دکوراسیون داخلی رستوران برج کتاب دیترویت توسط شرکت متد

این آخرین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما دارای مکان های مهمان نوازی در داخل برج کتاب بازسازی شده دیترویت توسط شرکت روش. اکنون در Dezeen Debate مشترک شوید.

به عنوان بخشی از بازسازی گسترده ساختمان نئوکلاسیک دهه 1920 توسط توسعه دهنده و استودیوی معماری ODA، شرکت طراحی Method Co به مفهوم سازی و راه اندازی چندین رستوران، بار و یک هتل در داخل برج کتاب وارد شد.

نظر دهندگان از پروژه مملو از ستایش بودند، یکی گفت: «این فضاهای داخلی مجلل هستند – جزئیات غنی» و دیگری به «احساس تازه باورنکردنی قرن بیست و یکمی» اشاره کرد.

بلوک آپارتمانی ParkLife ملبورن توسط Austin Maynard Architectsبلوک آپارتمانی پارک لایف ملبورن توسط معماران آستین مینارد
بالکن‌های زرد روشن بلوک آپارتمانی ملبورن توسط معماران آستین مینارد را زنده می‌کند

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را باز کرد، شامل یک بلوک آپارتمانی در ملبورن است که توسط Austin Maynard Architects طراحی شده است، یک سیستم ظرف غذا که نشان می‌دهد آیا خوردن چیزی ایمن است یا خیر و این خبر که پروژه بزرگ عربستان سعودی Neom خلیج فارس را فاش کرده است. شهرک قایق سواری عقبه توسط 10 Design.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آخرین نسخه Dezeen Debate را بخوانید یا اینجا مشترک شوید

همچنین می توانید در خبرنامه های دیگر ما مشترک شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستانی است که در 24 ساعت قبل منتشر شده است و Dezeen In Depth در آخرین جمعه هر ماه ارسال می‌شود و بررسی می‌کند. عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی.

دیدگاهتان را بنویسید