صاحبان یک آپارتمان انبار تبدیل شده در Clerkenwell لندن ، به دنبال طراحی مجدد توسط Emil Eve Architects ، زندگی با نقشه باز را برای یک چیدمان اتاق مناسب تر تغییر دادند.


این پروژه که خیابان خیابان جان نامیده می شود ، فضای صنعتی و قبلی را که به یک خانه دو خوابه عملی برای مشتریان مایک و جن تبدیل شده تبدیل می کند.

فضای زندگی در آپارتمان انبار خیابان خیابان جان توسط معماران Emil Eve
دیوارهای اصلی آجری و ستون های بتونی در فضای اصلی زندگی قرار دارند

همراه با طرح جدید ، امیل حوا نازک کاری بلوط ، کاشی های لعاب دار و کف تراسو را معرفی کرد تا گرما و رنگ بیشتری به فضای زندگی نوسازی شود.

هدف این بود که فضای انبار قبلی احساس راحتی بیشتری کند ، اما بدون از دست دادن ویژگی صنعتی که به فضا هویت می بخشد.

اما پرکین ، که Emil Eve را با شریک زندگی خود راس پرکین تاسیس کرد ، گفت: “هنگامی که مشتریان ما آپارتمان را خریداری کردند ، پوسته ای بزرگ و خالی از دیوارها و ستون های آجرکاری و یک تخته سقف بتونی با علامت تخته بود.”

پنجره های اتاق نشیمن در آپارتمان انبار خیابان خیابان جان توسط معماران Emil Eve
مبلمان به تقسیم اتاق به سه منطقه کمک می کند

وی به دزین گفت: “اگرچه یک پالت صنعتی می تواند کاملاً خام و خشن احساس شود ، اما مواد در اینجا از طیف متنوعی از رنگ و بافت برخوردار بودند که می دانستیم می خواهیم آنها را حفظ کنیم.”

“رویکرد ما این بود که این سطوح خشن تاریخی را با مداخلات معاصر در یک پالت از مواد که به دقت مورد توجه قرار گرفته است ، متضاد کنیم تا رنگهای موجود را تکمیل کرده و خانه ای گرم و جذاب ایجاد کند.”

کتابخانه ورودی با قفسه های بلوط در آپارتمان انبار St John Street توسط معماران Emil Eve
لابی ورودی دو برابر کتابخانه با قفسه های بلوط داخلی است

بزرگترین وظیفه پروژه برنامه ریزی طرح جدیدی بود که متناسب با سبک زندگی و عادات روزمره مشتری باشد ، اما با پنجره ها و ستون های ساختاری موجود نیز کار کند.

READ  AMO پرچمدار Off-White را به عنوان "تفسیر مجدد انتزاعی پاریس" طراحی می کند

رویکرد امیل ایو این بود که فضاهای اصلی زندگی را در یک انتهای نقشه طبقه و اتاق های خواب را در انتهای دیگر سازمان دهد ، به طوری که هر دو بتوانند از نور طبیعی بهره مند شوند. عملکردهای جانبی ، مانند حمام ، به مرکز ، پشت یک لابی بزرگ به سبک کتابخانه ، سوراخ می شدند.

درهای جیبی و کتابخانه ورودی در آپارتمان انبار خیابان خیابان جان توسط معماران Emil Eve
درب های جیبی باعث می شود که فضاها از نور و روشن بیشتری برخوردار شوند

راس پرکین گفت: “فضا طولانی و نازک است و در انتهای آن پنجره وجود دارد ، بنابراین ما باید در نظر بگیریم که چگونه نور طبیعی را در مناطقی که مشتری های ما بیشتر وقت خود را در آنجا می گذرانند به حداکثر برسانیم.”

وی توضیح داد: “ما ایده فضای كتابخانه را كه ورودی آپارتمان است ، ایجاد می كند ، كه اتاق های دیگر را به هم متصل می كند و از طریق درهای جیب کشویی بزرگ می توانید از یک انتهای آپارتمان به سر دیگر آن را مشاهده کنید.”

ورودی با کمدهای بلوط در آپارتمان انبار خیابان خیابان جان توسط معماران Emil Eve
نازک کاری جدید فضای ذخیره سازی زیادی ایجاد می کند

تقریباً تمام دیوارهای جداسازی جدید قفسه های داخلی و کمد را با هم ادغام می کنند و به آنها احساس استحکام می دهند و در عین حال فضای ذخیره سازی مورد نیاز را نیز ایجاد می کنند.

در نتیجه ، این عناصر دارای سطح پایان با کیفیت بالا هستند ، که به آنها امکان می دهد با سطوح خام دیواره های خارجی اصلی در تضاد باشند.

راس گفت: “ما می خواستیم تا حد امکان بافت تاریخی و احساس باز بودن را حفظ کنیم.”

READ  The Shacket MVP مد پاییز است – در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما آورده شده است

“بنابراین این فضاهای داخلی به عنوان عناصر مستقلی تصور می شوند که هر کدام با نازک کاری چوبی سفارش داده شده و کاشی و سرامیک ساخته شده اند تا جو و هویتی متمایز ایجاد کنند.”

مایک و جن در میز ناهار خوری در آپارتمان انبار St John Street توسط معماران Emil Eve
طرح جدید به مشتریان مایک و جن اجازه می دهد تا راحت در خانه کار کنند

اکنون منطقه زندگی بزرگترین فضای خانه است.

دو ستون بتونی ، و همچنین قطعات بزرگ مبلمان ، به تقسیم فضا به سه منطقه مختلف کمک می کند – یک فضای نشیمن ، یک اتاق ناهار خوری که به عنوان یک فضای کاری دو برابر است ، و یک آشپزخانه و نوار صبحانه. این باعث می شود که انجام چندین فعالیت به طور هم زمان انجام شود.

آشپزخانه ای با کاشی های سبز و کابینت های تخته سه لا در آپارتمان انبار St John Street توسط معماران Emil Eve
آشپزخانه دارای یک جزیره با یک صفحه گرم teriyaki یکپارچه است

آشپزخانه متمایزترین عنصر در این اتاق است که ترکیبی از واحدهای تخته سه لا توس با آهک ، کاشی های سبز تیره ، چراغ های آویز زرد و یک جزیره با یک صفحه گرم teriyaki یکپارچه است.

ویژگی های مشابه کاشی سبز در حمام اصلی – ایده این بود که به کاشی های لعاب دار ویکتوریا که در این منطقه معمول است ، اشاره شود.

اتاق خواب اصلی در آپارتمان انبار خیابان خیابان جان توسط معماران Emil Eve
اتاق خواب اصلی دارای یک تخت خواب تخت و تختخواب پنجره است

رویکرد آرام تری برای اتاق خواب ها اتخاذ شد ، جایی که دیوارهای آجری با یک گچ خاک رس طبیعی به پایان رسیده است.

اتاق خواب اصلی علاوه بر یک کمد لباس و اتاق اختصاصی ، دارای یک تخت خواب تخت سفارشی و صندلی پنجره نیز با قفسه های تعویض شده در کنار تخت است.

اتاق خواب دیگر یک اتاق مهمان است ، بنابراین بیشتر اوقات به عنوان سالن بدن سازی عمل می کند.

اتاق خواب اصلی با اتاق زیر اتاق و کمد لباس در آپارتمان انبار St John Street توسط معماران Emil Eve
دیوارهای آجری برای ایجاد احساس آرامش در گچ رسی به پایان رسیده اند

ویژگی های کف پارکت هم در اتاق خواب و هم در فضای زندگی است ، در حالی که بقیه آپارتمان دارای کفپوش تراس است که به ایجاد انتقالهای ظریف بین مناطق مختلف کمک می کند.

READ  فرآیندهای طبیعت الهام بخش صندلی های مجمع الجزایر + میزهای لایه ای

امیل حوا با آنها کار کرد کارگاه نجاری بندرگاه برای طراحی و ساخت تمام عناصر نازک کاری جدید و همچنین برخی از قطعات مبلمان.

این روشی است که معماران با آن آشنا هستند و مبلمان داخلی را برای پروژه های قبلی از جمله خانه قبلی خودشان ، باغ های گیبسون طراحی کرده اند.

حمامی با کاشی های سبز و سفید در آپارتمان انبار St John Street توسط معماران Emil Eve
کاشی های سبز در حمام به تاریخ ویکتوریا منطقه اشاره می کنند

عناصر برجسته در اینجا شامل قفسه های کف تا سقف و کمد کتابخانه ، کمد لباس منظم در اتاق خواب اصلی و بوفه سفارشی کم در اتاق نشیمن است.

اما گفت: “ما نازک کاری را دوست داریم و همیشه قطعات خود را متناسب با هر پروژه طراحی می کنیم.” “در اینجا ، ما خانواده ای از عناصر نازک کاری را برای فضاهای مختلف ، اما با ویژگی های مشترک ، تصور کردیم.”

“ما برای فضای کتابخانه از بلوط استفاده کردیم ، که یک چوب واقعا گرم و یک ماده سنتی برای کتابخانه ها است ، تا فضای یک محراب مقدس با کتاب را در قلب خانه ایجاد کند. زبان ، اما در تخته سه لا سبک تر برای مشخص کردن این فضاها. “

عکاسی توسط ماریل لیند هانسن.

دیدگاهتان را بنویسید