در حین Salone del Mobile 2023 در فووریسالون، COR در حال ارائه نگاهی اجمالی به چشم انداز خاص خود از آینده طراحی مبلمان است. جدید مبل گوشه ای، همراه با به روز رسانی به صندلی میگو و اضافه شدن صندلی باشگاه جالیس، همه تا 23 آوریل در معرض نمایش هستند. به دنبال تمرکز بر جذابیت یک خلوت، مبلمان COR فقط به موارد ضروری کاهش می یابد تا مکانی امن و مطمئن برای احساس راحتی و آرامش ایجاد شود.

مبل مدرن با لبه های نرم در زمینه سفید

مبل گوشه ای

با احتساب مبل گوشه ای، این نام تجاری یک گزینه مناسب برای نشستن دنج و لانه مانند اضافه می کند. طراحی شده توسط Jehs + Laubطراحی جمع و جور با پشتی بلند، یک فرم منحصر به فرد با سبکی غیرمنتظره در مورد آن قرار گرفته است. نمای بیرونی Nook دارای خطوط تمیز است، در حالی که فضای داخلی نرم و ظریف است و ظاهری تقریباً مجسمه ای ایجاد می کند.

مبل مدرن قهوه ای سبز در پس زمینه سفید

مبل گوشه ای

لوله کشی، در رنگ متضاد یا تن به تن، جدایی بازیگوشی را به فضای داخلی و خارجی مبل می بخشد. و در حالی که ممکن است اتصالات باریک آن با ماژولار بودن اشتباه گرفته شود، اما این کار را انجام می دهند که فرمت بزرگ مبل را برجسته می کند. در واقع، آنها مسئول ارائه ظاهر متمایز بدن با شکل ارگانیک هستند.

دو صندلی گردان زرد و یک مبل در فضای نشیمن شیک

میگو 23

میگو 23 یک نسخه اصلاح شده از صندلی راحتی نمادین طراحی شده توسط Jehs + Laub است که برای اولین بار در سال 2011 منتشر شد. این دو طراح توضیح دادند: “وقتی طرح های قدیمی را بررسی می کنیم، همیشه از خود می پرسیم که آیا امروز هم به همین روش انجام می دهیم.” ما چیزی را در مورد پوسته صندلی میگو تغییر نمی دهیم، زیرا این واقعیت که از یک تکه چوب ساخته شده است آن را نمادین و خاص می کند. با این حال، ما فکر نمی کنیم که هسته صندلی منعکس کننده سلیقه های معاصر باشد.»

دو صندلی مدرن سفید با عثمانی در فضای نشیمن شیک

میگو 23

تفکرات آنها منجر به طراحی یک بالشتک صندلی جدید با حجم اضافی شد که کنتراست بالاتری را با پوسته صندلی ایجاد می کند. اندازه کمی بزرگتر از مدل قبلی خود، بالشتک نرم در پوسته شل قرار می گیرد و یک تکیه گاه بازو و پشتی را تشکیل می دهد. چیزی که تغییر نکرده است، پوسته خمیده میگو است که مسئول شکل ظاهری و نام نمادین آن است. چوب خمیده تقویت شده، روکش شده با بلوط یا گردو یا لاکی، به خوبی با پارچه یا بالشتک چرمی جفت می شود تا تضادی به شخصیت میگو بدرخشد.

صندلی چرخان زرد در زمینه سفید

میگو 23

صندلی چرخان زرد در زمینه سفید

میگو 23

سه صندلی باشگاهی گردان سبز مریم گلی در فضای داخلی شیک

باشگاه جالیس

Jalis Lounge COR با عضو جدیدی از خانواده پیوسته است: the صندلی باشگاه جالیس. کوچکتر و همچنین توسط Jehs + Laub طراحی شده است، تازه وارد به همان زبان طراحی با کوسن تا شده خود صحبت می کند. یک کمر پشتی راحت‌تر را در حالت عمودی‌تر به عنوان Lounge فراهم می‌کند. Jalis Club در دو پایه موجود است: یک قاب سیمی یا پایه صفحه چرخان با مکانیزم آزادسازی اختیاری. نسخه استاندارد قاب به رنگ پودری مشکی است، اما می توان آن را در رنگ های دیگر با پرداخت هزینه اضافی درخواست کرد.

دو صندلی باشگاهی گردان سبز مریم گلی در فضای داخلی شیک

باشگاه جالیس

صندلی و مبل باشگاهی چرم قهوه ای در فضای نشیمن شیک

باشگاه جالیس

صندلی و مبل باشگاهی چرم قهوه ای در فضای نشیمن شیک

باشگاه جالیس

صندلی چوبی گردان خاکستری روی پس زمینه سفید

باشگاه جالیس

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه های جدید COR، به این سایت مراجعه کنید cor.de.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  ستون توتم قطب رستوران Kaimakk در فرودگاه استانبول را در بر گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید