برند مد COS نصب و راه اندازی ستون های آینه ای و غرفه های نمایشی در لایه های مش شفاف را برای افزایش و تضاد فضای داخلی Palazzo Menz تاریخی در بولزانو ، ایتالیا اضافه کرده است.


COSتیم طراحی داخلی ، محل نصب مخصوص سایت را برای نمایش آخرین مجموعه برند در سالن مجلل مجلل Palazzo ، که در سال 1670 ساخته شده بود ، قرار داد.

نمایشگرهای آینه ای با پرده های مشبک در فروشگاه
COS نصب آینه و مش را در سالن رقص Palazzo Menz راه اندازی کرده است

تزئین شده با دو نقاشی دیواری به سبک روکوکو به نام Triumph of Love and Masked Party توسط نقاش اتریشی یوهان جوزف کارل هنریسی ، این فضا از زمانی که بر کاخ در سال 2019 تسخیر شد ، به عنوان یک اتاق مشاهده استفاده می شد.

در حال حاضر میزبان یک تجربه همهجانبه و قابل خرید است که برای ادای احترام به بستر فوری آن در Palazzo Menz و همچنین مکان Bolzano در مرز اتریش طراحی شده است.

نصب آینه و مش در فروشگاه COS Bolzano
این نصب برای بازتاب و تضاد نقاشی های دیواری اطراف طراحی شده است

“این نصب از محیط نفس گیر شهر اطراف الهام می گیرد – از قله های دولومیت ها که در دریایی از ابرها ناپدید می شوند تا یک میدان عمومی زیبا در قلب بولزانو – با استفاده از مواد برای غنی سازی و بازتاب آثار هنری ،” گفت COS.

“همانطور که بازدیدکنندگان در حال نصب و راه اندازی هستند ، سفری در تاریخ کاخ پازاتو انجام می دهند ، به طوری که ساختار کاملاً منعکس شده و قطعاتی از نقاشی های دیواری اطراف را منعکس می کند ، و قسمت بالای نصب اجازه می دهد تا نقاشی دیواری سقف در بالای سر ظاهر شود. . “

READ  لینک بالا: چکمه‌هایی که برایان بالاخره برای خودش خرید، نرم‌ترین شورت راحتی را که رایان تا به حال پوشیده است، و یک DIY که فک‌های ما را روی زمین می‌گذارد

تالار اصلی ، مزین به لایه های مش شفاف و سطوح بازتابنده ، برای ایجاد حس غوطه ور شدن در ابرها در نظر گرفته شده است.

یک اتاق جانبی کوچکتر میزهای نمایشی به شکل ارگانیک دارد که توسط تامین کنندگان سنگ محلی Südtirol Stein ساخته شده است. فرم ها از خطوط کوه های اطراف بولزانو الهام گرفته شده است.

کیف و کفش روی میز سنگی جلوی نقاشی دیواری نشان داده شده است
یک اتاق جانبی کوچکتر میزهایی با نوارهای سنگی ارگانیک دارد

COS که به دلیل همکاری با خلاقان برای ایجاد تاسیسات و مجموعه های مد مشهور است ، قبلاً غرفه ای را طراحی کرده است که توسط معمار فرانسوی Arthur Mamou-Mani در حیاط یک کاخ قرن 16 در میلان نصب شده است.

از 700 آجر بیوپلاستیک تشکیل شده است که در مخلوطی از چوب و اسید پلی لاکتیک (PLA) به صورت سه بعدی چاپ شده اند.

عکاسی توسط استفان گیفتالر.

دیدگاهتان را بنویسید