"سیمز بخش مهمی از این است که چرا من در طراحی داخلی به پایان رسیدم"

این ماه خبرنامه Dezeen In Depth به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه بازی شبیه‌سازی زندگی The Sims در میان روندهای تغییر طراحی داخلی به‌روز مانده است و گزارش سالانه میشل اوگوندهین را نشان می‌دهد.

بازی شبیه‌سازی زندگی The Sims موفق شده است با روندهای در حال تغییر داخلی و طراحی همگام شود. جین انگلفیلد از Dezeen با سازندگان این بازی ویدیویی افسانه‌ای مصاحبه کرد تا بفهمد چگونه آنها به طور مداوم در لبه سبک‌های در حال تکامل باقی می‌مانند.

عکس پرتره Lowie Vermeerschعکس پرتره Lowie Vermeersch
لووی ورمرش می‌گوید: «ساختن خودروهای الکتریکی کافی نیست

دسامبر Dezeen در عمق همچنین مصاحبه ای با طراح سابق فراری Lowie Vermeersch و نظری از Michelle Ogundehin در مورد روندهای امسال ارائه شد.

Dezeen در عمق

Dezeen In Depth s استدر آخرین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد. هر نسخه شامل یک مقاله ویژه اصلی در مورد یک موضوع یا روند کلیدی، مصاحبه با یک چهره برجسته صنعت و یک نظر از یک منتقد برجسته است. آخرین نسخه Dezeen In Depth را بخوانید یا اینجا مشترک شوید

همچنین می توانید در خبرنامه های دیگر ما مشترک شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Debate هر پنجشنبه با مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های پرمخاطب ارسال می‌شود و Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان است. منتشر شده در 24 ساعت قبل در Dezeen.

دیدگاهتان را بنویسید