وقتی طراح داخلی اد اودانل در سال 2017 با ریچارد آنجل در یک استودیوی طراحی مستقر در لندن ملاقات کرد، او حس ششم را داشت که قرار است با هم یک تجارت ایجاد کنند. یک سال پس از آن برخورد سرنوشت ساز، اد و ریچارد باز شدند آنجل اودانل با یک برد و سرمایه گذاری صفر. از آن زمان، آنها به یکی از تحسین شده ترین استودیوهای طراحی داخلی در بریتانیا تبدیل شده اند. علاوه بر موفقیت‌های جوایزشان – که شامل جایزه برنده کلی از انجمن طراحی داخلی بریتانیا و بین‌المللی 2021 می‌شود – آنها به دلیل احتیاط متفکرانه، همکاری دوستانه و جزئیات دقیق و همه کیفیت‌ها که جایزه مشتریان UHNW آنها را به دست آورده‌اند، شهرت پیدا کرده‌اند. .

از املاک میراثی گرفته تا ساختمان‌های جدید معاصر، پروژه‌های اخیر ادز شامل ویلایی با الهام از کوبیسم در جزیره یونانی پاروس، دو پنت‌هاوس مجلل در وان سنت جان وود و یک آپارتمان باشکوه در OWO Residences by Raffles در قلب وایت هال است. .

به‌عنوان مدیر خلاق، اد با چشم‌هایی تازه به هر کوتاهی می‌پردازد، بدون اینکه مانعی برای یک سبک خاص داشته باشد. این به او اجازه می دهد تا شخصیت، سلیقه زیبایی شناختی و الزامات هر مشتری را در کار خود بگنجاند. هیچ فرآیند یکسانی وجود ندارد. بدون سبک کوکی. فقط فضای داخلی زیبا و سفارشی ارائه شده است.

امروز، اد اودانل به ما می‌پیوندد جمعه پنج!

مردی با پوست روشن با موهای تیره با دستانش در جیب و پیراهن دکمه دار رنگی پوشیده است.

اد اودانل

مدل مرد با پوست روشن در حال راه رفتن از روی کت واک در یک نمایش مد

عکس از طریق Shutterstock

1. جزئیات پیراهن

همان‌طور که من عاشق تزیینات کوچک در فضای داخلی هستم – کاغذ دیواری روکش، حاشیه‌های کاربردی روی پرده، حاشیه‌های برس خورده روی کوسن – من هم برای این جزئیات کوچک در پیراهن زندگی می‌کنم. این می تواند یک دکمه کنتراست باشد که از مواد غیرمنتظره ای مانند چوب یا فلز ساخته شده است. یا جلوی پلاکی با تزئینات مخملی. یا دوخت های رنگارنگ دور زرده یا سرآستین. این کمی هنرمندی در جای سودمندی است. جزئیاتی که عملکرد را به درجه یک ارتقا می دهد. پل اسمیت و گرشام بلیک این نوع جزئیات را به صورت استاندارد به کار می برند، که خوشحال کننده است.

سه زن با پوست قهوه ای روشن با موهای تیره که در کنار یکدیگر ایستاده اند و نگران به نظر می رسند

PhotoL Alamy Almodovar

2. پدرو آلمودوار

آلمودوار هر چیزی را که در یک تجربه سینمایی می‌توانید بخواهید، به تماشایی‌ترین شکل ارائه می‌کند. حتی اگر فم فاتال های مبهم، هویت های شکسته، تضادهای جنسیتی، اشتیاق نافرجام، وسواس های دیوانه وار، و حسادت های بیهوده در قایق شما شناور نشوند، تصاویر بصری کالیدوسکوپیک مطمئناً این کار را خواهند کرد. شیک، درگیر، کیچ – و همیشه بی عیب و نقص مونتاژ شده است. جدای از داستان سرایی و شخصیت پردازی عالی، هر فیلمی که او ساخته است، یک استاد کلاس در ساخت تصویر، مد و طراحی داخلی است.

تصویر بالای سر از یک جفت دست یادداشت برداری می کند که توسط ویال های کوچک روی میزکار چوبی احاطه شده است

عکس از طریق Stocksy

3. رایحه

بوها، عطرها، رایحه ها، عطرها، دسته گل ها، هر چه می خواهید نامشان را بگذارید، مست هستند. من عاشق انتزاعی بودن و غیرممکن بودن آنها هستم. شاید به این دلیل است که من در زمینه ای کار می کنم که همه چیز بصری و لمسی است، در حالی که یک عطر در هوا و نامرئی است. تند، رنگ آمیزی، چرمی یا سبک، هیچ یک از این توصیفات به ثبت واکنش عاطفی و فیزیکی که یک بو می تواند ایجاد کند، نزدیک نیست. من در حال حاضر بیشتر به Halfeti Penhaligon علاقه دارم، که، اگر علاقه مند باشید، بوی “گریپ فروت قوی و گل رز در نور مهتاب” می دهد. چه کسی می دانست؟

پرچم در فضای باز با خواندن تئاتر و کافه Memier

عکس از طریق Shutterstock

4. حاشیه لندن + آف برادوی

چیزی به طرز عجیبی مخفیانه در مورد تئاترهای حاشیه ای وجود دارد. کوچکی آنها به نوعی حواس را تیز می کند و احساس انتظار را در فرد افزایش می دهد. تئاتر Playhouse در میدتاون منهتن یک تئاتر خوب است. تئاتر عمومی نیز همینطور است، جایی که من این افتخار مشکوک را داشتم که گلن کلوز را هنگام خروج از صحنه پس از اعدام دخترش در «مادر خدمتکار» از صحنه خارج کنم. لندن همچنین برای حاشیه‌ها بسیار عالی است. منیر، یانگ ویک، آلمیدا، تئاتر سوهو – تعداد زیادی برای فهرست کردن. آنها غوطه ور هستند، درست مانند تولید اخیر کاباره، که هر اینچ از تئاتر Playhouse (لندن) را به باشگاه بدنام کیت کت تبدیل کرده است. آن را باید ببینید.

کلبه اسکی پوشیده از برف

عکس از طریق Shutterstock

5. Après-ski

برای من، بلیس پس از پیست، یک نوار کنار شیب است که مملو از افراد در هر سنی است. مکان‌های عالی برای تماشای مردم و مانند فرودگاه‌ها یا جشنواره‌های موسیقی، قوانین عادی رفتار اعمال نمی‌شود. جلسات Après-ski همیشه به طور ذاتی سخت، احمقانه و طولانی تر از زمان برنامه ریزی شده است. La Folie Douce در Val d’lsère مکان مورد علاقه من است، همانطور که Basecamp در سنت آنتون است. هر دو غذای عالی نیز سرو می کنند که ضروری است.

READ  تبدیل زیر شیروانی توسط معماران که فضای قابل استفاده را به حداکثر می رساند

اثر اد اودانل:

فضای نشیمن داخلی شیک شده با تخت، روشویی، آینه و هنر دیوار

برج آموری، لندن، اسکله قناری \ عکس: تاران ویلخو

تصویر نمای وسیع از فضای نشیمن داخلی

ساختمان اطلس، لندن، شوردیچ \ عکس: Taran Wilkhu

اتاق خواب شیک با الگوهای ترکیبی

گرجستان تاون هاوس، لندن، چلسی \ عکس: Taran Wilkhu

فضای داخلی شیک با نشیمن، میز قهوه، کریدنزا، هنر دیواری و لوستر

The OWO Residences by Raffles, London, Whitehall \ عکس: Taran Wilkhu

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید