خراب کردن دیوارها و بازسازی کامل یک دفتر جذابیت خود را دارد (وقتی از پایه می سازید، آزادی خلاقانه کامل دارید) اما گاهی اوقات کار با پارامترهای داده شده می تواند الهام بخش رویکردهای جدید باشد. این مورد برای گیربکس استودیوی جدید در مونترال، کانادا. برای طراحی دفتر خود، این شرکت بازی های ویدیویی از آن بهره برد پدرسالارآژانسی که رویه خود را معماری افزوده می‌نامد، که آن را به‌عنوان «عملی تازه از معماری که هدف آن ادغام تمام دانش فنی، جامعه‌شناختی و علمی موجود در فرآیند طراحی است» توصیف می‌کند. از آنجا که این دو شرکت قبلاً روی پروژه قبلی با هم کار کرده بودند (یکی که جایزه ای را از Grand Prix du Design دریافت کرد)، شکی وجود نداشت که این محل کار جدید همه جعبه ها را برای عملکرد و زیبایی شناسی بررسی می کند.

اتاق جلسه با شیشه نارنجی و یک میز کنفرانس بلند سفید با صندلی های کار سفید

دفتری با دیوارها و صندلی های رنگارنگ.

چالش استودیو مونترال در پلان طبقه آن نهفته است که به طور مشخصی طولانی و مستطیل شکل است. برای مشخص کردن فضا به مناطقی برای همکاری، کار متمرکز و آرامش، Patriarche از تضاد رنگی بالایی با دیوارها، سقف ها و مبلمان استفاده می کند. این تم طراحی نه تنها به فضاهای مختلف انرژی می دهد، بلکه به کارمندان و بازدیدکنندگان کمک می کند تا راه خود را از طریق دفتر پیدا کنند.

دفتری با میز گرد و چهارپایه های رنگارنگ.

دفتری با دیوارهای قرمز و مبلمان مشکی.

صندلی های مشکی در مقابل دیوار شیشه ای نارنجی

در مجموع 208 ایستگاه کاری در فضای باز، 11 دفتر سرپوشیده، 12 اتاق جلسه و 11 فضای استراحت وجود دارد – که همگی به هر یک از اعضای تیم انعطاف‌پذیری در یافتن یک فضای کاری خاص برای پشتیبانی از حالت‌های مختلف کار در طول روز ارائه می‌دهند.

READ  اقامتگاه سوئیسی در دریاچه با الهام از قایق‌خانه‌های قدیمی و مینیمالیست

دفتری با میز و صندلی و سقفی زرد رنگ.

اتاق جلسه با پرده های زرد محصور شده است

مردی پشت میزی در قسمت غذاخوری یک دفتر نشسته است.

Patriarche همچنین از سرزندگی شهری و صنعتی محله بندر قدیمی مونترال الهام گرفته بود، که تیم طراحی را به ترکیب عناصر هنر خیابانی و فرهنگ پاپ دهه 90 در محیط هدایت کرد. لمس های غیرمنتظره، مانند چهارپایه هایی که شبیه تنه درختان است، پرده زرد شفافی که از کارگاه جوشکاری بازیابی شده است، و درهای شیشه ای رنگی، این ایده را رد می کند که دفاتر برای الهام بخشیدن به خلاقیت باید خنثی باشند.

ایستگاه های کاری با مبلمان مشکی

اتاق جلسه با لامپ های آویز سفید که روی میز کنفرانس سفید می درخشد

فضای استراحت با فرش سبز و مبلمان مدرن

میز کنفرانس در اتاق نارنجی

لامپ های آویز سبز که روی میز کار سفید می درخشند

فضای استراحت با فرش سبز، مبل زرد و میز سفید.

زنی که کنار پنجره نشسته است

زن در حال شستن دست هایش در دستشویی

عکاسی توسط عکس مانو.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید