استودیوی طراحی داخلی Cúpla یک بوتیک برای برند مد Rixo در مرکز لندن تکمیل کرده است که دارای تصاویر نقاشی شده با دست و کاشی‌های رنگارنگ زلیژ است.

فروشگاه پوشاک در خیابان مریلبون بالا توسط نوسازی شد دوقلوها، که مدیر خلاق آن جما مک کلاسکی خواهر دوقلوی او است ریکسو یکی از بنیانگذاران اورلاگ مک کلاسکی.

طراح داخلی قبلاً فروشگاه پرچمدار این برند را در خیابان پادشاه طراحی کرده بود و می خواست مکان مرمت شده Marylebone نیز حسی مشابه داشته باشد.

تصاویر رنگارنگ در Rixo Maryleboneتصاویر رنگارنگ در Rixo Marylebone
فروشگاه Marylebone Rixo با نقاشی های دیواری با دست پوشیده شده است

جما مک‌کلوسکی به Dezeen گفت: «ما می‌خواستیم این فروشگاه هر چیزی را که قبلاً برای فروشگاه پرچم‌دار Rixo ایجاد کرده بودیم، اما در حد خودش، تجسم کند.

“احساس فرار همراه با گرمای استقبال در یک بوتیک، احساسات کلیدی بود که ما می خواستیم مشتری احساس کند.”

از آنجایی که این برند چاپ‌های نقاشی شده با دست را به فروش می‌رساند، طراح می‌خواست فضای داخلی فروشگاه دارای تصاویری باشد که سبک لباس‌ها را منعکس کند.

مبل طرح دار آبی و طاق نما در فروشگاه مد لندنمبل طرح دار آبی و طاق نما در فروشگاه مد لندن
دارای مبلمان قدیمی اصلاح شده است

جما مک‌کلاسکی گفت: «با درک ریشه‌های ریکسو و این واقعیت که USP آن‌ها چاپ‌هایی با دست است، نشان دادن ارزش‌ها و آغاز برند با تصاویر ملموس به نظر می‌رسد.

“با توجه به اینکه فضا بسیار کوچک است، ما با آن تقریباً مانند فضای اتاق نشیمن در خانه رفتار کردیم و احساس کردیم که می توانیم آن را فراگیر و شخصی کنیم.”

آینه در فروشگاه لباس لندنآینه در فروشگاه لباس لندن
هنرمند سام وود تصاویر رنگارنگی را برای فروشگاه خلق کرد

هنرمند سام وود نقاشی های دیواری و تصاویر دستی در سراسر فروشگاه، که دارای پالت رنگی روشن و بازیگوش است و همچنین دارای کاشی های لعاب سنتی مراکشی است.

طراح توضیح داد: “ما می خواستیم پالت رنگ واقعا تازه و روشن باشد.”

READ  ده خانه تعطیلات مکزیکی که با رنگ های خاکی مشخص می شود

اگرچه رنگ‌های زیادی استفاده می‌شود، اما هر خط از نقاشی‌های دیواری یا طرح‌بندی کاشی‌های رنگی «تصادفی» به‌طور روشمند ترکیب شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که تعادل درستی بین رنگ‌ها ایجاد شده است.»

این استودیو طاق‌های تزئینی و قالب‌بندی‌های کلاسیک را با اشاره به معماری و میراث محله Marylebone خود به فروشگاه اضافه کرد.

این فروشگاه همچنین دارای پرده های سفارشی اتاق تزیین با نوارهای سبز ترشی و صورتی فلورا با برند پارچه است. رنگ های آرلی.

کاشی های Zellige در Rixo Maryleboneکاشی های Zellige در Rixo Marylebone
کاشی های زلیژ مراکشی به فضای داخلی بازی می بخشد

Cúpla از قطعات مبلمان قدیمی در سراسر فروشگاه استفاده می‌کند، که کلکسیون کامل Rixo از جمله لباس‌های آماده و لباس عروس را به فروش می‌رساند.

ما در واقع قطعات موجود مبلمان قدیمی را که قبلاً توسط آنها تهیه شده بود، اصلاح کردیم [Rixo founders] اورلاگ و هنریتا سال ها پیش در روزهای اولیه ریکسو، “جما مک کلوسکی گفت.

“آنها برای فضا مناسب بودند اما عملکرد مورد نیاز ما را نداشتند، بنابراین تصمیم گرفتیم به جای آن ها را تغییر دهیم یا آنها را جایگزین کنیم.”

تصاویر در فروشگاه Maryleboneتصاویر در فروشگاه Marylebone
این فروشگاه در خیابان مریلبون بالا قرار دارد

او افزود: “این بسیار پایدارتر بود و چون قطعات مربوط به سال های اولیه Rixo بودند، ارزش احساسی داشتند، بنابراین ما نمی خواستیم آنها را جایگزین کنیم.”

دیگر فروشگاه های اخیر لندن که در Dezeen به نمایش گذاشته شده اند عبارتند از یک فروشگاه Camper با مجسمه پای غول پیکر و یک فروشگاه لوازم التحریر با فضای داخلی قابل جدا شدن.

عکاسی توسط Rixo انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید