خانه در فیلد استف کلاس

را آخرین ویرایش خبرنامه Dezeen Debate ما خانه‌ای روستایی در حومه بلژیک، House in the Fields. اکنون در Dezeen Debate مشترک شوید.

معمار مستقر در ژنو، Stef Claes، به معماری اواسط قرن و محلی برای ایجاد خانه ای کم ارتفاع در بلژیک نگاه کرد. این اقامتگاه که House in the Fields نام دارد، دارای دیوارهایی با رنگ سفید و لهجه‌های سیاه است.

خوانندگان پروژه را مورد بحث قرار دادند و یکی معماران را برای دستیابی به “چنین نتیجه تمیز” ستایش کرد و دیگری موافقت کرد و ادعا کرد که آنها “می توانند با خوشحالی در آنجا زندگی کنند”.

معماران با استفاده از گزارش AI RIBAمعماران با استفاده از گزارش AI RIBA
گزارش RIBA می گوید: «چهل و یک درصد از معماران اکنون از هوش مصنوعی استفاده می کنند

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته که بخش نظرات را باز کرد، شامل یافته‌های گزارشی از سوی موسسه سلطنتی معماران بریتانیا بود که نشان می‌دهد نزدیک به نیمی از معماران بریتانیا اکنون از هوش مصنوعی برای پروژه‌های خود استفاده می‌کنند، اعلامیه‌ای که Foster + Partners در حال طراحی است. آسمان‌خراشی به ارتفاع دو کیلومتر در عربستان سعودی و نظری از کاترین اسلسور درباره معمارانی که تا سال‌های پیری کار می‌کردند.

بحث Dezeen

Dezeen Debate هر پنجشنبه ارسال می‌شود و مجموعه‌ای از بهترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را ارائه می‌کند. آخرین نسخه Dezeen Debate را بخوانید یا در اینجا مشترک شوید

همچنین می توانید در خبرنامه های دیگر ما مشترک شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آخرین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید