اگر تا به حال دستی شکسته اید، احتمالاً دوست دارید هفته های ناراحتی بی وقفه و بوی بد مربوط به پوشیدن گچ سنتی را فراموش کنید. بازیگران سخت، خارش‌دار و غیرممکن است که با آن دوش بگیرند، به نظر می‌رسد که بازمانده‌ای خام از دورانی دیگر. در مورد طراحی (و فناوری) که به کمک می آید، مهندس طراحی زیست پزشکی اشلی موی با همکاری توسعه داد. بازیگران 21 برای از بین بردن لایه های ناراحتی که هنگام ترمیم بازو، مچ یا دست شکسته تجربه می کنید.

دکتر یک آستین ارتوپدی کاست 21 آبی را روی بازوی بیمار بازرسی کرد.

طراحی شبکه باز Cast21 مبتنی بر ساختاری است که به صورت ریاضی شکل گرفته است که محافظت انعطاف پذیر با تنفس راحت و تحرک بهبود یافته را ارائه می دهد.

به جای پیچاندن کل ساعد در ترکیبی از گچ یا فایبرگلاس، پزشکان به سادگی یک آستین از لوله های سیلیکونی را روی بازوی بیمار می کشانند، آن را با یک رزین سریع سخت شونده پر می کنند و در عرض چند دقیقه یک لایه ضد آب قابل تنفس و در عین حال سفت و سخت از بازوی بیمار را پر می کنند. حفاظت در جای خود تنظیم شده است.

سه عکس گام به گام از اعمال آستین ارتوپدی Cast21 بر روی بازوی بیمار.

Cast21 کاغذ سفید در مورد انعطاف پذیری و دوام استثنایی سازه در مقایسه با ریخته گری فایبرگلاس به جزئیات سطح بالایی می پردازد. حداکثر جابجایی آن برابر با 1000 نیوتن (نیوتن) نیرو است – تقریباً معادل مقاومت در برابر برخورد یک جسم در حال سقوط 224 پوندی!

آستین ارتوپدی زرد Cast21 روی بازوی بیمار با امضای چاه در سراسر آن.

مسلماً تنها چیز خوب در مورد پوشیدن گچ، درخواست از دوستان و خانواده برای امضای آن است. خوشبختانه، طراحی مشبک Cast21 هنوز به افراد نزدیک و عزیز اجازه می‌دهد تا آرزوهای «بهبود» خود را در سطح آن بنویسند.

هنگامی که بهبودی کامل شد، Cast21 را می توان بدون نیاز به آن اره دایره ای ترسناک که معمولاً برای بریدن قالب های فایبرگلاس پیچیده استفاده می شود، خارج کرد.

پنج گزینه رنگ مختلف آستین ارتوپدی Cast21 روی پنج بازوی کشیده مختلف.

Cast21 همچنین نیاز به پوشیدن لوازم جانبی ارتوپدی را در تمام طول روز با امکان سفارشی‌سازی رنگ، از جمله جامدات، الگوهای مرمری، و گرادیان‌ها کاهش می‌دهد.

Cast21 توسعه جدیدی نیست. موی اولین تکرار این مفهوم را در سال 2015 به عنوان یک دانشجوی ارشد در دانشگاه ایلینوی در کنار همکار فایتینگ ایلینی، جیسون تروتنر، و با کمک جاستین بروکس توسعه داد. این تیم با سرمایه اولیه در سال 2017، به بهبود ارتوپدی طراحی مشبک پرداخت تا در نهایت آن را با نام Osteon Defender قبل از تغییر نام به Cast21 عرضه کند.

زنی که در خارج از منزل موهایش را به پشت بسته و آستین ارتوپدی Cast21 صورتی و سفید روی بازویش می‌بندد.

نیم نگاهی به TikTok ویترین چگونه طراحی فضای باز اجازه می دهد تا حدی از آزادی و تحرک را در هنگام پوشیدن گچ های بسته بندی شده سنتی محدود کند.

زنی در فضای باز با بازوی ارتوپدی Cast21 آبی روشن که به سمت راست خود در دوردست نگاه می کند.

زنی در خارج از منزل با آستین ارتوپدی Cast21 آبی روشن که بازویش را پوشانده است که برای بستن کفش‌هایش خم شده است.

امروزه، فناوری مش ضد آب Cast21 به یک گزینه ثابت برای سفارشی مشابه شکل، اما گران‌تر تبدیل شده است. قالب های پرینت سه بعدی جایگزین ارتوپدی های سنتی

READ  این مبل دیواری تخت موتوری در کمتر از 15 ثانیه باز می شود

امیدواریم استخوان شکسته در آینده شما نباشد، اما کسانی که در مورد طراحی خلاقانه Cast21 کنجکاو هستند می‌توانند از طریق صفحه درخواست شرکت.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید