایتالیا FDA چندین اتاق و سوئیت مهمان را در هتل خانواده دوستدار Haway در ساحل دریای آدریاتیک ایتالیا به روز کرده است و مبلمان سفارشی را با رنگ هایی که دریا و کوه را تداعی می کند، معرفی کرده است.

Fiorini D’Amico Architects (FDA) وظیفه مدرن سازی فضای داخلی هتل 50 اتاقه مارتینسیکورو، یک استراحتگاه ساحلی محبوب در منطقه آبروزو را بر عهده داشت.

تخت های دو طبقه در داخل هتل هاوی در مارتینسیکوروتخت های دو طبقه در داخل هتل هاوی در مارتینسیکورو
FDA فضای داخلی هتل هاوی دهه 1980 را به روز کرده است

فاز اول پروژه شامل اتاق‌هایی با طراوت در طبقه پنجم ساختمان دهه 1980 بود تا آنها را برای همه نوع خانواده جذاب‌تر کند.

آلسیو فیورینی، که FDA را به همراه معمار همکار، روبرتو دامیکو تأسیس کرد، گفت: «هدف اصلی که ما می‌خواستیم با طراحی اتاق‌های جدید به آن برسیم، ایجاد فضایی منحصربه‌فرد بود که در آن مهمانان بتوانند روش جدیدی از احساس خانه را پیدا کنند.

نمایی از تخت تا بالکن و حمام داخل اتاق مهمان هتل ایتالیایی توسط Fiorini D'Amico Architetti (FDA)نمایی از تخت تا بالکن و حمام داخل اتاق مهمان هتل ایتالیایی توسط Fiorini D'Amico Architetti (FDA)
استودیو رنگ های دریای مجاور را به ارمغان آورد

وی افزود: «فضاها بر اهمیت با هم بودن، لذت به اشتراک گذاشتن لحظات شاد و طراوت ناشی از حس اجتماعی تأکید دارند.»

معماران با استفاده از عناصر سفارشی رنگارنگ مانند قاب تخت، تخت های دوطبقه و مبلمان توکار به دنبال ایجاد حس خلاقیت و شگفتی به اتاق ها بودند.

میز کوچک و کمد لباس داخل اتاق مهمان هتل هاوی در مارتینسیکورو، ایتالیامیز کوچک و کمد لباس داخل اتاق مهمان هتل هاوی در مارتینسیکورو، ایتالیا
جزئیات سفارشی شامل آینه های لوزی شکل توسط Polvanesi است

هتل هاوی دارای منظره ای از دریا و همچنین کوه های آپنین مجاور است که باعث شده FDA به هر دوی این ویژگی ها در پالت رنگی دلپذیر خود اشاره کند.

بلوک رنگ برای ایجاد جدایی بصری بین مناطق مختلف در اتاق ها، جایی که دیوارها، کف، سقف و مبلمان در سایه های آبی یا سبز به پایان می رسد استفاده شد.

یکی از عناصر سفارشی در اتاق های رو به دریا، یک تخت دونفره است که یک تخت خواب در زیر آن پنهان شده است. یک تخته سر که از یک طرف بیرون می آید به عنوان یک تکیه گاه عمل می کند تا خانواده ها بتوانند با هم روی تخت بخوابند.

READ  آکسفورد Triangle Residence یک چرخش جدید در یک خانه ساحلی ونیز ارائه می دهد

برخی از اتاق‌ها دارای تخت‌های دوطبقه با پرده برای حفظ حریم خصوصی و نرده‌های محافظ با طناب‌های بانجی کشدار بازیگوش با رنگ‌های مشابه هستند.

سایر جزئیات سفارشی شامل آینه های لوزی شکل عمودی است که توسط آن ساخته شده است پولوانی – کارگاه نجاری صنعتی و همکار منظم FDA.

نورپردازی برای ایجاد جوهای مختلف در طول روز طراحی شده است، با نورهای روشن محیطی برای بازی در روز و نورپردازی هدفمندتر برای استراحت عصرگاهی.

حمام و آینه داخل هتل در ایتالیا توسط Fiorini D'Amico Architetti (FDA)حمام و آینه داخل هتل در ایتالیا توسط Fiorini D'Amico Architetti (FDA)
تعدادی از اتاق های هتل هاوی یک میز کوچک نیز دارند

حمام های اختصاصی با کاشی های سرامیکی با نقش های هندسی بازیگوش تزئین شده اند. وسایل و تزئینات با کیفیت بالا از جمله میزهای خالدار Staron این فضاها را با استانداردهای مدرن مطابقت می دهد.

طبق گفته FDA، بقیه قسمت های هتل قرار است در چهار سال آینده به سبکی مشابه بازسازی شود. این پروژه شامل مناطق طبقه همکف شامل لابی و اتاق صبحانه و همچنین تمام فضاهای بیرونی و دو سوئیت در طبقه بالا با تراس خصوصی خواهد بود.

دیگر هتل‌های ایتالیایی که اخیراً در Dezeen به نمایش گذاشته شده‌اند عبارتند از یک صومعه تغییر شکل یافته متعلق به قرن دوازدهم و یک هتل در کنار صخره که دارای سنگ‌های دفاعی قرون وسطایی است.

عکاسی کارلو اورینته است.

دیدگاهتان را بنویسید