Dezeen برای ارائه یک کافه و بار طراحی شده توسط مایکل یانگ در نمایشگاه تجاری 2021 ، که این هفته در شانگهای افتتاح شد ، با Design Shanghai همکاری کرده است.


این کافه و بار در غرفه K207 در سالن 2 در Design Shanghai 2021 واقع شده است که تا 6 ژوئن در نمایشگاه و مرکز همایش های نمایشگاه جهانی شانگهای در شانگهای چین برگزار می شود.

این فضا دارای دیوارهای موجدار خاکستری با پاشش رنگ است و همراه با پیش نمایش قطعات مبلمان طراحی شده توسط جوان که در اواخر سال راه اندازی خواهد شد.

کافه و بار مایکل یانگ x دزین در Design Shanghai
Dezeen برای ارائه یک کافه و بار طراحی شده توسط Michael Young با Design Shanghai همکاری کرده است

به گفته یانگ ، مفهوم فضا براساس نواری است که وی سال گذشته در دفتر کار خود در شکو ، شنژن ایجاد کرد.

“من در سال گذشته با فرصتی برای ایجاد یک نوار در زیر استودیوی خود مواجه شدم ، اما فقط چند هفته برای ساختن مفهوم تصمیم گرفتم هر چیزی را که می توانم بدست آورم پرتاب کنم – نمونه ها ، نمونه های اولیه و چیزهایی از استودیو که ما جمع آوری کرده ایم از سراسر جهان ، “طراح انگلیسی مستقر در هنگ کنگ به دزین گفت.

“من اساساً استودیو را مانند یک سرخابی کنار هم جمع کردم بنابراین به یک خانه آبجو واقعی تبدیل شد و به مکانی تبدیل شد که طراحی نشده بلکه به صورت ارگانیک ایجاد شده باشد.”

نوار دارای دیوارهای خاکستری است
این میله دارای دیوارهای آجدار با پاشیده شدن رنگ و طرح است

طراحی شهر قطعاتی از صندلی جدید آکر یانگ را با نام تجاری نیوزلند ، که در ماه سپتامبر در اوکلند راه اندازی می شود ، کمک کرده است. این فضا همچنین با نسخه های جدید Young’s Stool 4a برای تهیه شده است طراحی EOQ، که در ماه دسامبر راه اندازی می شود.

READ  صحبت های جاناتان مودی برای یافتن افراد شما، معماران آینده + موارد دیگر

از این نوار برای راه اندازی مارک نوشیدنی جدید یانگ Beer Buddy استفاده شده است ، که تولید کننده جدیدی به نام House برای این رویداد است.

مارک آبجو به طور خاص برای اتصال افراد خلاق در رویدادها ، نمایشگاه ها و گردهمایی ها در سراسر آسیا طراحی شده است. مشروبات الکلی می توانند کد QR را روی بسته بندی آبجو اسکن کنند تا با سایر خلاقانی که در این مراسم شرکت می کنند ارتباط برقرار کنند.

این در حال خدمت به آبجو دوستان است
یانگ در حال راه اندازی مارک جدید نوشیدنی Beer Buddy در نوار است

دیوارهای خارجی خاکستری تیره فضا با الگوهای چرخشی بر اساس گرافیک روی قوطی ها و بطری های Beer Buddy تزئین شده است.

نسخه های رنگارنگ این الگو برای افزودن پاشش رنگ به دیوارهای داخلی و محصور کردن مکان های نشیمن خصوصی استفاده شده است.

این فضا با آرم استودیوی یانگ و نسخه چینی آرم Dezeen با مارک تجاری همراه است. این دیوارها همچنین کد QR را برای افراد دنبال می کنند تا حساب رسمی WeChat Dezeen را دنبال کنند ، که شامل اخبار و ویژگی های جدیدترین معماری ، طراحی و فضای داخلی نوشته شده به زبان چینی ساده شده است.

کافه و بار مایکل یانگ x دزین در Design Shanghai
نمای داخلی و خارجی این میله دارای الگوی چرخشی مبتنی بر بسته بندی Beer Buddy است

Dezeen یک شریک رسانه برای شانگهای 2021 را طراحی کنید.

این نمایش بیش از 400 مارک داخلی و بین المللی را در هشت بخش مختلف همراه با برنامه نصب ، نمایشگاه و بازگشت برنامه گفتگوی سالانه خود ارائه می دهد ، که امسال موضوع طراحی احیا را بررسی می کند.

طراحی شانگهای از 3 تا 6 ژوئن در نمایشگاه و مرکز همایش های نمایشگاه جهانی شانگهای برگزار می شود. برای مشاهده لیست به روز رویدادهای معماری و طراحی که در سراسر جهان در حال انجام هستند ، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید